Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako pozabiti moskega ki je zaseden

Kako pozabiti moskega ki je zaseden

Dober vecer, kako naj pozabim moskega s katerim sem imela enkrat afero on je zaseden daje pa mi mesane obcutke nic ne pise potem pa ko se vidiva pravi da me nemore samo gledati ..nasveti?

Najdeš si drugega, resnega, nezasedenega. Bosta oba čudežno “ozdravela”. 😉

Tako, da se začneš spoštovati in se imaš rada, posledično takih kosov budal ne sprejemaš več v svoje življenje. Preprosto je. Če hočeš..

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 16.01.2024 ob 22:57

Tako, da se začneš spoštovati in se imaš rada, posledično takih kosov budal ne sprejemaš več v svoje življenje. Preprosto je. Če hočeš..

Meh… za to je že prepozno, to je stvar vzgoje med sedmin in osemnajstim letom.

Folk, ki se zlahka speča z zasedenimi, v mladosti (doma) ni prejel ustreznih vrednot. 😉

Odgovor na objavo uporabnika
BTDT nepr., 16.01.2024 ob 23:02

Meh… za to je že prepozno, to je stvar vzgoje med sedmin in osemnajstim letom.

Folk, ki se zlahka speča z zasedenimi, v mladosti (doma) ni prejel ustreznih vrednot. 😉

V bistvu je porocen

da me nemore samo gledati

kaj pa ima od gledanja…, nafilan je s tisto pravo moško energijo.. odgovoriti  mu moreš.. pa naredi že nekaj  z mano….., kaj čakaš..

 

Ne strinjam se, jaz menim da se vsak človek lahko do določene točke spremeni, če je zadosti motiviran – beri razočaran in potrebuje drastično spremembo v življenju, da najde srečo. Kot preobrazbe izgleda… Vse se da, če se (dovolj) “hoče”. Trma dela čudeže. Tam do 20.leta se še lahko izgovarja na otroštvo, vzgojo, po 20.pa si kar sam svoje sreče krojač. Temu se reče delo na sebi in kreacija tiste verzije sebe, s katero se najbolj poistovetiš. Pristni jaz. Torej se najprej odučiš vsega, kar so te naučili, nato začneš postopoma ‘graditi’ sebe. Oz se vračaš k pravemu sebi. Kakšen si, je drugo vprašanje..nekateri bolje da ostanejo pod vplivom vzgoje, spet drugi se prerodijo in končno zaživijo kvalitetno.

Ni toliko problem v zasedenih, poročenih, torej statusu, kolikor je pomembno, da dopuščaš nekomu, da te izkorišča, ne spoštuje oz po domače ima za budalo. Zasedenih v slabih zvezah je veliko in včasih tudi oni potrebujejo še le en žarek upanja, da zberejo pogum in zapustijo toksično ali nesrečno zvezo, kjer ni ljubezni in spoštovanja …

Odgovor na objavo uporabnika
Popay npr, 16.01.2024 ob 23:07

da me nemore samo gledati

kaj pa ima od gledanja…, nafilan je s tisto pravo moško energijo.. odgovoriti  mu moreš.. pa naredi že nekaj  z mano….., kaj čakaš..

 


@Popay
npr

Iste sorte tiči vkup lete.

@Manja85433

Tako kot se bo/je s tabo spečal, se bo še s kako drugo. Tip ni resen in ga prav malo briga za druge. Na koncu boš noseča zolzice točila. 😉

@soft

Punca sprašuje, ali bi se spečala s poročenim ali ne in ti misliš, da bo “delala na sebi”? :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Mater si naivna.

Odgovor na objavo uporabnika
BTDT nepr., 16.01.2024 ob 23:32

@soft

Punca sprašuje, ali bi se spečala s poročenim ali ne in ti misliš, da bo “delala na sebi”? :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Mater si naivna.

