Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kako se Franci matra … bogi …

Kako se Franci matra … bogi …

(sej ne vem niti če bo delalo … ma mislim, da bi moglo) :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… in tisto v ozadju si ti? :))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… ku žival , kaj ?!

Ej , samo , da mi zdaj ne najdeš kake s konjem 😉

… non stop delam … brez prestanka … :)))))) ;))))))

(kaki dolgčas je danes … ) :(((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

jest bi tud

leta letijo - iščem stevardeso.....

pridem k tebi….se ti bo še kolcalo po dolgčasu..hihiih

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

… ma vem , ja !
Isto pri meni !

… pa še sonce seka zunaj , jaz pa tu zadaj za ograjo kot areštanti …. ma koga sem ubila ?!

:))))))) Ti kar pridi … ampak … Preden prideš ti dol … bom jaz že veselo in delavno doma … takrat te pa ne bom več rabla … ;))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… pa da samo obljublja !
Kot vsi dedci njegovih let , pravzaprav ;)))

Ajde , Razo , da vidimo …

Ja … tisto ograjo bi pa lahko sneli dol … Vsakič ko se peljem mimo imam občutek, ku da se peljem mimo zapora … :)))))

Pa sej bo kmalu konc … Še pol urce … pa boš končala … Jst pa še urco pa pol … (maledetto mercoledi) … :((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)
. upsss, kaj vidim, heheheheehe

A veš kaj!!!!!!!
Da pa daš Francija tako gor…..sram naj te bodi….in raje svojo mega rit pokaži…seveda sam meni!
;-))))))
Sp

Ti in tvoja (moja) rit … A ti gre stalno po glavi, al kaj? Se ne sprijazniš tako zlahka, a? :))))

LP, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Kako ima lepe bele zobke;))…tale naš Francon…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… joj soseda… šele zdaj vidim…
hm, moj Pufko ni tisto, čeprav je pogosto v taki akciji, hihihi… ;))
(moj Pufko ne nosi plave uniforme in ne bele kapice, anke nej Smrkovc)

tudi v ozadju nisem jaz, vsaj po joških ne ;)))

čauči čedol…

Ne,ker imaš rit za……CENZURA…….!!!!!!!!!
Sp

No … pol pa v redu … :))))) Sam … ta Pufko zgleda da fejst uživa, a? :))) ;)))

Pozdravčk tut če gor h tebi … :-***

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:))))))))))) (no comment) :)))))) Sprevržko … ne tolk hvalit mojo rit … pol bodo pa vsi mislni, da mam res tako fanomenalno rit … Pol se bomo pa kdaj srečali v živo, pa bodo dolgi nosovi … ;))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

kako mu repek miga….:-)))

Ta je tako luškan, da…. da bi ga kar spustila zraven….:-)))))))

potem se bojo pa spraševali od kdaj so Iračani temnopolti….no, fejst temnopolti…..:-)))

Tisto kar mi je bilo dano videt…je bilo preprosto povedano….fukljivo.
Pa naj si mislijo,kar hočejo!
Sp

Hah … pa zanimivo … saj nisi videl kaj dosti … :)))))))))) Oblečeno rit …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Za ustvarit sodbo,čist dovolj!
Pa še slečena…iz istega zornega kota slikana…ufa!To bi pa res tam spodi neki gor pognalo ;-)))
Sp

:)))))) No … na žalost si boš tisto drugo slikco moral sam zamislit, ker … saj veš, srce … od mene je ne boš dobil … ;))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close