Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako pa imamo lahko avatarje brez navedbe vira oz. avtorja?

Kako pa imamo lahko avatarje brez navedbe vira oz. avtorja?

Ne samo, ko vidim tebe ratam zoprna.


Po tvojem sodeč si šla med gunfighterje?:-))) Eden že leži, vidim?:-)))[/quote]

Ja kr prpravte se. Počasi vas bom dala v vrsto pol pa da vidim kdo bo norce bril :)))[/quote]

Jaz se prej vržem na tla…saj menda hitr padem :-)))

Ne samo, ko vidim tebe ratam zoprna.[/quote]

Opa, tole je pa hudo:)))), take te pa nisem navajena. Tudi nate tole vreme vpliva (kot name)?.)))

Ne samo, ko vidim tebe ratam zoprna.[/quote]

Opa, tole je pa hudo:)))), take te pa nisem navajena. Tudi nate tole vreme vpliva (kot name)?.)))[/quote]

:)))

Seveda jih mrgli, je pa res, da se ostali ne delajo, da je fotka njihova. Tukaj je ena majhna razlikica.
Sicer pa sprejemam pogojno. Sej počasi se bomo vsi razumeli:) Pa pamet v roke, da ne bo spet kdo jokal na koncu.[/quote]

Prosim, da vrneš tisto temo, da vsi vidijo kako se lažeš, ker se nisem nikjer delala, da je slika moja.

Če napišem Jutri bom pa tukaj in zraven dam sliko, kje ti vidiš, da se delam, da je slika moja?

************************************************************************************************************************************** Pisateljica, pesnica, prevajalka, igralka, plesalka, modna oblikovalka, slikarka, kiparka, kulturologinja, etnologinja, svetovna popotnica, intelektualka, morska biologinja, športnica, glasbenica, plemkinja in še mnogo več.

Ne samo, ko vidim tebe ratam zoprna.[/quote]

In zakaj točno ti grem tako v nos? Kaj sem ti slabega naredila?
Zato, ker sem ti dokazala, da se ne spoznaš na svoje delo moderatorke?

************************************************************************************************************************************** Pisateljica, pesnica, prevajalka, igralka, plesalka, modna oblikovalka, slikarka, kiparka, kulturologinja, etnologinja, svetovna popotnica, intelektualka, morska biologinja, športnica, glasbenica, plemkinja in še mnogo več.

povej lucinda, kako ti je s tem škodila šavrinka in kam te je prijavila.

al se sam hecate.
če te je pa res, ji pa moraš iti fejst na živce

Poglej recimo tukaj, slik se ne da sejvat ne kopirat URL-ja.

https://twitter.com/BEAUTIFULPlCS%5B/quote%5D

Ne vem kako tebi ne rata.
Jaz jo imam na disku (sliko namreč)…brez večjih težav (beri brez dodatnih orodji…).

Nekatere slike res lahko vsebujejo tudi wattermark (ki pa ni nujno da ga tudi opaziš)…

Pa da ne bom preveč pisal…

http://www.had.si/blog/2008/02/29/avtorske-pravice-na-internetu-ni-vse-kar-je-na-internetu-last-vseh/

http://lit.ijs.si/sp_oap.html

…če koga zanima naj si prebere.

LP!

Ma ne, saj mi je ratalo.
No, ampak če pogledaš po twitterju in GB je ogromno takih profilov, kjer imajo te fotke.
Npr. tukaj: https://www.facebook.com/Amazing.Places.Fans?fref=photo

Poglej profilno, to je znana fotka, ki jo vidiš vsepovsod. Nikjer pa ni napisan ne avtor ne stran, kjer je bila fotka originalno objavljena. In kako boš torje pripel pravi vir, če je ta fotka na vseh straneh skopirana?

Sploh pa mi ne gre za to, če rečejo, da je prepovedano lepit fotke jih pač ne bom lepila. Ampak me boli krivica in laž, ki si jo dovoli Šavrinka, ki trdi, da sem jaz napisala, da je to moja fotka, čeprav to ni res in bi se dalo dokazat, kdo se laže, če bi dala nazaj izbrisano temo. Ampak je noče dat zato, ker bi se videlo, kako se laže.

************************************************************************************************************************************** Pisateljica, pesnica, prevajalka, igralka, plesalka, modna oblikovalka, slikarka, kiparka, kulturologinja, etnologinja, svetovna popotnica, intelektualka, morska biologinja, športnica, glasbenica, plemkinja in še mnogo več.

Seveda jih mrgli, je pa res, da se ostali ne delajo, da je fotka njihova. Tukaj je ena majhna razlikica.
Sicer pa sprejemam pogojno. Sej počasi se bomo vsi razumeli:) Pa pamet v roke, da ne bo spet kdo jokal na koncu.[/quote]

Prosim, da vrneš tisto temo, da vsi vidijo kako se lažeš, ker se nisem nikjer delala, da je slika moja.

Če napišem Jutri bom pa tukaj in zraven dam sliko, kje ti vidiš, da se delam, da je slika moja?[/quote]

Še nisi na letalu?

Glede na tvoje včerajšnje pisanje bi vendarle zdajle že morala leteti, da bi lahko danes ležala na tisti plaži :))

Barca, jutri grem na dopust, ker najprej moram rasčistit s Šavrinko, ker me je po krivici obtožila.

************************************************************************************************************************************** Pisateljica, pesnica, prevajalka, igralka, plesalka, modna oblikovalka, slikarka, kiparka, kulturologinja, etnologinja, svetovna popotnica, intelektualka, morska biologinja, športnica, glasbenica, plemkinja in še mnogo več.

Res je vseh teh slik polno…tudi profilnih, meni je recimo tale zanimiva :
http://l.yimg.com/g/images/spaceout.gif
Mislim pa, da kjer ni tožnika ni sodnika….včasih je zelo težko ugotoviti poreklo neke fotografije.
Tudi na straneh, kjer ponujajo “free” avatarje je najti slike oseb, zanaih oseb, zaščitenih znamk, ki sigurno niso “free”.
Dokler se ne najde avtor, ki te toži… pod pogojem da lahko sploh sam dokaže avtorstvo, mislim da ni težav.

Drugače pa saj veš “Life is a bitch”ali po naše “življenje ni potica” ima pa rozine :-).(sicer bi tukaj že moral avtorja navest, ki ga pa ne poznam).

Tudi moderatorji so ljudje…včasih jih kaj še posebej razburi…mogoče čisto majhna stvar…ampak tako je. Oni so tisti, ki so v poziciji, da krojijo forum. Včasih naredijo napako, nekdo se razburja, nekdo ne. Forum pa postaja nepregleden in orodje za obračun…
Mogoče bi se lažje pogovorili na ZS, ker tukaj se vedno kdo najde, ki dolije še malo bencina na ogenj…
Če pa tako lepo gori 😉

LP!
Pa tiste rozine raje ven pojej 🙂

Zelo lepo si napisal/a in hvala za te besede!

************************************************************************************************************************************** Pisateljica, pesnica, prevajalka, igralka, plesalka, modna oblikovalka, slikarka, kiparka, kulturologinja, etnologinja, svetovna popotnica, intelektualka, morska biologinja, športnica, glasbenica, plemkinja in še mnogo več.

New Report

Close