Jaz pišem tako kot čutim, da je prav. Kaj bo naredila ona, je pa njena stvar.. Zakaj naivna? Delo na sebi nas čaka vse, ene prej ene kasneje. Ene zlepa, druge zgrda. Ampak vsi se moramo določenih stvari naučiti tekom življenja. Ne misli, da si izjema. Ali ona.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Manja85433, 16.01.2024 ob 22:44

Dober vecer, kako naj pozabim moskega s katerim sem imela enkrat afero on je zaseden daje pa mi mesane obcutke nic ne pise potem pa ko se vidiva pravi da me nemore samo gledati ..nasveti?

In zakaj se “ne moreš” enostavno pofukat z njim?

AJAAAA! Ti rabiš “čustveno povezanost” pa “odnos” pa “partnerstvo” pa “skupno načrtovanje prihodnosti”! In kje tukaj je fuk? Ga ni, a ne! Eno samo najedanje, kaj bo moral zate storiti!

Zakaj bi se potem on sploh hotel ukvarjati s tabo??

Kaj pa on pravi? Kaj ti on ponuja? Mogoče je tudi on zmeden in ne ve kaj bi naredil.

Sem bil v podobni situaciji. Sem ji povedal kaj lahko dobi od mene, ni se mogla odločit. Jaz je tudi nisem mogel pozabiti, me je noro vleklo k njej.

Nisi napisala kaj pa ti hočeš?

Nic da ga noro vlecem ko magnet pa da se mava lah lepo ko sem js rekla da se to konca..pa rekel je da se nebojim da se nebo zaljubil..pise pa ne in je res cudno vse skupaj

Ne vem, če gre ravno za vrednote. Gre bolj za občutek lastne vrednosti. Osebe s slabo samopodobo in strahom pred bližino bodo gravitirale k zasedenim ali drugače nedosegljivim posameznikom. Če delajo na sebi, pri čemer je skoraj obvezna pomoč usposobljenega terapevta, lahko to premostijo. Nikoli ni prepozno.

Ne razumem. Če si mu rekla, da je konec in ti on ne piše, kaj je potem problem? A nisi to hotela?

A ti pa njemu pišeš al ka? Pa kaj sploh hočeš?

A ti bi ga rada pozabila al te moti ker ti ne piše??

Koliko si pa stara in ti si najbrž samska?

@soft

Ne pričakuj od ljudi, da bodo delali na sebi. To je težko delo, ki se začne s tem, da znaš realno oceniti sebe in svoje stanje. Oseba, ki sprašuje, ali naj se spusti v zvezo s poročenim, se še ni niti dobro pogledala v ogledalu, kaj šele, da bi realno ocenila kdo, kje in kaj je.

Odgovor na objavo uporabnika
Manja85433, 17.01.2024 ob 08:21

Nic da ga noro vlecem ko magnet pa da se mava lah lepo ko sem js rekla da se to konca..pa rekel je da se nebojim da se nebo zaljubil..pise pa ne in je res cudno vse skupaj

Pri nama je bilo enako, nisem vedela zakaj me ne more gledati v oči, ko se pogovarja z mano.

No sedaj ga razumem, ker se tudi meni zdi, da ga bom napadla in skočila v naročje, ko ga gledam. Tako da tale tvoj je že odpisan, da se ne bi zaljubil.

Vsedita se in se iskreno pogovorita, on naj dobro premisli, kaj ga še veže doma in naj začne urejati papirje, če lahko.


@BTDT
, se zgodi tudi takim, ki imajo vrednote in se nam ne zdi normalno varati vsakega in vsepovprek. Pravijo, da je vedno oseba, za katero ukriviš svoja pravila in ko prideš do te osebe vidiš, da je to res.

Odgovor na objavo uporabnika
Ljubica817, 17.01.2024 ob 09:56

Pri nama je bilo enako, nisem vedela zakaj me ne more gledati v oči, ko se pogovarja z mano.

No sedaj ga razumem, ker se tudi meni zdi, da ga bom napadla in skočila v naročje, ko ga gledam. Tako da tale tvoj je že odpisan, da se ne bi zaljubil.

