Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako se lahko ženske slinite za nekim Turkom?

Kako se lahko ženske slinite za nekim Turkom?

Od kdaj pa mora biti moški lep? :)))))

Dejstvo je, da padate na neke nasilne ‘vzhodnjake’…če ni Sandokan, je Khal Drogo, če ni Drogo, je Kemal itd itd

Vaše babice so se vlažile na Yula Brinnerja ali kaj je že bil v vlogi nekega nomadskega primitivca, vaše mame na Sandokana, ve pa na Droga pa Kemala.

Potem pa kričite, kako vas moški ne spoštujejo….tile liki ne spoštujejo žensk, zanjo so vredne toliko kot nakup v delikatesi
[/quote]

Tole zgleda čisto resna debata :))) (bom v tem stilu tudi nadaljevala) :))

Ok, torej, za tegale Kemala res ne vem, ker ne gledam, Sandokana se ne spomnim, ampak Drogo? Kaj pa njemu fali??? Kaj vse je bil pripravljen narediti za Daenerys (Moon of my life)
Sploh pa, a si videl kak telešček ima ta tip?
Eehh … 😉

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Tole zgleda čisto resna debata :))) (bom v tem stilu tudi nadaljevala) :))

Ok, torej, za tegale Kemala res ne vem, ker ne gledam, Sandokana se ne spomnim, ampak Drogo? Kaj pa njemu fali??? Kaj vse je bil pripravljen narediti za Daenerys (Moon of my life)
Sploh pa, a si videl kak telešček ima ta tip?
Eehh … 😉
[/quote]

Neki neotesani primitivec, katerega življenje je sestavljalo ropanje, pobijanje in posiljevanje? No, to pojasni, zakaj je toliko žensk v patoloških zvezah z raznimi premaknjenci. :p

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Neki neotesani primitivec, katerega življenje je sestavljalo ropanje, pobijanje in posiljevanje? No, to pojasni, zakaj je toliko žensk v patoloških zvezah z raznimi premaknjenci. :p
[/quote]

Eh… že znano. Patologija povprečne ženske, ki po tihem želi in upa, da bo iz divjaka naredila udomačenega mucka. Bolj je divji, večji je izziv za njo. :-))

Vaš link

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

V tv nad. Moja boš , Burak (Kemal ) dobro igra in je lep moški , visok, ima lepo postavo, lep pogled, usta, lep nasmeh in energijo , ki privlači. Tudi na podelitvi oskarjev , zunaj čaka igralce/ke veliko ljudi in se ……….
Se spoštujem in pogledam tudi lepe moške. Tako kot moški , pogledajo radi lepe ženske 🙂

Neki neotesani primitivec, katerega življenje je sestavljalo ropanje, pobijanje in posiljevanje? No, to pojasni, zakaj je toliko žensk v patoloških zvezah z raznimi premaknjenci. :p
[/quote]

A ja, zdaj ste pa kao moški užaljeni, ker smo se fokusirale na njegov telešček. Razumljivo, ker se moški pri izbiri osredotočate predvsem na širino ženskega srca.
Tam nekje 95 cm v širino že mora biti, ane? :DDD

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Od kdaj pa mora biti moški lep? :)))))

Dejstvo je, da padate na neke nasilne ‘vzhodnjake’…če ni Sandokan, je Khal Drogo, če ni Drogo, je Kemal itd itd

Vaše babice so se vlažile na Yula Brinnerja ali kaj je že bil v vlogi nekega nomadskega primitivca, vaše mame na Sandokana, ve pa na Droga pa Kemala.

Potem pa kričite, kako vas moški ne spoštujejo….tile liki ne spoštujejo žensk, zanjo so vredne toliko kot nakup v delikatesi
[/quote]

Oh please, ker ti pa nisi nikoli, res nikoli, d.rkal na razne BB, Pamele ali Scarlette in Jenniferke…

Oh please, ker ti pa nisi nikoli, res nikoli, d.rkal na razne BB, Pamele ali Scarlette in Jenniferke…
[/quote]

Pa si tudi vsem v službi to razlagal, pa med prijatelji mešanega družbe hvalil te joške? Potem je primerljivo temu, kar delajo danes babnice. Jaz razumem fetiš, ne razumem pa javne obsedenosti in smešenja v stilu pubertetnic. Kot ženska tega ne razumem. Teh žensk ne morem drugače opisati kot totalne kokoši. Njihovi pubertetniški otroci se ne obnašajo tako, tako da mogoče žalim pubertetnike.

