Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako postati navadna punca

Kako postati navadna punca

Imaš prav, ampak ni kupila, ampak nafehtala pred Tušem dinarčke.


če praviš, da kupuješ high end, a ni vse še zavarjeno v plastiko, tako, da ne moreš odpret?

večina teh stvari ima danes že folijo preko luknjice, da veš, da je neuporabljena….
tiste najcenejše zadeve pa res prodajajo na zaupanje.
ampak tisto tako hitro gre s police, da ni neke nevarnosti, da bi se mesece in mesece valjalo tam.

Skodljivo je itak vecinoma vse, ni vazno ce je kdo pred tabo odpiral.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

No, prav – potem pa je škodljivo, sicer nisi dovolj dobro argumentiral KAJ in ZAKAJ je škodljivo in kakšne bodo bile posledice, če bom dočakala 80 let.

Ena punca (Ksenija) iz tukaj mi je pisala na email, sva dogovorjeni, da ji pofotkam stvari čez vikend in se bova potem naprej menili; ravno danes sem pa prinesla sodelavki 1 vrečo rabljene kozmetike, pa je bila zares vesela in so si še z drugimi puncami razdelile med seboj, kaj katera potrebuje. Ostale stvari, ki so pa več ali manj res kot nerabljene, pa bom – upam da – prodala za nizko ceno.
Eden je gor napisal, da kupujem high-end kozmetiko – me je očitno malo zamešal s katero drugo, ki je to pisala. Moje kozmetične zadeve so čisto “normalnih” znamk in nimam maskare Dior, lip plumperja Helene Rubinstein za 50,00 EUR itd.
Res ima človek doma stvari, za katere niti veš ne, da jih imaš – vsaj jaz sem očitno taka in upam, da se to popravi.
Včeraj sem že kar lažje zadihala, ko sem videla, koliko stvari sem se znebila.

Ne vem kaj tako kompliciraš, daj na bolho, vprašaj kolegice če kakšna kaj rabi in to je to. Tukaj imaš en example: http://www.bolha.com/lepota-in-zdravje/lepota/nega-las/kozmetika-za-nego-las/schauma-color-shine-sampon-1329312362.html

Dekorativne kozmetike imam bolj malo, vedno imam na zalogi po 1 kos in ko vzamem v uporabo tega iz zaloge, kupim novega. Šamponov, gelov in drugih toaletni kozmetičnih zadev imam na zalogi več. Rada izkoristim akcije.
Večinoma kupujem v Mullerju, nekaj še vedno v DM (Alverde), milo v kosu in še kaj tudi v Hofru. Če se le da, čim bolj naravno oziroma bolje rečeno z manj kemije.
Če mi kdaj kaj ne ustreza ali kar tako, podarim. Da bi prodajala ali kupovala prek Bolhe ali podobno, mi ni. Se mi niti ne bi dalo dogovarjati, fotkati, pisati , pošiljati za par eur.

Živjo, da se malo javim! Oblačil sem se kar uspešno znebila – ostalo mi je nekaj seksi poletnih oblekic, če katera želi, naj mi javi pa ji pošljem slike; prav tako imam še nekaj kozmetičnih stvari (darila ob vselitvi pa rojstni dan sem imela vmes 😀 ) in če bi katera za malo ceno imela kaj… Sem na voljo in bom ful vesela, če bo katera vzela za male denarce. Slikce pošljem na mail ali sms, viber,..

Naša tamala pa ima tudi kotalke Soy Luna (tista rumeno-oranž varianta) št. 36/37, niti obute, nove, z original škatlo, zraven dam še kup stvari od Soy Lune (knjigice, svinčnike, revije, kovinska puščica za šolo, radirka v obliki svinčnika…) – prodam za 30 eur vse skupaj. Slike tudi pošljem seveda.
Ji ni več zanimivo, zdaj je aktualna neka druga punčka 😀

Skratka, javite mi tukaj napišite mail pa vas kontaktiram. Prejšnja kupka je kupila stvari tu na Med over net in je rekla, da je zelo zadovoljna, upam da se morda kaj javi.

LP Maja

New Report

Close