Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Kako preprečiti staršem s spranimi možgani, da bi se cepila?

Kako preprečiti staršem s spranimi možgani, da bi se cepila?

Samo link do dokumenta, kjer piše, da Covid cepivo deluje proti vsem sevom Covida-19, daj sem gor. Nič drugega. Kako da tega ne morete prilepit tu gor, če veste, da je tako. Kje ste dobili to informacijo? Se ne spomnite? Tam mora vse pisati.
[/quote]
Ker se mi lih da:
https://www.google.com/amp/s/www.livescience.com/amp/pfizer-vaccine-effective-new-mutation-coronavirus.html

Pa še sestavine cepiva, ki so seveda javno dostopne – nobenega čipa, aluminija ali zmletih dojenčkov:
https://www.google.com/amp/s/www.technologyreview.com/2020/12/09/1013538/what-are-the-ingredients-of-pfizers-covid-19-vaccine/amp/


Ker se mi lih da:
https://www.google.com/amp/s/www.livescience.com/amp/pfizer-vaccine-effective-new-mutation-coronavirus.html
[/quote]

Prvič to ni uradna študija, ampak samo članek, drugič si očitno spregledal tale bistveni stavek proti koncu članka.

However, a “limitation” of the study is that the researchers didn’t test a variant that included all the mutations found on the spike proteins of the rapidly spreading strains in the U.K. and South Africa, they wrote.

Poleg tega je oni zgoraj (ali ti) trdil, da cepivo ščiti pred več sevi. To sta dva seva od teh “več” sevov, in še na teh dveh niso preverili vsega, kar bi bilo treba preveriti. Niti v laboratoriju, kaj šele v praksi na ljudeh. Tako piše v tvojem članku, ki naj bi bil dokaz.

Zdaj pa išči naprej.

dokaz
prosim: daj še enkrat stavek prosim: ravno to kar sprašuješ, sem napisal: da ni dokaza da ščiti cepivo pred vsemi sevi -> dobro preberi post.

Tudi ni dokaza, da NE ščiti pred vsemi sevi. A obstajajo dokazi ali vsaj indicu, da ščiti pred vsemi trenutno prevladujočimi sevi, tudi tistim iz U.K., seveda ne 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ker v znanosti nič ni 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, je pa {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} okoli 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, kar je več kot dovolj za zajezitev širjenja.

Če nekoga izgubiš ga izgubiš. Al je bila kriva nesreča, kriminalno dejanje,…Konec koncev je vse eno ali nekoga izgubiš zaradi virusa ali česar koli drugega. Zakaj bi bila izguba nekoga zaradi virusa tako grozna smrt. Vsak dan se vrtijo vojne po svetu in ljudje umirajo. Smrt je vse okoli nas. Ne boš me nikoli nahecal, da bom jemal neko smrt od nekega virusa, ki kar se mene tiče sploh ne obstaja tako blazno resno. Dol mi visi za ta virus še bolj pa mi dol visi za tvoje nakladanje.
[/quote]

In koliko sta stara tvoja starša?
Glede na na podporo cepljenju med starejšimi in mlajšimi zdravstvenimi delavci, bi dejal, da je pri odločitvi za ali proti cepljenju pri njih, zelo pomemben faktor njihova starost.

Če bi se dalo DNK spremeniti z nekaj kapljicami cepiva, potem bi se tega že dolgo posluževali pri obvladovanju različnih bolezni in anomalij. Malo razuma pa res lahko uporabite. Pa tista fora s čipi je od prvih proticepilskih aktivistov pobrana. Dejte kaj novega pogruntat.

In koliko sta stara tvoja starša?
Glede na na podporo cepljenju med starejšimi in mlajšimi zdravstvenimi delavci, bi dejal, da je pri odločitvi za ali proti cepljenju pri njih, zelo pomemben faktor njihova starost.
[/quote]

Niti nista toliko stara. Še niti ne 70 let. Verjetno bi se dalo to uporabit, da bi izbijal potrebo po cepljenju. Saj smrtnost narašča s leti! Hvala za dober nasvet. 🙂


Morda bi bilo dobro, da
vsi skupaj poslušate nekaj predavanj in potem boste verjetno vsi malo spremenili neka mnenja o čem.

