Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Kako preprečiti staršem s spranimi možgani, da bi se cepila?

Kako preprečiti staršem s spranimi možgani, da bi se cepila?

Prosim pomagajte mi dobri ljudje. Moja starša, ki se veda redno gledata poročila imata povsem sprane možgane. Na vse možne načine jih prepričujem naj se ne gresta cepit samo vztrajata pri tem in ne sprejmeta mojih argumentov proti cepljenju.

Povedal sem jim sledeče:
Cevipo spremeni DNK
Ne moreš tožit proizvajalca cepiva
Kaj točno je v cepivu je največja skrivnost
V cepivu naj bi bil čip od Bill Gatesa
Nekdo je že umrl v Slovenija zaradi cepiva
V cepivu je aluminij

Je še kaj takega kar sem pozabil jim povedat glede cepiva. Tudi ta argument, da se večina v DSO-jih in kliničnih centrih ne namerava cepit nima kakega učinka na njihovo presojo glede varnosti cepiva. Ona pravida, je to posledica prekuženosti delavcev in torej je nesmiselno cepiti nekoga, ki je že dal koronce čez in ima naravno imunost nanj.

Kaj sploh bi jim lahko še ponudil kot dodatni argument proti cepljenju?! Prosim junakom kot so Lulid, Robi,…da mi pogajajo in naj vam bog podari neizmerno srečo in zdravja!

Aha, ti je zadišala dediščina 🙂
no, js se ne spomnim nobenega dodatnega argumenta.

Boš imel”nova”starša:)


Če ju hočem odvrniti od cepiva in obdržat žive pomeni, da mi je zadišala dediščina?! Kak debil si!!!

V klinično študijo je vnešen stranski učinek pozitiven test za Covid19 po drugem oddmerku cepljenja, brez dokazov o možnosti prejšnje okužbe.

https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04368728

Confirmed COVID-19 in Phase 2/3 participants without evidence of infection before vaccination [ Time Frame: From 7 days after the second dose of study intervention to the end of the study, up to 2 years ]
Per 1000 person-years of follow-up

Actual Study Start Date : April 29, 2020
Estimated Primary Completion Date : July 30, 2021
Estimated Study Completion Date : January 27, 2023

Dejstvo zgoraj postavi na laž dolgoletnem delu na cepivu

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/maske-tudi-po-cepljenju-se-vedno-obstaja-moznost-da-ce-smo-v-stiku-z-nekom-388792

Infektologinja Mateja Logar s klinike za infekcijske bolezni in vročinska stanja pri UKC Ljubljana je v Dnevniku na TV Slovenija govorila o cepljenju proti covidu 19 in novem sevu koronavirusa. »Cepljenje je smiselno tudi, kadar govorimo o novem sevu, saj mutacija, ki se je pojavila, ne predstavlja kakšne velike genetske spremembe in je cepivo učinkovito.« Pravi, da ne gre za nevarno cepivo, ampak je le to plod dolgoletnega dela.

S teoretiki zarot pametujte na forumu Teorije zarot. Moj nasvet pa je, da pusti starša pri miru, ker imata več pameti, kot ti, ki te perejo teoretiki zarot.

S teoretiki zarot pametujte na forumu Teorije zarot. Moj nasvet pa je, da pusti starša pri miru, ker imata več pameti, kot ti, ki te perejo teoretiki zarot.
[/quote]

Aha teorija zarote je vpis v klinično študijo, da lahko cepljeni po drugem odmerku zbolijo zaradi kovida brez dokazov o okužbi prej?

No tokrat ni teorija zarote.

Sicer pa teorije zarote se uresničujejo npr. covid potni list in podobno.

V klinično študijo je vnešen stranski učinek pozitiven test za Covid19 po drugem oddmerku cepljenja, brez dokazov o možnosti prejšnje okužbe.

https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04368728

Confirmed COVID-19 in Phase 2/3 participants without evidence of infection before vaccination [ Time Frame: From 7 days after the second dose of study intervention to the end of the study, up to 2 years ]
Per 1000 person-years of follow-up

Actual Study Start Date : April 29, 2020
Estimated Primary Completion Date : July 30, 2021
Estimated Study Completion Date : January 27, 2023

Dejstvo zgoraj postavi na laž dolgoletnem delu na cepivu

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/maske-tudi-po-cepljenju-se-vedno-obstaja-moznost-da-ce-smo-v-stiku-z-nekom-388792

Infektologinja Mateja Logar s klinike za infekcijske bolezni in vročinska stanja pri UKC Ljubljana je v Dnevniku na TV Slovenija govorila o cepljenju proti covidu 19 in novem sevu koronavirusa. »Cepljenje je smiselno tudi, kadar govorimo o novem sevu, saj mutacija, ki se je pojavila, ne predstavlja kakšne velike genetske spremembe in je cepivo učinkovito.« Pravi, da ne gre za nevarno cepivo, ampak je le to plod dolgoletnega dela.

