Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako pozabiti nekaj tako lepega

Kako pozabiti nekaj tako lepega

Pred dvemi leti sem spoznala moškega. Mi je 100% sedel, odgovarjal, noro sem se zagledala v njega in tudi on v mene. Imela sva se super, pisala, pogovarjala, sprehodi. Ni prišlo niti do poljuba. Ker je bil v fazi razhoda z bivšo nisem dovolila da pride do česar več. Bilo je pravljično in vem da je bilo obojestransko. On je hotel več vsega, sporočil, videvanja, druženja.

Vse do trenutka ko je njegova bivša izvedela za naju. Ne vem kaj je naredila, ne vem kaj mu je zakuhala ampak od njega sem prejela opravičilo in razlago da se umika. Od takrat se nisva videla več, poskusila sem s sporočili na katere ne odgovarja, samo prebere jih.

Vse skupaj me tako boli, boli ker sem kaznovana za nekaj kar nisem kriva. Ker sem spoznala moškega s katerim sva si bila všeč in je vmes posegel nekdo ter povzročil da se je ta moški umaknil. Najbolj pa me boli da me ignorira, se obrne stran ko se srečava, niti ne pozdravi, ne odgovori na sporočilo

S čim si zaslužimo kaj takega. S čim sem si zaslužila tako ignoranco ko pa sem hotela samo nekaj lepega z njim.

Ima me da bi mu napisala tako grdo sporočilo da bi res imel vzrok da se obrne stran ko me sreča, če bi vedela da mi bo potem lažje. Kaj bi vi storile če bi vam kdo tako storil. Rada bi se mu maščevala ker me je tako prizadel

In ja , sedaj je v novi zvezi, pozabil na mene, jaz pa trpim še vedno mislim na njega in se sprašujem zakaj je šlo tako narobe

 

Fejk zgodbica za klike. Try harder

šel je nazaj k bivši. tip ni bil toliko dedca, da bi ti to jasno povedal.

ali pa je našel drugo, ki je bila pripravljena na kaj več, kot samo na držanje za roko.

pusti pri miru. ti njemu nisi bila pomembna toliko, kot on tebi.

Kere zgodbice spet.

On ni predelal. – Kot običajno, moški skačejo iz veze v novo vezo. Tebe je imel za vmes, medtem ko spozna pravo. Sprijazni se, pejt naprej. Zaljubljenost mine.

idi  raje kej skuhat. baba butasta.

Po cem si ziher, da je sploh bla kdaj bivsa? Ker je on tako rekel?

Ah ja, si zgolj se ena ki je sex lovacu nasedla.. tko da nehi blodit o pravljicnem nategu in se ze enkrat opuci, kako delujejo v moskem svetu, da ne nasedes ponovno pravljici sex lovaca..

Odgovor na objavo uporabnika
Nisemmlada, 25.04.2023 ob 12:19

Pred dvemi leti sem spoznala moškega. Mi je 100% sedel, odgovarjal, noro sem se zagledala v njega in tudi on v mene. Imela sva se super, pisala, pogovarjala, sprehodi. Ni prišlo niti do poljuba. Ker je bil v fazi razhoda z bivšo nisem dovolila da pride do česar več. Bilo je pravljično in vem da je bilo obojestransko. On je hotel več vsega, sporočil, videvanja, druženja.

Vse do trenutka ko je njegova bivša izvedela za naju. Ne vem kaj je naredila, ne vem kaj mu je zakuhala ampak od njega sem prejela opravičilo in razlago da se umika. Od takrat se nisva videla več, poskusila sem s sporočili na katere ne odgovarja, samo prebere jih.

Vse skupaj me tako boli, boli ker sem kaznovana za nekaj kar nisem kriva. Ker sem spoznala moškega s katerim sva si bila všeč in je vmes posegel nekdo ter povzročil da se je ta moški umaknil. Najbolj pa me boli da me ignorira, se obrne stran ko se srečava, niti ne pozdravi, ne odgovori na sporočilo

S čim si zaslužimo kaj takega. S čim sem si zaslužila tako ignoranco ko pa sem hotela samo nekaj lepega z njim.

