Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako pogosto nosite čop ali figo? Ste opazile redčenje las pri tem?

Kako pogosto nosite čop ali figo? Ste opazile redčenje las pri tem?

Jaz to le redko nosim , mi je pa všeč. Lasje so zelo solidni. Rada bi vedela ali vam to povzroča večje izpadanje oz. redčenje las , če je sta čop ali figa vaši vsakdanji navadi?

Če ne, na koliko časa nosite, da nimate problemov z lasmi in lasiščem.

…pa nobenega problema.

Zaradi navadnih elaatik so se mi lasje bolj cepili in lomili. Sesaj si spletem kitko

Čisto vsak dan imam čop, tudi ponoči.
Res pa nikoli močno zategnjenega.
Nobenih posledic, redčenja, izpadanja, lomljenja.

Kakšno elastiko pa uporabljaš, če smem vprašati?

Pogosto nosim. Lasje so vseeno kar krepki, se mi pa res malce redčijo zadnje čase, a to najbrž ni povezano z elastikami in sponkami, temveč s čim drugim (z leti, na primer).

Pogosto, las kolikor hočeš. Je pa res, da ne zategujem na silo.

Občasno. Zdaj ko imam dolgi paž redkeje.
Tudi prej nisem opazila, da bi bili zato lasje kaj poškodovani.
Me je pa znalo boleti lasišče, ko sem lase spustila, če je bila figa višje in bolj na trdo.

stalno nosim čop, las imam pa za izvoz..

Kakšno elastiko pa uporabljaš, če smem vprašati?
[/quote]

Skoraj vsak dan imam cop ali figo, nikdar na tesno.
Uporabljam tiste feder elastike ali pa debelejse iz blaga, ki zgkeda kot frotir, tankih ne uporabljam.
Meni lasje itak ful odpadajo in se tansajo, a ker sem imela pri 20+ veliko pregoste in predebele, so zdaj pri skoraj 50 ‘samo’ gosti in mocni, tako da me to izpadanje ne gane.

Hja….pravkar se je začelo obdobje izvoza. Jaz lase dnevno izvažam s tal kopalnice. Grrrrrr

Skoraj vsak dan imam cop ali figo, nikdar na tesno.
Uporabljam tiste feder elastike ali pa debelejse iz blaga, ki zgkeda kot frotir, tankih ne uporabljam.
Meni lasje itak ful odpadajo in se tansajo, a ker sem imela pri 20+ veliko pregoste in predebele, so zdaj pri skoraj 50 ‘samo’ gosti in mocni, tako da me to izpadanje ne gane.
[/quote]

Te gumijaste mi je tudi frizerka svetovala, a ne držijo mi dovolj čvrtsto. Zaenkrat nimam težav in so gosti. Včasih si za trening dvignem v figo ali čop, ma zadnje čase kitka… bom morala nabavit te fedre 😁👍🙌hvala

Kakšno elastiko pa uporabljaš, če smem vprašati?
[/quote]

Nič posebnega, navadne iz blaga https://www.pikaolivija.si/izdelek/dodatki-za-lase/1849/ali pa kaj podobnega temu https://www.ceneje.si/Izdelek/6815100/lepota-in-zdravje/kozmetika-higiena/nega-las/magnum-hair-fashion-bomballne-elastike-za-lase-3-kos-3-kos

New Report

Close