Prof. Dr. Tomislav Terzin je diplomiral iz molekularne biologije in fiziologije ter doktoriral iz filozofije in zoologije na zahodni univerzi v Kanadi. Je strokovnjak za genetiko, molekularno biologijo in razvojno biologijo, trenutno pa dela kot izredni profesor biologije na Augustan College, University of Alberta, Canada. Je avtor številnih člankov in več knjig.

Niti nista toliko stara. Še niti ne 70 let. Verjetno bi se dalo to uporabit, da bi izbijal potrebo po cepljenju. Saj smrtnost narašča s leti! Hvala za dober nasvet. 🙂
[/quote]

Jaz sem sicer še precej do 70, pa se bom vseeno verjetno cepil.
Vidim težavo drugje. Če ne bo cepljenih vsaj 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} populacije, bo namreč virus veselo krožil in jaz precej dvomim, da se bodo tisti pod 30 ali 40 let cepili v dovolj veliki meri, da bi kroženje virusa zelo omejili.
Bomo pa videli, kako se bo situacija naprej razvijala. Prav lahko nam verjetno ne bo. Imamo vlado, ki ne ve, kako se spoprijeti s situacijo in precejšnje število okuženih, tako da situacija še zdaleč ni enostavna.

Jaz sem sicer še precej do 70, pa se bom vseeno verjetno cepil.
Vidim težavo drugje. Če ne bo cepljenih vsaj 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} populacije, bo namreč virus veselo krožil in jaz precej dvomim, da se bodo tisti pod 30 ali 40 let cepili v dovolj veliki meri, da bi kroženje virusa zelo omejili.
Bomo pa videli, kako se bo situacija naprej razvijala. Prav lahko nam verjetno ne bo. Imamo vlado, ki ne ve, kako se spoprijeti s situacijo in precejšnje število okuženih, tako da situacija še zdaleč ni enostavna.
[/quote]

Situacija je enostavna kot pasulj. Delaš si povsem nepotrebne skrbi, ker verjameš v nekaj kar so ti mediji uturili o civilizaciji, preživetju,…Skozi celotno človeštvo so bili virusi, kataklizme, požari, vojne,…ki so prizadele večino populacije. Poglej kugo, ki je pobila dve tretjini evropejcev. Pa kaj smo naredili?! Vrnili smo se še močneje. Verjetno bo tako kot je napovedala Baba Vanga. Pa kaj čmo. Bomo začeli spet znova. Zato se jaz ne obremenjujem in lažje spim, ker to niso moji problemi. Zato mi pravijo, da sem pameten! Pamet v roke pa bo malenkost lažje! 😀

Kaj pa, če ni opravilno sposobnim ljudem dovolil, da se sami odločijo?

Jaz sem sicer še precej do 70, pa se bom vseeno verjetno cepil.
Vidim težavo drugje. Če ne bo cepljenih vsaj 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} populacije, bo namreč virus veselo krožil in jaz precej dvomim, da se bodo tisti pod 30 ali 40 let cepili v dovolj veliki meri, da bi kroženje virusa zelo omejili.
Bomo pa videli, kako se bo situacija naprej razvijala. Prav lahko nam verjetno ne bo. Imamo vlado, ki ne ve, kako se spoprijeti s situacijo in precejšnje število okuženih, tako da situacija še zdaleč ni enostavna.
[/quote]
Tebi so mediji oprali možgane, zato tudi ne veš kako se spoprijeti, saj le slediš zlagani propagandi.
Ta farsa o precepljenosti je neumnost, za katero stoji fašistična korporacija.
Vsakih par mesecev bo novi sev.
In kaj boš vsakega pol leta sprejel novo dozo strupa ?

Pa dobro zaj pa že šuti. Zaradi mene se ti ne rabiš cepit, ne rabiš niti koristiti lekarne. Da boš pa šal nad ljudi ki se želimo cepiti ker je tako tudi prav je pa res nespoštljivo in nečloveško. Tebi se ne da nič dopovedat res. Lej ne vem več kaj ti naj rečem hahaha. Res noben te več ne jema resno, tu se edino sramotiš s tvojimi glupimi komentarji.


