Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako ohraniti nedolžnost ??

Kako ohraniti nedolžnost ??

ja, ja, he, he . No, jaz sem dobila, kar sem iskala, he, he, zdej pa vsem pa, pa!!

vodi svojo macjo druzinico v Kliniko za male zivali Trstenjak – Zajc :):))

http://www.klinika-vtz.si/

He, he, kjer je zajec vmes, je vedno lepo !

knedlček za čebelico!!

mhm!

AHA!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Cmočka, čebeli, posebej za tebe !!

tvoj zajček

He, ja poznam. Veš jaz sem peljala vedno Kena na kliniko za male živali , ki se je imenovala dr. Doolittle. Bila je za bežigradom. Žal so jo zaprli, ker ga je lastnica nekaj biksala. Ampak bili so res super. No, pol pa nisem vedela, kam. Nekaj časa, je imel Ken kar privat oskrbo na domu, zdaj pa greva na podmilščakovo, tam blizu ljubljanskih mlekarn, hvala bogu, zelo redko ! Je pa tako, da imam pomisleke glede na veterinarje, jih pač osebno preveč poznam, pa vem kako dihajo…zato iščem vedno takega, ki diha tako, kot ustreza mojemu kužiju….

lp, pa cmok čebelici, zajček

hmmmmm … http://www.klinika-vtz.si/ se mi zdi, da diha z malimi “oskrbovanci” :):)) seveda je najlepse, ce se gre tja samo na cepljenje in po zalogo “antibolhina” :):)) vendar, navkljub vsemu – obvladajo svoj posel :):))

knedl, knedl dragi zajcek!

Bom poskusila tudi tam ! Zato, ker tu ko sva zdaj s Kenom, se mi zdi, da ni tako, kot je bilo !

Knedl, knedl, za le mojo čebelico. zajček

Ti a mata vidve mal čudnja nagnenja..bemti zmeraj bolj se mi ekran trese..jebela.cesta kaj see to pravi..a so se tapravi zajci spridili,pa tud tapravih čvel ni več..aaa?

hihihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mislim, kaj pa je tukaj čudnega ???

zajček ima pač rad čebelico !!!

hmmmm hja poglej si to..pa še praša kaj je čudnega .hmmmm zaskrbljujoče res tole zelooo mučo mučisimo…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he, na cmočka!

a seveda, ker macja zvodnica snubi zajcka, da bi sel v levji brlog ……. potem je pa vse narobe …. ce se cebelica temu upira ……

heheheheh ijujjjj titula leta..hehehehehe ej čbelca..hihihi čaki tale je bla pa najbolša..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Brez panike !
Mislim , da je v zraku ena taka karma , ki sili zajce v zajčjo norost 😉

lisička že ve , kako to zgleda

Nič norost!!
Zajček ima rad čebelico in pika!

No, evo, saj veš kako to izgleda, saj si rekla, a ne??

Zajki , nemoj ti meni , saj lisička ma tudi rada čebelico , pa ji pošilja čisto drugačne šopke ;)))

lisička se dere RTFM

Že tečem!
A imaš kakšnega fejst fanta za pokazat?

NO , kaj praviš , NO ?!

lisička se še vedno čudi šopku

uf, sem izgleda marsiakj zamudil, pa je res neka cudna zmeda danes tu.. No uradni prirodopis pojasnjuje, da cebelica upraviceno ne priporoca zajcku, da gre v levckov brlog! Jezek pa sedaj javno preko foruma vprasuje cebelico, ce sme on v zajcji brlog, da ne bo se od cebel opikan? Ga je ze starga zajca in Kena zadosti strah, hehe.. Zajcek pa mu je zelo vsec!.. Cebelica zdaj se izjasni!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

No – ce si pri zajcku dobu vse odpustke pol …….
Vi, ki vstopate – vsak up …..

Za domovino …. knedlne za Vse!

Uf, cebelica, mislis, da je pri zajcku tako kot je opisoval Dante A.. ? Jaz sem pa mislil…, hehehe.. Pa saj gresiti je clovesko, mar ne?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

New Report

Close