Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne vem, kako povedati doma

Ne vem, kako povedati doma

Odgovor na objavo uporabnika
NATUROPAT109, 26.11.2022 ob 16:57

 

ne, saj sem povedal KOKOŠI pusti meil pa ti bom na široko odgovoril, tukaj je brez veze da odgovarjam strokovne zadeve, ki jih ljudje ne razumejo, ker jih ne morejo razumeti…s tem sem zaključil, sicer vedno rad pomagam, odgovarjam, ampak homoseksualnost je precej trd oreh in na koncu še KOKOŠI nimaš prav kar trdiš.

“NATUROPAT650”,

nevem , če bereš forum, ampak tukaj imaš mejno osebnostno motene ljudi in ljudi z narcistično motnjo. Ljudi za katere se zdi, da so obsedeni in zalezovalci v resničnem življenju.

Saj razumeš, da ne bom tu dajal svojih osebnih podatkov, ker me nekateri tu gor zalezujejo in ker nakoncu ne boš ti edini, ki mi bo pisal na mejel.

 

Meni se ne zdi korektno, da napišeš nakoncu: “ne nimaš prav kar trdiš”. Ker odgovori v stilu “ne nimaš prav” in “ne ni res kar praviš” brez vsakega pojasnila zraven so nezreli in zavirajo vsako debato.

 

Homoseksualnost je trd oreh. In kaj a nisem napisal, da ni naravna? Tako kot heteroseksualnost ne more biti naravna, saj če bi bila naravna potem ne bi bila majšinska spolna usmerjenost.

Jasno da je moralo z mano nekaj iti narobe, da sem postal 100% homoseksualen. Čeprav moja mama ni nikoli bila teren do mojega 8 leta. Močen odnos z očetom sem pa vedno imel. So pačl določene teorije raznih Romanov Vodebov in dr. Rugljev in ostalih konzervativcev, ki pri meni padejo v vodo. In pri mnogih gejih in lezbikah, ki sem jih spoznal. Nekatere lezbike obožujejo moške in se v odnosih najbolje ujamejo z njimi.

Zato ker so te teorije zaostale in zastarele. Razlogi, ki jih naštevate so napačni. Poleg predvidevanja, da so poženščeni tipi v roza majčkah, ki žensko govorijo in krilijo z rokami geji. Ja eni so, ne pa vsi. Ljudje so samo tako butasti in zaostali, da so jih ameriški filmi naučili, da so vsi geji taki. Torej to z estrogenom je neumnost neizobražencev in neukih ljudi, ker je dosti popolnoma estrogenskih tipov hetero.

Da nekdo reče, da morajo geji najti moškost in bojo postali heteroseksualni je zame debil in bebec na vseh nivojih. Ker je dosti gejov in biseksualcov zelo moških. Tudi takih ki imajo lastnoisti, ki veljajo za najbolj kvalitetne kar se moškosti tiče.

“NATUROPAT650”,

 

zdaj pa še KAR JE BISTVENO. 

Freud je ugotovil 100 let nazaj, da se vsi rodimo biseksualni. Tiste vrste živali, ki so 100% biseksualne se najbolje razmnožujejo so 100% biseksualne, ker je biseksualnost evolucijska prednost. Stare civilizacije so bile biseksualne, ne le stari grki. Mi pa smo krščanski debili, ki smo se oddaljili od narave. Da ne govorimo Kinseyu in drugih znanstvenikih, ki so ugotovila, da je lestvica in da je večina ljudi nekje vmes med heteroseksualnostjo in homoseksualnostjo.

 

Kako naj potem jaz resno jemljem nekoga, ki leta 2022 nima pojma o človeški naravi in svetu???

Zame je to človek, ki je prišel z drugega planeta. PREPROSTO ČLOVEK KI ŽIVI V DOMIŠLJIJI!

Da nekdo v 21 stoletju, ne ve ničesar v najbolj osnovnih stvareh v življenju (kot to da je večina ljudi biseksualcev) potem ga ne morem jemati resno v ničemer več. Ne morem mu dajati več nikakršne kredibilnosti!