[/quote]

Hvala ti za tole. Jima bom takoj poslal na email. Seveda polno je konfliktnih informacij in če jih strneš skupaj bo zgledalo kot nek živ žav. Sigurno bo to melo nek učinek na moja starša. Naj ti bog povrne za tvoj trud s obilo sreče in zdravja v življenju! Bogu hvala takih dobrim ljudem!

Cepivo spremeni DNA – umiram od smeha.


Preprečiš tako, da preprečiš dostop do fašistične medijske propagande.
Propaganda bo namreč vedno bolj nasilna in samo tisti z zdravo pametjo in pogumom, se bodo uprli in ignorirali medijsko poneumljanje.


Pravijo, da tisti, ki se smeji zadnji se smeji najslajše. 😀

Tista fora s čipi je za že zlajnana.

Nemorem verjet. Mislim da obstajate takšni ljudje je grozno. Nemoreš pisat da cepivo spremeni naš dnk ker je to praktično nemogoče. Mislim od kje dobivate ljudje takšne informacije.
Resnica je takšna:
Molekula mRNA svojo funkcijo opravlja v citoplazmi na ribosomih. Po predani informaciji ribosomu zaradi svoje neobstojnosti hitro propade in nemore potovati do jedra celice, kjer leži naš dedni zapis. Jedro ima tudi močno lupino ki je mRNA nemore streti.
Delam na covid oddelku kjer ležijo ljudje ki se borijo za življenje, ljudje ki ne morejo dihati. Imel sem tudi babico priklopljeno na zunajkrvni obtok. Da bi nekoga prepričeval naj se ne cepi pa tudi če bi sam temu nasprotoval je podlo in nečloveško. S
Aluminij v cepivu? Če vas je strah kovin potem nehajte uživati morsko hrano haha. Kovine uživamo dnevno z hrano ki so za naše telo zelo pomembne. Sicer pa podatka o aluminiju v cepivo ni nikjer.

V klinično študijo je vnešen stranski učinek pozitiven test za Covid19 po drugem oddmerku cepljenja, brez dokazov o možnosti prejšnje okužbe.

https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04368728

Confirmed COVID-19 in Phase 2/3 participants without evidence of infection before vaccination [ Time Frame: From 7 days after the second dose of study intervention to the end of the study, up to 2 years ]
Per 1000 person-years of follow-up

Actual Study Start Date : April 29, 2020
Estimated Primary Completion Date : July 30, 2021
Estimated Study Completion Date : January 27, 2023

Dejstvo zgoraj postavi na laž dolgoletnem delu na cepivu

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/maske-tudi-po-cepljenju-se-vedno-obstaja-moznost-da-ce-smo-v-stiku-z-nekom-388792

Infektologinja Mateja Logar s klinike za infekcijske bolezni in vročinska stanja pri UKC Ljubljana je v Dnevniku na TV Slovenija govorila o cepljenju proti covidu 19 in novem sevu koronavirusa. »Cepljenje je smiselno tudi, kadar govorimo o novem sevu, saj mutacija, ki se je pojavila, ne predstavlja kakšne velike genetske spremembe in je cepivo učinkovito.« Pravi, da ne gre za nevarno cepivo, ampak je le to plod dolgoletnega dela.

[/quote]

Na vprašanje, ali lahko po cepljenju pozabimo na nošenje mask in vzdrževanje varne razdalje, odgovarja: »Za zdaj teh podatkov na žalost ni na voljo. Med samo raziskavo za registracijo tega niso preverjali, tako da še vedno obstaja možnost, da če smo v stiku z nekom, ki je kužen, lahko pride do prehodne poselitve sluznice in bi lahko nekaj časa širili virus. Vsekakor bomo imeli naslednje mesece več podatkov. Verjetno bo treba še nekaj časa zdržati z maskami.«

Cepivo proti Covidu je plod dolgoletnega dela, ampak med tem dolgoletnim delom niso uspeli preveriti, če si po cepljenju kužen? Hmmm. Le kaj so delali vsa ta leta, da niso uspeli preveriti? So spali na delu? Kaj pa, če bi vsakemu cepljenemu naredili PCR test 5 dni in 10 dni po cepljenju? Saj pravijo, da so vsi pozitivni na PCR testih tudi kužni, zato tudi karantene. Tako bi takoj vedeli, ali so kužni ali ne. Ali je mogoče v resnici hotela namigniti, da PCR testi ne odkrivajo kužnih?
In še nekaj me zanima. Cepivo je plod dolgoletnega dela? Genetika kot znanost se res pospešeno razvija že nekaj desetletij, ampak ali so tudi genetsko cepivo (mRNA) proti Covidu razvijali dolga leta? A ni bilo rečeno, da so Covid prvič zaznali pred 1 letom?


