Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako se lahko ženske slinite za nekim Turkom?

Kako se lahko ženske slinite za nekim Turkom?

Pa saj je povsem logično. Gre za čredni nagon ubogih ovca. Tem ženskam so edini moški v njihovih dolgočasnih življenjih njihovi možje, zato se slinijo pred TV ekrani. Včeraj so se slinile za nemškim doktorjem iz hribov, danes za turkom.. jutri pa se bodo verjetno za nekim mehičanom.. beee beeee

Če bi šle te ženske malo v svet bi hitro ugotovile, da je veliko lepih oseb tudi izven TV ekrana..

Se strinjam z predhodnikom. V mladosti sem ogromno potovala in v vsaki državi najdeš lepe ljudi (tako moške kot tudi ženske). Neko posploševanje, da v Sloveniji ali v Evropi ni lepih moških je čisti idiotizem.


Slovenci ste nam pač nezanimivi. Ste copate, slabi v postelji, ne znate z ženskami, pa še niste glih neki lepotci na izgled. Ti si pa en o teh “šlev”, zato si se najdel v tej zgodbi. Sami sebe otkrivate mehkužci.
[/quote]

Kako pa ti veš, da je tale Turek zanimiv, da ni coapta, da je dober v postelji in da zna z ženskami??? :)))) Ti pa nisi ravno brihtna kajne?

nova
Uredništvo priporoča


Slovenci ste nam pač nezanimivi. Ste copate, slabi v postelji, ne znate z ženskami, pa še niste glih neki lepotci na izgled. Ti si pa en o teh “šlev”, zato si se najdel v tej zgodbi. Sami sebe otkrivate mehkužci.
[/quote]

Govori zase.. Jaz sem s svojim možem zadovoljna in ga ne zamenjam za nobenega turka, italjana, španca ali pa kitajca. Bolj verjetno je nekaj narobe s teboj!

Kot ženska lahko rečem, da mi take turek ni nič posebnega. Je za pogledati, ampak čedne moške lahko dobiš v vsaki državi.

Ne pišite v imenu vseh Slovenk , saj ded ni nič posebnega . Pri nas se tudi najde več moških, ki so res lepi.

Ti lipe ubogi pa kar tiho bodi in ne piši pod Ž nicki 😛


Slovenci ste nam pač nezanimivi. Ste copate, slabi v postelji, ne znate z ženskami, pa še niste glih neki lepotci na izgled. Ti si pa en o teh “šlev”, zato si se najdel v tej zgodbi. Sami sebe otkrivate mehkužci.
[/quote]

Hehe, tole je pa neverjetno prikladno. Dejansko potrjuješ mojo tezo, ki sem jo zapisal malo višje. A ti res ni jasno, da gre za lik iz neke serije in da dejansko o njem ne veš ničesar. Si tipično zaslepljena ovca, ki misli, da je nek igralec v zasebnem življenju junak, ki zna z ženskami in je dober v postelji . 🙂 Daj zbudi se :))

Ti lipe ubogi pa kar tiho bodi in ne piši pod Ž nicki 😛
[/quote]

??? Kaj ti ni jasno??

Ti lipe ubogi pa kar tiho bodi in ne piši pod Ž nicki 😛
[/quote]
A misliš da ta “Govori zase” pa “Majdka”, pa še kakšna “Francka” ali “Micka” se bo najdla, da so to res ženske? To so te slindroti, ki jih boli resnica, da so pač nesposobni, pa sami sebe tolažijo kako jih nekdo brani. Hehe, stara fora, kao nobeden ne dojema.

??? Kaj ti ni jasno??
[/quote]

poglej se v špegu in potem nabijaj…. hahahahhh

Meni ni všeč pa pika. Je moj boljši 😛

Moja pravi, da sem jaz boljši, kot pa toti Turek :)))

Same počepe …


A misliš da ta “Govori zase” pa “Majdka”, pa še kakšna “Francka” ali “Micka” se bo najdla, da so to res ženske? To so te slindroti, ki jih boli resnica, da so pač nesposobni, pa sami sebe tolažijo kako jih nekdo brani. Hehe, stara fora, kao nobeden ne dojema.
[/quote]

Evo sem pisala administratorjem, da preverijo, če gre za isti ali tuji IP (al kaj je že tisto). Če sem jaz osebno pisala pod različnimi psevdonimi imam tudi isti IP in lahko vse moje odgovore brišejo ali na to opozorijo v forumu.. Pa da vidimo, če imaš prav. Si samo ena zmešana krava s težko shizofrenijo!

