Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako se moški izkažejo v postelji

Kako se moški izkažejo v postelji

Ne, ni mi zaradi tega žal. V tem uživam. 🙂
Pri ne ravno rosnih letih sem tako izvedela, kaj je pravi seks in da ta ni nujno povezan s penisom oz. nadomestkom le tega. 🙂 Z žensko sem doživela prvič v življenju vaginalni in klitorisni orgazem.

Žal sem napisala, ker nisem hotela moških užaliti s tem. Sicer pa moški tudi najboljše vedo, kaj moškim paše. 🙂
[/quote]
Ja. Ženska.

Ma neki jih je vedel neki, velik je slabih u seksu.

Butasta si, kaj ti lahko daje ženska, česar ti moški ne more?

Imela sem nekoga, ki je bil stalno potreben. Skos je rajcal ipd.. Me je motilo cez cas.
Zdaj imam nekoga, ki je redko potreben. Tudi ko je, tega ne pokaze cez dan, pac pa napade zvecer. Je dober ljubimec, prvi tip, s katerim mi dejansko prihaja veckrat no. Me pa moti, ker je potreben ravno 3x na mesec 🙁 ce bi bil slab v postelji, bi mi to najbrz ugajalo. Tako pa… ;( se veckrat sama, kot pa z njim. Da bi jaz dala pobudo, me je ze minilo, ker ko ni potreben pac ni nic od njega.

Res se nočem hvaliti , ampak če vam je tako hudo in imate slabe zadovoljevalce vaših seksualnih potreb , se lahko prijavite , naročite in postavite v vrsto. Obljubim , da se bom vsaki posvetil , naredil nebesa , tako , da se bo vedno rada vračala k meni in pustila tiste svoje zgage doma , katere niso za nobeno rabo. Vsak peti obisk je brezplačen.


Žal:-))))???
[/quote]

:)))) Vsak post dopolni z “žal”, človek se res vpraša, čemu :)))

New Report

Close