Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne vem, kako povedati doma

Ne vem, kako povedati doma

Kratek klip narediš ko ga odzadaj. Pa pošlješ svojemu očij. Zraven pa napiši – to sem jaz. Zdaj smo tako ali takk odprta družba bo oči ponosen in vesel nate.

 

Zašij si rit. Ko se boš iztrebljal skozi vrečko, pa boš spoznal, čemu je rit namenjena.

Povej posredno…oči, mami bil sem na Kanarskih otokih in imam opičje koze.

Saj bodo videli, ko jim boš povedal, da imaš Opičje koze 😀

bravo, super napisano 🙂

Psihopati v vsaki temi, ne morš verjet….

Avtor, olajšaj si življenje in staršem povej. Tudi če se preseliš v Avstralijo, te bo ves čas glodalo. Povej, saj sta očitno že “zavohala” in sta tudi pripravljena sprejeti. Življenje bo lažje, verjemi.

Pojdi v Italijo, kjer v Don Pierinovi skupnosti zdravijo vse odvisnosti. Od alkohola, drog in tudi sodomije. Kjer je volja, tam je pot. Delaj na sebi in ne vdajaj se nečastnemu življenju. Vse dobro!

Vzemi štrik.

read above^^

Kok ste bedni k onanirate na 4 leta staro temo.

Mislim da preveč razmišljaš in kompliciraš. Starsi pa itak vejo, tako kot ve sestra. Če te je mati vprasala in rekla da povej,bi moral takrat povedat. Tvoji bliznji pa itak vejo. Govorim iz lastnih iskusenj. Tudi prijatelji so vedeli, brez da bi jim razlagal. Zato so prijatelji. Ne skrivaj. Razen ce se sam sebe sramujaš. To je pa druga stvar… Sm na voljo za nadaljno debato, pogovor👍

Kwa je fags a že mate opičje koze?

Odgovor na objavo uporabnika
vetervlaseh, 10.06.2018 ob 06:44

Tisti, ki ste istospolno usmerjeni ? kako ste povedali doma, ste blefirali, ste celo pripeljali domov kao lažne fante/punce, ali ste toliko časa bežali, dokler se niso vsi naveličali spraševati, čeprav je bilo vsem jasno, kako stvari stojijo. Sem 35 let star, homoseksualec, a tega doma ne morem povedati. Pri 20-ih sem se preselil drugam, na drugi konec Slovenije, v upanju da bodo vprašanja usahnila, a vedno kadar pridem domov (kar je redko, 2x letno obiščem starše), čutim, da jih to zanima, da je to nekaj, kar nismo nikoli razščistili. Sestra me nič ne sprašuje, a mislim da vse ve, njen fant me pa prav posmehljivo gleda, kadar mami naložim kakšno zgodbico , kako je težko pravo osebo najti. Mama pa je tiho, me je pa enkrat na samem vprašala, naj ji povem, če sem homoseksualec in da s tem ni nič narobe, če sem, samo povem naj ji, kako in kaj. Ne pa da jim blefiram. Padel sem v šok, da gej pa nisem. Od takrat nisva na to temo več spregovorila, sva se pa z mamo oddaljila, ker ji ne povem, kako in kaj.
Doma tega enostavno ne morem povedati. Ker živim v stanovanju s prijateljem, je mučno kadar se mi starši najavijo na obisk (to pomeni, da moram celo stanovanje spucati, umakniti partnerjeve stvari).. Staršem je mučno, ker vidijo, da k meni ne smejo priti nenajavljeni, da se nekaj dogaja, meni je mučno to skrivanje oblačil in zobne ščetke…Najraje bi se preselil v Avstralijo, kjer me ne bi nihče poznal. A bežati celo življenje tudi ni nekaj, kar bi si želel.

 

 

Reces lahk a ves mami k si hotla se enga sina al pa fotr a ves k te je bilo strah da bom kaksnega otroka ponesreci naredu…

Povej da si zgubu nedoužnost pa da te asshole ful boli.

Starši si želimo, da bi naši otroci živeli sproščeno, mirno in v skladu s samimi seboj.  Družini povej, da je zdaj stvar s tvojo zvezo resna, da živiš s prijateljem in da so vabljeni v nedeljo na kosilo in da komaj čakaš, da se spoznajo med seboj.

