Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako presekati kontakte?

Kako presekati kontakte?

Torej ti raje trpiš nadlegovanje ene žleht oz. motene babe, samo zato, ker je na neprijazen oz. bolj grob in direkten način nočeš skenslat?
Ja, potem jo pa prenašaj, če si tako prijazna!

Ker imaš predvidevam čisto vest in s svojimi dejanji nisi nikomur škodila ter venomer lahko pojasniš negativizem ki veje iz te osebe je mogoče manj smiselno obremenjevanje z negativo ki jo bo oseba podajala. Iz negativnih ljudi običajno kar seka ven in udarijo zdaj enega zdaj drugega, vsakogar pičijo. Preživijo edino med negativo enake vrste in črnih sil ne morejo zakrit.Pametni ljudje se jim umaknejo kolikor hitro se da, reveži ki jih držijo v šahu pa o njih tako ali tako nimajo dobrega mnenja in so samo zaradi ljubega miru tiho.
[/quote]

ČistaVest

Nisem razumela tvojega komentarja – ne razumem kakšno slabo vest naj bi jaz imela, ker avtorico opozarjam, da niso vse interakcije enako zahtevne za prekiniti čez noč. Hkrati ne razumem čemu tolikšna intenziteta čustev, avtorica in ostali udeleženci imajo pravico se ne strinjati z mojim mnenjem ali nasvetom, ne zdi se mi nič narobe, če se ti ne strinjaš, je pa nedostojno tvoje izrazoslovje in blatenje mene. Podala sem dva komentarja (v tem threadu), ta je 3. Mi poveste točno kaj je bilo tako škodljivo in podlo, da bi morala imeti slabo vest?

Odvisno kakšen je odnos – definitivno ostaneš brez skupnih znancev in se pripravi na javno blatenje, … Najbolj priporočam “Gray rock”.
[/quote]

Podala sem svoje mnenje, ni ga potrebno upoštevati. Kot javno blatenje je mišljeno znotraj družbenih krogov, ne ravno TV oddaja – obrekovanje bi bilo morda primernejši izraz. Upam, da ni prevelike zmede zaradi tega.
[/quote]

Pač poveš da si v gužvi in da nimaš časa in to narediš 1/10, ostalih 9/10 se pa ne javiš in ne kličeš nazaj. Se bo že naveličal(a).
[/quote]

Ce je motena, ce je to bolezensko ne bo odnehala. Sploh pa izgovori, da nimas casa ne palijo vec, nihce temu ne verjame. Sploh ko oseba rece, da nima casa isto pa potem rece se 5 drugim je jasno, da se jih hoce znebit. Spostljiv clovek razume, moten vztraja. Ne prijava na policijo, ampak na psihiatrijo.
Kot pa ze napisano, lahko je stvar v avtorici, lahko tudi ona cesa ne razume, se ne znata zmenit, ni iskrenega pogovora. No to je pa potem tudi napaka avtorice.

Ce je motena, ce je to bolezensko ne bo odnehala. Sploh pa izgovori, da nimas casa ne palijo vec, nihce temu ne verjame. Sploh ko oseba rece, da nima casa isto pa potem rece se 5 drugim je jasno, da se jih hoce znebit. Spostljiv clovek razume, moten vztraja. Ne prijava na policijo, ampak na psihiatrijo.
Kot pa ze napisano, lahko je stvar v avtorici, lahko tudi ona cesa ne razume, se ne znata zmenit, ni iskrenega pogovora. No to je pa potem tudi napaka avtorice.
[/quote]

V življenju večinoma ni potrebno, da vsako stvar, ki se je lotiš narediš v prvo in na najboljši način. Pač poizkušaš na nek način za katerega misliš da bo deloval in če ne deluje, spremeniš taktiko in rešuješ dalje.

ČistaVest

Nisem razumela tvojega komentarja – ne razumem kakšno slabo vest naj bi jaz imela, ker avtorico opozarjam, da niso vse interakcije enako zahtevne za prekiniti čez noč. Hkrati ne razumem čemu tolikšna intenziteta čustev, avtorica in ostali udeleženci imajo pravico se ne strinjati z mojim mnenjem ali nasvetom, ne zdi se mi nič narobe, če se ti ne strinjaš, je pa nedostojno tvoje izrazoslovje in blatenje mene. Podala sem dva komentarja (v tem threadu), ta je 3. Mi poveste točno kaj je bilo tako škodljivo in podlo, da bi morala imeti slabo vest?