A ja, zdaj ste pa kao moški užaljeni, ker smo se fokusirale na njegov telešček. Razumljivo, ker se moški pri izbiri osredotočate predvsem na širino ženskega srca.
Tam nekje 95 cm v širino že mora biti, ane? :DDD
[/quote]

Neotesanost, primitvinost, premaknjenost, ropanje, pobijanje in posiljevanje, ki sem jih omenjal, kakšne posebne zveze s samo telesno zgradbo nimajo kaj dosti, bi dejal. 😀

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Oh please, ker ti pa nisi nikoli, res nikoli, d.rkal na razne BB, Pamele ali Scarlette in Jenniferke…
[/quote]

Na omenjene in njim podobne pa res ne. 😛

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Neotesanost, primitvinost, premaknjenost, ropanje, pobijanje in posiljevanje, ki sem jih omenjal, kakšne posebne zveze s samo telesno zgradbo nimajo kaj dosti, bi dejal. 😀
[/quote]

Rofl, a tako zelo te boli turška konkurenca pri babah?

Kemal je bog i batina
Pravijo da ima dolgga kot konj.
joj takoj me lahko podredi.
Vse ga ubogam vse.

Na omenjene in njim podobne pa res ne. 😛
[/quote]

Potejto, potato, saj ves kaj je bil koren misli.

Potejto, potato, saj ves kaj je bil koren misli.
[/quote]

Da ste moški enako plehki kot ženske?

Rofl, a tako zelo te boli turška konkurenca pri babah?
[/quote]

To je letelo na lik ‘Khal Drogo’. Turci mi pa niso konkurenca, ker prava Srpkinja nikoli ne bi šla s Kemali.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Srbi so itak Turki. Ne more biti drugače, če so bili 500 let pod jjimi.

Neotesanost, primitvinost, premaknjenost, ropanje, pobijanje in posiljevanje, ki sem jih omenjal, kakšne posebne zveze s samo telesno zgradbo nimajo kaj dosti, bi dejal. 😀
[/quote]

Pa kake veze ima to z njegovim teleščkom. Všeč mi je tip, ne pa lik, ki ga on igra.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Torej smo Slovenci Avstrijci? :)))

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Pa kake veze ima to z njegovim teleščkom. Všeč mi je tip, ne pa lik, ki ga on igra.
[/quote]

Ah, tisti si pa v reali ni ravno tako zelo podoben, bre. 😀

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.


Ni nobenega razloga, da bi ti bilo jasno.
Bistvo je, da je jasno meni. Njami in njami.

Torej smo Slovenci Avstrijci? :)))
[/quote]

Slovenci in Avstrijci smo si kr podobni, verjetno imamo gene podobno mešane, le da so oni lingvistično germanizirani, mi pa slovanizirani.

Haha zdej imamo pa FERHATA
Dobr turk mnjamiiiiii
Hocem da me f…a

musliji niti temnolasi in zarasceni / porasceni. Moj like gre blontkanim princem iz pravlic. Ti so prijazni lepi fantje. Oni prvi so vedno bili razbojniki.

Jaz se tudi slinim za kakšnim Turkom. Pa kaj? Big deal? Ja, nič, lepi so ne, vsaj nekateri. Ne zdaj zanikat, ker lažete!

Da sem moški, predvsem zaradi debilnosti avtorja teme. Torej po tvoje jim nek Turek ne bi smel biti všeč zaradi Turških vpadov? Kaj ima tocno on veze s tem? Edino, kar imajo skupnega je nacionalnost. Se pravi meni, kot moskemu ne sme biti vsec Nemka zaradi nazijev? Italijanka zaradi fasistov? Avstrijka zaradi Avstro Ogrske, ki je zatirala Slovenski jezik? Kristjanka, ker so kristjani pokristjanili moje prednike?

Da tako ven neseš moraš biti res en viharni jezdec style zakompleksan revcek, v sramoto vsem moskim. Saj ne da se vidi na kilometer, da tebe tipicno zagovedanega slovenclja moti predvsem to, da TEBE nobena ne pogleda in se nobena ne slini nad tabo. Boga slovenska zemlja kaj mora vse tlacit

Jaz ne razumem, kako so lahko nekaterim ženskam Slovenci všeč. Ste pozabile Trobca? A želite, da vas partner sežge v peči? Ali pa domobranci in partizani, kaj so delali med vojno? Se nič ne cenite? Kje imate moralo?

New Report

Close