Pa kaj ti ni jasno?! Živimo v 21. stoletju. Glavno, da imaš partnerja in da se razumeta. Upam samo, da tudi njemu ne lažeš in igraš v odnosu. Če finančno zmoreta, invrstirajta s partnerjem v nekaj ur psihoterapije, se splača.

Na partnerje smo ljudje v ljubeči zvezi ponosni, ne pa da jih skrivamo.

Vem, da ti ni lahko, a star si 35 let, zaživi življenje sproščeno, radostno in polno. Srečno!

 

če ste vašega otroka vzgojili v pedra!

povej v domačem jeziku vseh teh homoseksualcev, v slovenščini

Ko boste pri nedeljskem kosilu, začni fotra šlatat. In bo vprašal: a si peder al kaj? In potem samo rečeš: JA.

Ko boste pri nedeljskem kosilu, začni fotra šlatat. In bo vprašal: a si peder al kaj? In potem samo rečeš: JA.

 

Cool. Lohk pa še pokažeš da s tut motherfucker.

 

Odgovor na objavo uporabnika
po sl, 08.05.2022 ob 12:27

povej po slovensko, da te vsi domači slovenski homoseksualci razumejo, da si tudi ti isti kot oni, slovenski homoseksualec.

itak

avtor…ocitno imas le ti s tem problem…ne ostali…

Sin mi je takoj omenil,da ne ve kateri spol mu je vsec,moj odgovor je bil: neglede kako se bos odlicil,si…bos vedno moj otrok in vedno te bom imela enako rada…zdaj pri 18letih ve…in s tem kot stars…nimam problema. Pa saj je to moj otrok…a ne…ga sprejemam taksnega,kot je…

Sodomizem je protinaravna perverzija. Tu gre dejansko za zlorabo spolnosti.

Poleg tega se pedri kot psi križem kražem gonijo po parkih, se v grmovju pumpajo v tiste razvlečene riti in širijo bolezni. Zato so izrodki in družbeno zlo.

Odgovor na objavo uporabnika
Padežnik, 24.11.2022 ob 21:36

Sodomizem je protinaravna perverzija. Tu gre dejansko za zlorabo spolnosti.

Poleg tega se pedri kot psi križem kražem gonijo po parkih, se v grmovju pumpajo v tiste razvlečene riti in širijo bolezni. Zato so izrodki in družbeno zlo.

PAdeznik…moj otrok ni izrodek…izrodek si edino ti….se dobro,da lahko tzgaj svoj gnoj trosis anonimno…ker javno si ne upas in si navadna cmera…brez trohice ljubezni…se manj spistovan….moj otrok je moj otrok in je vec vreden kot bos ti kdaj komu v zivljenju…in upam,da ne naletim nate v tem zivljenju…ker se v petem bi te grabil strah…..

Ne clovek ne zival ni izrodek….zabij si to v svojo prazno glavo….

Odgovor na objavo uporabnika
Ne sekiri se, 10.06.2018 ob 11:02

Jst poznam kar neki poročenih žensk ki tkole postran sanjajo o tem kolk bi se božale z žensko, jo poljubljale in jo vsaj enkrat orng začutile. Ena od teh je tud to uresničla in pol zbežala od moža in pobrala otroka in se odselila k tej ljubici ki je zdej njena partnerka.

Zdej je zlo srečna četudi jo je vso ožje in širše sorodstvo zavrnilo, pa tud večina prjatlov je ne pozna več. Jst sem ji reku da zdej vsaj vid kdo jo ima u resnic rad.

Men je rekla da ji je pomembna njena sreča ker je sam tko lahk tudi dobra mati svojmu otroku in tud dobra partnerka svoji partnerki.

Hočem rečt. Dost jih je skritih za nekim na videz normalnim družinskim življenjem, u resnic pa ni tko kolkr je videti na prvi vtis.

Ne sekiraj se….

Mene moti ta tvoj zadnni odstavek…skriti…

Moti me zato,da taki skriti se ne zavedajo…da s tem prikrivanjem ne prizadenejo samo patrnerja…ampak svoje otroke…celotno druzino…

Zakaj skrivanje v teh casih,ko je druzba ze kar razvita in ta tema vec ni tabu…ni obsojanj…se manj otprtega lova na drugacnost in seziganja….trpi oseba sama in se vsi ostali,ki so vpleteni…

Babšče glupo, izrodek si poleg tvojega pederaškega sina tudi ti sama! Ker ti si ga zaradi svoje psihopatologije vzgojila v pedra.

New Report

Close