Vsedita se in se iskreno pogovorita, on naj dobro premisli, kaj ga še veže doma in naj začne urejati papirje, če lahko.


@BTDT
, se zgodi tudi takim, ki imajo vrednote in se nam ne zdi normalno varati vsakega in vsepovprek. Pravijo, da je vedno oseba, za katero ukriviš svoja pravila in ko prideš do te osebe vidiš, da je to res.

@Ljubica817

Se zgodi? Nope, se ne. V takih situacijah mora vsaj eden varati. To pomeni, da se zavestno odloča za to in tukaj ta človek popolnoma povozi svoje vrednote. Če rečem drugače: Človek pokaže koliko so njegove vrednote vredne. Trditi nekaj javno, na deklarativni ravni, zasebno pa to preprosto odmisliš – to počno le psihično nestabilni ljudje.

Stavim, da je tipu doma čisto ok, da ima vse poštimano, a mu je dolgčas in išče impulze, ki bi mu popestrili življenje… Človek, ki je odvisen od tovrstnih impulzov, bo vedno tak. To je posledica tega, da je reakcija telesa na povečan nivo hormonov (endorfini…) zelo podobna kot ob uživanju heroina.

Če se tega zavedaš, boš ravnal zavestno in impulze zatrl. Tvoje življenje bo mirnejše in lepše. Posledice impulzivnosti so sicer precej stresne in ljudje v takih primerih stresa potem iščejo izhode v drogah, pijači in vsemu kar dviga adrenalin. Pri tem pa se požvižgajo na čustva in dobrobit soljudi.Ni brez vzroka trditev, da ljudje z MOM, MON in asocialno motnjo radi posegajo po alkoholu in drugih drogah.

Ko sem spoznal te psihološke mehanizme, mi je postalo popolnoma jasno, zakaj ljudi, ki varajo, pijejo, ravnajo impulzivno, ni dobro zaposlovati v lastnem podjetju, kaj šele, da bi z njimi delil tudi življenjsko pot. Od tod tudi tista moja misel, da ene pač niso za kaj več kot dva kroga. V teh parih krogih, če znaš peljati pogovor in razumeš kaj ti oseba sporoča, spoznaš globino njene impulzivnosti. Je pa res, da je seks z impulzivnimi ženskami praviloma najboljši.

A ti veš kaj hočeš od njega?

Zapomnite si…vse je v seksu. Pogovori med moskim in zensko niso potrebni. Seks vse pokaze in razkrije. Vec kot desetletja ppgovorov…odnos = seks in seks = odnos

Odgovor na objavo uporabnika
Mojster za moško ženske odnose, psihologijo, investicije in življenjske nasvete, 17.01.2024 ob 10:34

Zapomnite si…vse je v seksu. Pogovori med moskim in zensko niso potrebni. Seks vse pokaze in razkrije. Vec kot desetletja ppgovorov…odnos = seks in seks = odnos

Čisto v vseh primerih pa ne…

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno1213, 17.01.2024 ob 12:50

Čisto v vseh primerih pa ne…

Velja v vseh primerih, brez izjeme. V kolikor to ne drzi, je ponavadi razlog v oportunisticnem vedenju zenske do moskega, ali pa jo je cas stisnil v kot in ta moski ženski ni bil prva izbira (svojo prvo izbiro ni uspela dobiti ali zadrzati. To je vse.

Seveda pa je izjema, v kolikor sta moski ali zenska resno bolana…

Ko zenska dobi moskega po katerem mocno hrepeni, takrat je seksa  iz njene strani toliko, da si clovek tezko predstavlja. Vse drugo so oportunisticne igrice ponavadi iz zenske strani, ki pa se jih pravi in mocni moski ne igramo. V kolikor ti ni do veliko seksa z mano,si ne zasluzis moje bližine, pozornosti in moke energije medtem ko druge pa ze nestrpno cakajo na svojo priloznost

New Report

Close