Nemorem verjet. Mislim da obstajate takšni ljudje je grozno. Nemoreš pisat da cepivo spremeni naš dnk ker je to praktično nemogoče. Mislim od kje dobivate ljudje takšne informacije.
Resnica je takšna:
Molekula mRNA svojo funkcijo opravlja v citoplazmi na ribosomih. Po predani informaciji ribosomu zaradi svoje neobstojnosti hitro propade in nemore potovati do jedra celice, kjer leži naš dedni zapis. Jedro ima tudi močno lupino ki je mRNA nemore streti.
Delam na covid oddelku kjer ležijo ljudje ki se borijo za življenje, ljudje ki ne morejo dihati. Imel sem tudi babico priklopljeno na zunajkrvni obtok. Da bi nekoga prepričeval naj se ne cepi pa tudi če bi sam temu nasprotoval je podlo in nečloveško. S
Aluminij v cepivu? Če vas je strah kovin potem nehajte uživati morsko hrano haha.

Pozabil si na to, da RNA nima mehanizma za preverjanje replikacij, zato imajo RNA virusi visoko sopnjo mutacij, zaradi katerih je zanje zelo težko ali nemogoče izdelati cepivo, ki bi delovalo na vse seve. In, seveda, da na podlagi RNA virusa človeška celica izdela proteine. In tu je srčika problema tovrstnih terapij. O njej pa razmišljaj naprej sam.

Ja je BILO res nemogoče včasih ja. Zdaj pa več ne. To cepivo je izdelano z čisto drugimi metodami kot vsa prejšnja cepiva. Tudi to cepivo je učinkovito za več sevov virusov.

Podlih ljudi je danes povsod dosti. So v politiki, ekonomiji,…Praviš, da sem podel, ker prepričujem starše naj se ne cepijo, ker verujem da cepivo samo škoduje. Nečloveški sem, ker delam za dobro sočloveka?! Mislim, da si ti je malo sfuzalo v glavi. Nečloveški so politiki in tisti ekonomisti, ki sprejemajo odločitve, ki škodijo ljudem. Koliko smo slišali o ljudeh, ki delajo za minimalca pri pošti čeprav pošta ma ves čas dobiček. Ti ljudje v upravah družb so nečloveški in podli.

Dokaz, prosim. Dr. Logar še tega ne ve, ali boš kužen po cepljenju, ti pa kar veš, da bo cepivo uspešno proti raznim sevom. Torej, proti katerim sevom in uradno študijo v dokaz, prosim. Namreč, od kje ti ta podatek, saj bo virus v prihodnosti mutiral v kdo ve kaj in ti veš že zdaj, da bo uspešen proti nam neznanim bodočim mutacijam? Brez dokaza, si navaden teoretik zarote.

Nisem rekel da si podel in nečloveški. Jaz te ne poznam in ne sodim človeka. Ampak to ravnanje in prepričevanje je. Ta tvoja ‘dejstva’ so neresnična in napačna. Če že debatiraš o cepivih s svojimi starši potem jim daj resnične informacije. Tudi jaz svojim staršem želim vse najboljše. Ne veš kako je izgubiti nekoga zaradi tega virusa. Prosim te da se prepričaš o stvareh preden govoriš dalje. Misliš da s cepivi hočemo ubiti človeka??? Zakaj?

Dokazi in študije so povsod če jih iščeš. Če jih ne priznavaš in ne iščeš potem jih pa ni.
Logika

Če nekoga izgubiš ga izgubiš. Al je bila kriva nesreča, kriminalno dejanje,…Konec koncev je vse eno ali nekoga izgubiš zaradi virusa ali česar koli drugega. Zakaj bi bila izguba nekoga zaradi virusa tako grozna smrt. Vsak dan se vrtijo vojne po svetu in ljudje umirajo. Smrt je vse okoli nas. Ne boš me nikoli nahecal, da bom jemal neko smrt od nekega virusa, ki kar se mene tiče sploh ne obstaja tako blazno resno. Dol mi visi za ta virus še bolj pa mi dol visi za tvoje nakladanje.

Ti trdiš, da bo cepivo varovalo pred novimi sevi, torej ti predloži dokaz za svojo trditev. En uraden dokument, kjer to piše. Ne meni govorit, naj iščem, saj jaz tega ne trdim.

Seveda je spreminjanje DNK možno, vendar tega izredno verjetno ni v tem cepivu, pa komu tudi osnovne biologije nebi škodile.

Ta pa spreminjanje DNK ni mogoče, je pa tudi laž. S pravimi pristopi je mogoče; če je pa razvoj kake vojaške tehnologije tako daleč pa ne vemo.

Podobno kot tudi proizvajalci cepiva nimajo pojma, proti katerim sevom cepivo trenutno ščiti. To je fact, če bi bilo drugače bi po x desetletjih imali cepivo za gripo, pa ga ni.

Samo link do dokumenta, kjer piše, da Covid cepivo deluje proti vsem sevom Covida-19, daj sem gor. Nič drugega. Kako da tega ne morete prilepit tu gor, če veste, da je tako. Kje ste dobili to informacijo? Se ne spomnite? Tam mora vse pisati.

New Report

Close