Ima me da bi mu napisala tako grdo sporočilo da bi res imel vzrok da se obrne stran ko me sreča, če bi vedela da mi bo potem lažje. Kaj bi vi storile če bi vam kdo tako storil. Rada bi se mu maščevala ker me je tako prizadel

In ja , sedaj je v novi zvezi, pozabil na mene, jaz pa trpim še vedno mislim na njega in se sprašujem zakaj je šlo tako narobe

 

Kolk si pa stara?

Če bi res bil v fazi razhoda z bivšo, le-ta ne bi imela več nobenega vpliva na njegova dejanja.

” Najbolj pa me boli da me ignorira, se obrne stran ko se srečava, niti ne pozdravi, ne odgovori na sporočilo”

 

Imela si srečo da si se izognila človeku, ki takole ravna. Raje se zahvali vsem bogovom, da so kljub tvojim rožnatim očalom ravnali prav.

Kakšen človek v resnici je, vidiš takrat ko mu kaj ni prav in ima problem.

Mogoce je bivso pustil in zacel z drugo ki mu je dala .

S tabo se je lusno mel lahko da te je imel tud rad

Ampak vidis, ne tok, kot ti njega.

Jz bi mu zihr napisala

Naj se goni u kurac in ko te sreca naj gre na drugo stran ceste. Brezjajcnik

Hm, bil je v fazi razhajanja z bivšo. Tu bi znal biti keč, da je ob razhodu potreboval nekoga (tebe) za tolažbo, za maščevanje, …. Kaj si naredila narobe in sedaj zaradi tega trpiš je to, da ga nisi pustila pri miru vsaj kakšna 2 meseca, da predela ločitev. Če bi bil pravi dedc, bi tako ravnal in te potem začel osvajat, ampak , ker ni pravi dedc je takoj zapecal tebe,ker si mu verjetno prišla prav v tistem trenutku na pot, zraven tebe pa je že gledal po “boljšem plenu” in ko ga je zavohal, se je izgovoril na bivšo, se ti opravičil in zaključil. Pameten podn tip, lepo te je pustil v pacanju z vljudnim opravičilom, če se mu pri tej kaj sfiži, boš pa spet dobra ti. S svojim ravnanjem te je pustil za rezervo. Da mu slučajno ne nasedeš, če se ti pride čez čas dobrikat, ker si te ne zasluži!!!

Avtorica ne razmišljaj o maščevanju, ker ni vreden. Vzemi si čas in predelaj to, če je potrebno se zjoči, izkriči in ga daj na vseživljenski ignor. Ti bi morala vstran pogledat, ko ga srečaš, ker ni vreden tvojega pogleda, ne pa da se mučiš, če on tebe ne pogleda. Izbriši njegovo telefonsko in vsa omrežja kjer imaš dostop do njegovega profila.

 

 

Ni fejk zgodbica. No, lahko je, ampak v reali je veliko podobnih.

To so tipčki, ki se igrajo z ženskami. Prodajajo lažne zgodbe. Ali da se razhajajo s punco ali pa da so samski, pa se videvajo z več ženskami. ti mu nisi takoj dala in potem se je naveličal ali pa našel eno, ki ej bila bolj pripravljena na vročo avanturo.

Nič novega pod soncem.

Na koncu se odločijo po načelu bolje vrabec v roki kot golob na strehi. velja tako za ljubice kot  partnerke s katerimi se v resnici nikoli niso razhajali niti imeli namena jih zapustit. Ne skrbi, nisi ne prva ne zadnja, kateri se je to zgodilo. Na koncu boš pa ti tista grda, psihotična in ne vem kaj, ki mu težiš.

Takšne moške, bi moral nekdo konkretno nabit enkrat, da jim ne bi več prišlo na pamet to delat.