Seveda se meni ne da nič dopovedat. Sam sem eden tistih, ki jim vi pravite teoretiki zarote. Samo smejim se ti, ker se trudiš mene prepričat. V bistvu se ti sramotiš, saj mi nimaš kaj za povedat jaz pa tebi lahko ogromno povem. Take ovce, ko si ti sploh ne bi smele več imeti Slovenskega državljanstva. Ovce imajo samo čip in kodo. Taki kot si ti bi morali na cepljenju dobiti plastični uhan s kodo. Potem bi pa vas samo še na trajekt nagnali in odpeljali ali v Afriko ali Avstralijo. Se prej pa vas slekli do golega, ker ovce ne nosijo cot! Toliko o moji nečloveškosti!

Kaj pa maš proti Afriki in Avstraliji? hahaha
Tudi tam sem že bil in morem rečt da so čudovite dežele. 🙂

Saj maš čisto prav. Odpeljati bi jih morali v Severno Korejo. Možgane že imajo povsem sprane tako, da bi jim Severna Koreja čist ustrezala.

Na vprašanje, ali lahko po cepljenju pozabimo na nošenje mask in vzdrževanje varne razdalje, odgovarja: »Za zdaj teh podatkov na žalost ni na voljo. Med samo raziskavo za registracijo tega niso preverjali, tako da še vedno obstaja možnost, da če smo v stiku z nekom, ki je kužen, lahko pride do prehodne poselitve sluznice in bi lahko nekaj časa širili virus. Vsekakor bomo imeli naslednje mesece več podatkov. Verjetno bo treba še nekaj časa zdržati z maskami.«

Cepivo proti Covidu je plod dolgoletnega dela, ampak med tem dolgoletnim delom niso uspeli preveriti, če si po cepljenju kužen? Hmmm. Le kaj so delali vsa ta leta, da niso uspeli preveriti? So spali na delu? Kaj pa, če bi vsakemu cepljenemu naredili PCR test 5 dni in 10 dni po cepljenju? Saj pravijo, da so vsi pozitivni na PCR testih tudi kužni, zato tudi karantene. Tako bi takoj vedeli, ali so kužni ali ne. Ali je mogoče v resnici hotela namigniti, da PCR testi ne odkrivajo kužnih?
In še nekaj me zanima. Cepivo je plod dolgoletnega dela? Genetika kot znanost se res pospešeno razvija že nekaj desetletij, ampak ali so tudi genetsko cepivo (mRNA) proti Covidu razvijali dolga leta? A ni bilo rečeno, da so Covid prvič zaznali pred 1 letom?
[/quote]

S čim jih zdravite? Obstaja še kaj razen lekadola in kisika, ter respiratorja? Hmmm, v tem tem času niso izumili nobenega zdravila? Cepivo, za katerega pa vemo, da ne vemo kako dolgo nas ščiti, niti ne vemo če nas ščiti pred novimi sevi, ne vemo niti morebitnih stranskih učinkov, uporaba maske še vedno potrebna – je pa vsemogočno???

Vaš link

Tole sem zasledil v zadnjih dneh. Slike sem združil zaradi lažjega pregledovanja.

URL bo veljaven 30 dni. Ne, ne gre za virus, trojanca, … =)

Naj še nekaj omenim. Nanotehnologija je danes v medicini dejstvo. Se jo uporablja. Teoretično bi programirane nanodelce cepivo lahko vsebovalo. Kdor se ukvarja z nanotehnologijo, mu je “načeloma vseeno”, kam jih “vtakne”. Na srečo pa se (kolikor je to pač splošni javnosti dostopno) za zdaj nanotehnologija uporablja za preglede celjenja globoko v telesu, analizo (rakavih) celic, dostavo zdravil in barvil na točno določeno mesto ipd.. A vse, kar se lahko uporabi v dobro, se lahko žal tudi zlorabi. Lp.

buy prednisone online without a prescription prednisone in india prednisone 5 mg brand name
https://prednisonet.online prednisone generic cost
can you buy prednisone without a prescription prednisone for sale without a prescription average cost of prednisone

New Report

Close