Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako se obnaša ženska, ki že dolgo ni imela spolnega odnosa

Kako se obnaša ženska, ki že dolgo ni imela spolnega odnosa

in od kje vam taka gotovost, da nune ne seksajo?

in od kje vam taka gotovost, da nune ne seksajo?[/quote]
kaj pa vem, nekam aseksualno delujejo… pa tudi če pride katera kdaj do seksa (z moškim)… je to hudo redko…

[img]http://twt-thumbs.washtimes.com/media/image/2015/09/24/NUNS_c0-0-2000-1166_s885x516.jpg?7ea7ea95f2bad3a5beabe41669e64c7457da13b6[/img]

Res ja kar pise. Jaz sem seksala vsak dan, razen 2 dni na mesec. Orgazem sem dizivela veckrar na dan. Zdaj pa imam tezko obdobje in znese samo 3x na teden. Po pocutju opazim, da nisem ok. Vse probleme in stres sem ob obilici sexa lazje prenasala.

in od kje vam taka gotovost, da nune ne seksajo?[/quote]
kaj pa vem, nekam aseksualno delujejo… pa tudi če pride katera kdaj do seksa (z moškim)… je to hudo redko…

[img]http://twt-thumbs.washtimes.com/media/image/2015/09/24/NUNS_c0-0-2000-1166_s885x516.jpg?7ea7ea95f2bad3a5beabe41669e64c7457da13b6[/img][/quote]

Saj ni nujno, da je z moškim :-))

koliko se dobi plačano za tak članek?
Jaz jih lahko štancam z generatorjem tekstov 24/7 ☺


In kako to opaziš, da pa ravno te ženske, ki ustnice stiskajo in so živčne, ne sexajo?
Sem imela tako zoprno in živno šefico, ki je že tako tanka usta stiskala, da jih nič ni bilo za videt-> pa je bila v zvezi. Verjetno je tudi sexala, drugače bi jo tip že nabrcal.


Službe nimaš, pa za pospravljat doma, pa kakšnih knjig za prebrat, pa križank za rešit…
Ejejej, življenje mečeš stran.:-)))[/quote]
nekateri pač mislijo z spodnjo glavo oziroma spodnjo luknjico :-).
Kake knjige no, kaj bo pucala. Ona bi se samo drajsala na njegovem korenjaku.

Sex je precenjen. Ko si v zvezi, že uživaj. A da ti vodi življenje sex pa je bedarija od bedarije. Taki ki preveč na sex mislijo, so na ostalih pomembnih področjih bolj švoh. Saj drugega tudi ni za pričakovat, preveč energije dajo za misli o sexu in sexu.

To o nedohebanih zajebanih babah velja samo za te, ki sem jih zgoraj omenila. tako velja tudi za isto misleče moške. Oboji so živčni in tečni.
medtem ko ženske in moški, ki se zavedajo da smisel življenja ni v sexu(fizičnem) pa takih izbruhov nimajo.

Sprijaznite se , da nas je različne sorte ljudi. nekateri bi posiljevali da dobijo f u k. drugi pa mirno spijo ker jih ne ovira živčna nepotešenost spolnega uda.

še par dni nazaj ste za gnojnico zlivali po Sandi, ki si je našla boljši seks

Pa vi ste vsi nori! Ženska potrebuje pozornost in bo največja moška občudovalka. To pa je tisto kar on hoče.

Samo odgovarjam na vprašanje. Obnaša se popolnoma normalno. Če je ženska normalna, se lepo sama in seksa sploh ne rabi in ne pogreša. Preverjeno. 10 let.

Več kot očitno nekatere ženske (kot na primer avtorica članka) mislijo da kavica lahko nadomesti žensko potrebo po fuku.

Močno dvomim da kavica lahko nadomesti ženske želje in potrebe po spolnih odnosih.

Več kot očitno nekatere ženske (kot na primer avtorica članka) mislijo da kavica lahko nadomesti žensko potrebo po fuku.

Močno dvomim da kavica lahko nadomesti ženskine želje in potrebe po spolnih odnosih.


Baje kavica pomeni preneseno sex. Sem mislila, da so si ta pojem izmislili moški, ob branju tega članka, pa ne vem, če res..

A nismo že razčistili, da redkokatera doživi vaginalni orgazem? Seks je šport za dedce, babe imajo od njega nekaj le, če so zaljubljene v tipa. Drugače pa je seks za babo, ki ni zaljubljena, bolj menjalna valuta.

se strinjam , clanek sploh ni tako mimo – jaz imam tako zensko doma in je prav taka kot je opisano…

Ženske nič ne kričijo po moškem dotiku. To je zgolj fantazija fehtarjev. ženska kriči edino po dotiku tipa, ki je njej seksi, iz nekega razloga.

Nekateri moški potem ne veste, kaj bi želeli, še manj pa, kako ženski ustreči tudi pri seksu?

Je dobro, za spoznanje, kar ne pomeni, da si bo za to morala še katera sama postreči. ))) Da se ne bi zmotili slučajn.

ravno to razlagam, babe si ne želijos eksa tako zelo, kot bi fehtarji radi.

…brez posploševanja, toda mnogokrat velja, da so babe zjutraj zatežene, v službi večkrat opažene take, toda seksa je vse manj in vse več zateženih bab !!!


Se strinjam. Ženska je zapaljena le ko si moškega goreče želi. In tu celo lahko pride do vaginalnih orgazmov.

V mnogih zvezah pa se ne želijo več. Moški sexajo, da se spraznijo in s tem spustijo nek pritisk iz sebe. ženske pa sexajo iz dolžnosti. Tako malo je sexa iz želje drug po drugem :((((((.

In bistvo dobrega počutja je v ORGAZMZMU ne sexu. Orgazem si pa lahko ženska da kadarkoli želi. A v sexu, ko ji ni do njega, ne uživa. In zato hodi čemerna po svetu, ker ve, da se bo spet hotel samo spraznit v njej, ker je živčen zaradi službe in šefov in da mu ona v tem primeru sploh ni pomembna.

Kolikokrat mislite, da župnik ali nuna na roko? Jaz mislim, da vsak drugi dan, če so pa mlajši pa vsak dan. Ponoči telo samo vzame svoj dolg.

Se pravi se obnašajo podobno, kot ženske na (beljakovinski) dieti? 😀

New Report

Close