Da ne pozabiš lepega, si hvaležna za kar je bilo in predvsem ne pozabiš grdega, ker si se iz tega nekaj naučila. Ne rabiš moškega, ki se skriva, te ne naredi svoje in ti ne pove, kaj si mu in kje stojiš v njegovem življenju.

Ker nisi popustila njegovim osvajanjem, te je preprosto ghostal. Sploh ni druge variante. Nisi mu “dala”, ker imaš pač neke moralne norme in se ne pečaš s tistimi, ki so (še) v zvezi, kar te razumem, saj sem sama ista. Samo jaz za razliko od tebe se s takšnimi niti pogovarjam ne, ne delim osebnih stvari, ne hodim na kavide, da se ne zaljubim.

Ti si od njega ghostana in nič drugega. Zakaj jokaš za njim, namesto da bi bila vesela, ker se je takšen poden od karakterja kar sam odstranil iz tvojega življenja? Sploh nimaš za kom jokati, ker tip ni vreden nič.

In še nekaj: takšne tipe moraš pustit pri miru. To pomeni NIČ ne pisat, NIKOLI ne pozdravljat, ko ga srečaš, niti pogleda mu ne namenit. Ignoriraš kot da ga nikoli nisi poznala. Vse ostalo kar ti počneš, mu s tem daješ samo vedet, kako ti je pomemben  in to je zelo dobra hrana za takšnega čustvenega vampirja kot je ta človek. Karkoli mu boš napisala, moraš vedet, da te bo ignoriral dalje, samo tebe bo vedno bolj žrlo, zakaj ne odpiše.

Najbolj pametno kar lahko storiš je to, da njegovo cifro izbrišeš iz telefona in se čim prej nehaš ukvarjat s tem človekom, ki realno ni vreden niti minute tvoje pozornosti. Pa snami že ta presneta rožnata očala, ker ga še vedno vidiš kot nekaj superiornega kar niti približno ni. To je poden od karakterja, sociopat, nehaj se slepit!

Babovje ste največje zlobe na tem svetu in najhujši strup!

Dobra novica: to ste si druga drugi, hahaha!

Zgornji pist od rožnatih očal je tipični primer strupene babe, ki bi drugo babo utopila v žlici vode, ostale ste pa iste!

Takoj ko slišite, da je ena baba nora na kakega desca, je vaša prva reakcija: NE SME GA IMET, KURBA!

In potem začnete na veliko svetovat, kako ga mora zapustit, ignorirat, pozabit, izbrisat, zavreč za večno! Hahaha! Kako vam vaša zlobna fovšija kar šprica iz vaših gnilih nevoščljivih umazanih babjih duš!

Nič čudnega, da niste vredne, da vas pes poščije! Vse ene same zategnjene frigidnice in čistunke, ki ne znate normalno živet in se poseksat takrat, ko je najlepš in najboljšja priložnost in šparate tiste zarjavele pizde za “čustveno povezanost”, potem pa hodite po svetu s svojo zagrenjenostjo in nedofukanostjo in samo zasmrajate življenje s svojimi frustracijami in posušenimi pizdami s pajčevinami v njih!

Babovje bi moralo biti programirano, da pokrepa kot muhe enodnevnice!

Odgovor na objavo uporabnika
Babovje je planetarno smetovje, 25.04.2023 ob 18:43

Babovje ste največje zlobe na tem svetu in najhujši strup!

Dobra novica: to ste si druga drugi, hahaha!

Zgornji pist od rožnatih očal je tipični primer strupene babe, ki bi drugo babo utopila v žlici vode, ostale ste pa iste!

Takoj ko slišite, da je ena baba nora na kakega desca, je vaša prva reakcija: NE SME GA IMET, KURBA!

In potem začnete na veliko svetovat, kako ga mora zapustit, ignorirat, pozabit, izbrisat, zavreč za večno! Hahaha! Kako vam vaša zlobna fovšija kar šprica iz vaših gnilih nevoščljivih umazanih babjih duš!