Kaj ti ni jasno? Naj ženske padajo na plešaste, grde, 1,6 m visoke trote s pivskimi trebuhi, slabimi zobmi, štrlečimi ušesi in kratkimi tiči samo zato, ker so slovenclji?
[/quote]

Od kdaj pa mora biti moški lep? :)))))

Dejstvo je, da padate na neke nasilne ‘vzhodnjake’…če ni Sandokan, je Khal Drogo, če ni Drogo, je Kemal itd itd

Vaše babice so se vlažile na Yula Brinnerja ali kaj je že bil v vlogi nekega nomadskega primitivca, vaše mame na Sandokana, ve pa na Droga pa Kemala.

Potem pa kričite, kako vas moški ne spoštujejo….tile liki ne spoštujejo žensk, zanjo so vredne toliko kot nakup v delikatesi

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Meni se ne zdi tako zelo seksi, kot ga nekatere tukaj prikazujete… Sploh tiste zaslepljenje, ki o njem veste vse, čeprav ga poznate zgolj iz telenoveole.. Čeprav sem ženska se mi zdi, da malo pretiratvate!

V vsaki družbi se najdejo lepi moškim in ženske, zato je neko posploševanje popolnoma mimo. Poznam ogromno primerov, ki so ljubezen našli v tujini. Lep primer je tudi tista Američanka, ki se je zaljubila v Slovenca in zdaj živita v Ljubljani. Srce jo je vodilo praktično na drug konec planeta. Ampak ja Slovenci so grdi kajne!!

Sem frizerka in v moji 15 letni karieri spoznala precej čedne moške, ki se lahko brez problema postavijo ob bok temu igralcu. Sicer pa ne vem zakaj zdaj želite, da so nam všeč isti ljudje? Vsak ima pač svoj okus in pika. Nekatere iz tega res delate neverjetno famo.


Slovenci ste nam pač nezanimivi. Ste copate, slabi v postelji, ne znate z ženskami, pa še niste glih neki lepotci na izgled. Ti si pa en o teh “šlev”, zato si se najdel v tej zgodbi. Sami sebe otkrivate mehkužci.
[/quote]

Res je, Turek je pravo nasprotje, daleč od copate in zna pokazati, kdo je glavni v hiši, če je treba tudi s silo. Idealno zate, če si nižja od 165 centimetrov.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Še danes mi gre na smeh ko se spomnim kako so pred leti ženske norele za Wentworth Millerjem iz Prison Breaka :))) Vse so nabijale kak je lep, seksi, postaven in da je najbrž z žensko dober v postelji.. No na koncu jim je Wentworth sporočil, da je gaj :))) To je lep dokaz, da imajo nekatere babe bolan um 🙂

kaj pa tebi ni JASNO? Bebček kratkokurčni, škrbasti, plešasti? Od kje zaboga si privlekel plačilo RTV?
Ojoj, bebo….. Ti nabijaš o plačilu prispevka,….ahahahahahahhaaaa, to je tvoj argument, ko se vržejo karte na mizo….. hahaha
[/quote]

Ti si pa ziher iz šenćurja…

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Res je, Turek je pravo nasprotje, daleč od copate in zna pokazati, kdo je glavni v hiši, če je treba tudi s silo. Idealno zate, če si nižja od 165 centimetrov.
[/quote]

Nekatere očitno ljubijo necivilizirane moške, brez kančkom intelekta.. Necivilizirani moški za necivilizirane žensk pa vse vse poklapa!

Občasno gledam telenovelo in lahko rečem, da Burak igra res odlično in je res super igralec, ki tudi izgleda kar dobro. Še zdaleč pa ni najlepši, najhujši in ne vem še kaj vse. Sicer pa baje tudi moški igralci uporabljajo puder…

Kaj
je pa tvoj problem

mmm Turki ahahahahahhahaha babe zmešane dej pejt raj moža mal zmasirat bo vsaj kaj koristi od tebe.

New Report

Close