[/quote]

Se opravičujem najbrž sem odgovorila napačni osebi,, mišljen je bil odgovor avtorici.
Da naj se ne obremenjuje s obrekovanjem ker ima čisto vest. Samo to.
Oprostite da sem replicirala vam. Se zgodi v naglici.

Se opravičujem najbrž sem odgovorila napačni osebi,, mišljen je bil odgovor avtorici.
Da naj se ne obremenjuje s obrekovanjem ker ima čisto vest. Samo to.
Oprostite da sem replicirala vam. Se zgodi v naglici.
[/quote]

Ni panike – že razčiščeno 🙂

Ja in?
Se prijavi, pa kaj pol?

Ko sem jaz na fb, je se xx mojih prijateljev na fb in kaj pol?
Ce kdo tezi, se z njim ne ukvarjam, briga me, ce so nadlezni, jih blokiram, neznance, ki me vabijo, ne potrjujem, tako da, ce ima kdo od mojih prijateljev 10 laznih profilov, sploh ne vem, ker jih ne potrjujem.

Jebela cesta, stvari so tako enostavne, vi pa delate cel problem iz njih!
[/quote]

No, to je to, ko eni vse potrdijo, celo tiste brez slike. Pol pa jokajo. Ampak ne, skenslal jih pa ne bi, je bolje imeti 3000 kvazi prijateljev, ki jih zbirajo kot znamke, čeprav z njimi niti stikov nimajo oziroma jih niti nočejo imeti. Wtf? Mislim kdo je zdaj tukaj nor?


ohmygod, kaj se eni to greste?????

da nekdo 24 ur na dan dežura, kdaj boš na netu?
si ziher, da je vse v redu s TABO?
da nimaš paranoje?
[/quote]

Ziher. Mi je taka oseba celo pisala iz drugih profilov , pod drugimi imeni, pa mi bilo čudno, ker je pisala točno to kar sva se pogovarjali. Jo vprašam pa mi reče, da ja, da so njeni profili. Sem blokirala.
In resnična oseba pod katerim imenom je pisala je pokojna.

Se pac ne javis in sproti brises.

Kaj je tu problem?

Neznana stevilka?
Ce je pomembno, ti bodo ze poslali sms, zakaj te rabijo in poklices nazaj.
Ce ni pomembno, je pa itak vseeno, ce se nisi oglasila.

Prej ali slej ljudje dojamejo, da ti ne morejo do zivega in nisi vec zanimiva za nadlegovanje.
[/quote]

Je pa tudi tako, da ljudje govorijo, da je vse okej potem pa ignorirajo. Hja, če hočejo mir naj to iskreno povejo, večina bo razumela. Drugače pa naj jih nadlegujejo. Eni bi radi naredili lep vtis pa se dobrikajo namesto, da bi povedali, da jim ni.

da sprašuješ, kako bi blokirala, zamenjala številke, naslov…. potem pa praviš, da ji nočeš povedat, kaj je narobe, samo odrezat… To kvečjemu kaže, da je s tabo nekaj narobe. Da si pripravljena narediti toliko sprememb in stroškov, namesto da enostavno poveš, da ti nekaj ni prav.
Ne odgovarjaj ji, ne oglašaj se, reci ji, da ne utegneš, imaš težave… se bo naveličala in našla koga drugega.

Iskrenost s toksičnimi osebnostmi NE DELUJE.

Ignoriranje je edini možen korak (alternativno še blokiranje). Ter izredna doslednost pri tem!
[/quote]

TOČNO TO!

Iskrenost s toksičnimi osebnostmi NE DELUJE.

Ignoriranje je edini možen korak (alternativno še blokiranje). Ter izredna doslednost pri tem!
[/quote]

“Izredno dosledno” bi moral kar z boldanim napisat.

Ne bo našla drugega, verjemi. Jaz poznam osebo, ki že par let teži, ne eni ampak več osebam. In se ne naveliča. Samo taktiko spremeni. In tako kot pri avtorici, več profilov, mailov, številk.
To so osebe, ki v življenju nimajo kaj početi, imajo polno problemov s katerimi se jim ne da ukvarjati, ker je pretežko. Se je lažje ukvarjati z drugimi kot s sabo.

New Report

Close