Nič čudnega, da niste vredne, da vas pes poščije! Vse ene same zategnjene frigidnice in čistunke, ki ne znate normalno živet in se poseksat takrat, ko je najlepš in najboljšja priložnost in šparate tiste zarjavele pizde za “čustveno povezanost”, potem pa hodite po svetu s svojo zagrenjenostjo in nedofukanostjo in samo zasmrajate življenje s svojimi frustracijami in posušenimi pizdami s pajčevinami v njih!

Babovje bi moralo biti programirano, da pokrepa kot muhe enodnevnice!

Uhhh….ti pa si že dolgo brez sexa kaj???

Te je kera od babovja odfukala zaradi kerega boljšega in ne tako sovražno nastrojenega…hahah…

Lep zapis,ne bit jezna k sem svoh v matematiki.Se pravi dve leti nazaj se spoznata in sta pen frenda kolk casa in pol kolk casa ze ta druga faza traja? Bere se kot da rabs it naprej pa magar preko tindra

 

Glej ni se odločil za tebe? Je za to grd? Napiši mu grdo sporočilo in si olajšaj dušo. Nato daj oglas, kamorkoli ona on, tinder, pojdi na veselico, gasilce. Skratka nekje kjer so moški. In se jim maščuj. Pojdi z 20 na zmenek, nato se odloči za 1.

javi se mi bejbika

Niti poljubila ga nisi 8n ja, jaz sem pa zaljubljena v Brada Pitta.

V tej situaciji si lahko jezna edino na samo sebe ker si se šla pentljlat z nekom ki ni samski! Rekel ti je da je v času razhoda torej NI SAMSKI! sama si napisala da ga nisi hotela niti poljubit dokler je v vezi torej si se POPOLNOMA zavedala da ni samski! Torej tukaj bodi jezna sama nase ker si si dovolila čustva do nekoga ki ti ni na voljo!

On ti ni lagal povedal ti je da je v poteku razhoda ki pa se potem najvrjetneje ni zgodil.  Nemoreš rečt da je bivša dokler sta skupaj. Bivša je takrat ko je zveza prekinjena.

Če se ti z nekom pogovarjaš in tuhtaš ali je bolje ostati skupaj ali iti narazen to še ne pomeni da je veza končana!

Ni ti lagal in te zavajal da je samski. Sama si si kriva ker si začela zidati gradove v oblakih in sanjariti o nečem česar sploh nikoli nisi imela in nikoli ne boš imela.

Pusti vse za sabo in pozabi pa si poišči moškega ki je samski.

Nisi mlada… Nisi dala, sama boš ostala… Skoraj bi ti verjeli.

Pa dajte no malo gledat prvotni datum. Tema je stara eno leto. Vi jo pa tukaj tolazite in ji odgovarjate, kot da bo vsak hip skup zlezla.

    V tem letu si je zagotovo ze nasla novega (ne jebaca, ker njo ne bo nihce porival) sprehajalca, ki ji sadi rozice….

Vem, da se bo bralo neverjetno, a sama mislim, da gre lahko za urok. Podobno zadeve o sem lahko opazovala od blizu, je pa tega že nekaj let. On je bil v fazi razhajanja, dolgoletna zveza že prej ni bila ravno uspešna. Spoznal je novo in izgledalo je, da sta si res usojena. Razmišljala sta o skupni prihodnosti. Potem pa naenkrat, dobesedno čez noč, konec z njegove strani, čeprav je bil prej on bolj zagret. Vsi smo se čudili. Čez nekaj mesecev sem po naključju izvedela, da je bila njegova partnerka malo pred tem pri neki ženski, ki je delala uroke.

veš kaj če bi mu bilo res do tebe  bi že našel pot do tebe  in da vama bi  tudi diskretno  bilo lepo

New Report

Close