 

To da sem živel v družbi, ki me je nalagala, da je večina ljudi heteroseksualnih svetu najbolj zamerim. Stem se mi je ukradlo najstniška leta, moja dvajseta leta in zato sem tako sovražen in trd v mojih besdah. Na srečo še vedno zgledam mlad, ker delujem 15 let mlajši kot sem.

In ko sem zvedel resnico, sem rekel gejom odjebite, ker sem ugotovil, da lahko dobim večino moških, če se trenutno samski. No tudi veliko jih dobim, ki imajo partnerko.

In zato kar je to res ker ti to govorim, se je pripravljena večina moških spustiti v intimnost z menoj (ali pa mi priznajo to, da bi si želeli s kom drugim, ki je moškega spola) ko jim malo razložim stvarmi. (nekateri samo v poljubljanje in nežnost pri drugih pa gremo vse do seksa, so pa tudi taki ki povejo da jih rajcajo samo transice itd.) Veš z besedami jih hitro prepričam. SAmo v zadnjem desetletju sem bil vsem moškim prvi moški v življenju s katerim so bili seksualni. In ponosen sem, ko mi pozneje javijo, da zdaj igrajo za obe ekipi. Jah večina tega ne poskusi, ker jih čez rob, da grejo v seks z moškim prepriča le zapor ali pa jaz. 🙂

Nisi mi povedal dosti o sebi, toda bojim se da si samo še eden zaveden človek več, ki verjame, da je to kar gleda naokoli res(naprimer da je večina ljudi heteroseksualnih). Bojim se da si človek, ki verjame, da je to kar mu kaže družba resnično. Ampak potem živiš v domišliji in ne v resničnem svetu.

 

(vse to pa govorim o svojih 20 letnih bogatih izkušnjah ko sem govoril o temu z več 1000 moškimi z celega sveta, razvitega kot nerazvitega IN ZELO SEM POMAGAL OGROMNO LJUDEM, DA SO SE ODPRLI)

Ni mi treba pisati sem, dolgih razlag, če jih ne želiš tu javno pisati kot praviš. Mejla ne morem dati, ker je tu nekdo ki je nevarn in obseden z mano. Lahko pa korektno tu korektno odgovoriš.

Ker vsaj jaz sem ti posvetil svoj čas in se potrudil z odgovorm zate.

 

Napišeš pismo?

nova
Uredništvo priporoča

In kaj zdaj “NATUROPAT650”? Te niso naučili kako poteka komunikacijea med ljudmi?

Ti si napisal nekaj stvari in naročil, da te naj vprašam, če mi kaj ni jasno? Naredil sem tako ko si hotel. Nato si hotel moje osebne podatke(mejl) in sem ti rekel, da z razlogom ne razkrivam svojih podatkov.In da ti ni treba na dolgo napisati tega kar si želel napisati samo meni brez, da bi ostali tukaj brali. Odgovori pa vseeno, ker sem tudi jaz potrudil in ti izčrpno odgovoril.

Ti pa si pobegnil kot mali otrok, ko pobegne takrat, ko se nekdo ne strinja z njim.

In ti naj bi bil oseba, ki pomaga ljudem? Prej se zdi, da sam rabiš pomoč.

Če so nekomu starši blizu in ima z njimi zaupen odnos potem ne mora imeti velikega problema povedati. Problem nastane, ko ni prave bližine med družinskimi člani.

Če mi moj sin prijavi, da je pedr, ga pri priči naženem iz hiše in se mu odpovem! Ampak jaz sem svojega sina itak pošteno vzgajal, zato je zdaj normalen in pošten fant.

Odgovor na objavo uporabnika
Rogoza, 28.11.2022 ob 23:01

Če mi moj sin prijavi, da je pedr, ga pri priči naženem iz hiše in se mu odpovem! Ampak jaz sem svojega sina itak pošteno vzgajal, zato je zdaj normalen in pošten fant.

Sej takšne imam jaz najraje, preproste in možate poštene fante. In vedno jih dobim v pojsteljo, ker veliko jih je biseksualcev. Kako veš, da ga tvoj sin ne da v Ljubljani kakemu za pofafati?

Kaj zdaj?

New Report

Close