Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako se segrejete?

Kako se segrejete?

https://youtu.be/GstyRTmLUaU


Jao, pa ti si direkt za na IJS. Po lojtrici gor, po lojtrici dol.😁😂

Debele ljudi salo greje. Bolj je slisat suhe, da zmrzujejo, ne debeli.
Tisti z boleznijo scitnice, srca…tudi.

za danes je že prepozno. za drugič miganje da ti res butne vročina v ksiht dobesedno pol pa eno toplo pijačo garantirano gorela boš.

btw meni je vroče samo ko migam drugače pa imam ja res slabo prekrvavitev in mi roke zmrznejo pri 12 stopinjah plusa da ne bo pojmote. ne morm s psrti nič, ne slečt, ne odklent, ne šalce držat v rokah.

miganje miganje in še enkrat miganje

100 sklec, 100 počepov, pa povej če boš še ledena

Dva orgazma nekje enega za drugim, v samoizvedbi – ko čutiš, kako ti lepo pogreje od nožnih prstov potem navzgor…… Najboljše ogrevanje ko prideš z mrzega not.

Migam, migam, migam… 30 000 korakov na dan. 😀

Po 6 urah sem se segrela. S toplimi napitki in toplo juho. Pol mi je zavrelo, za kratek cas.

zavrelo ti je -:)

Dobri stari termofor je zakon. Potem se uporabljam elektricno odejo. Pa brez caja z rumom seveda ne gre.

Migam, migam, migam… 30 000 korakov na dan. 😀

Po 6 urah sem se segrela. S toplimi napitki in toplo juho. Pol mi je zavrelo, za kratek cas.
[/quote]

Ne laži,če bi ti tolk korakov nardila te sploh ne bi zeblo,malo morgen….

Ne laži,če bi ti tolk korakov nardila te sploh ne bi zeblo,malo morgen….
[/quote]

Do 12h naredim ze 10 000 korakov.

Me je pa zdravnica ze sprasevala ce me zebe v roke ali imam noge hladne, ko sem dobila tbl za srce pred 2 leti. Pa sem ji rekla da ne.

V osnovni soli sem znala pozimi od sole do doma 400m pred vrati padet skupaj od mraza, podhlajena. Dobro da me je dedek videl iz dnevne da prihajam domov, pa ker me ni bilo skozi vrata. Je sel pogledat. Sem oblezala tik pred vhodom. Vsa premrazena. Kot bi hodila 20km po snegu in mrazu, ne 400m.
Me je zvlekel notri in ogreval pocasi.
Zakaj me niso zdravniku peljali takrat ne vem.
Vem da sem si od padca poskodovala roko, enkrat razbila nos…


Jaz sem sinu kupil grelno preprogo, ker je zaradi študija po cele dneve za račuanlnikom in je jamral, da ga zebe v noge, čeprav je drugače topo v hiši. Ima štiri stopnje ogrevanja, super stvarca. Drugače pa pod kovter zavit in samo čupa ven gleda.😁
[/quote]

Jaz imam takšno grelno v apartmaju za čez zimo. Pač obala in kamenjača ko prideš not pozimi rabiš en dan, da se segrejejo zidovi. Čez noč pa grelna, da jo vnaprej prižgeš in s kovtrom pokriješ – potem pa smukneš v topel sendvič :).

Ne laži,če bi ti tolk korakov nardila te sploh ne bi zeblo,malo morgen….
[/quote]

Evo, ti lazonja, danes do 14h skoraj 16000 korakov. Do 23h jih bo mimogrede 30 000…

[img]http://shrani.si/f/1o/11U/fq0upst/20210125144157.jpg[/img]

Evo, ti lazonja, danes do 14h skoraj 16000 korakov. Do 23h jih bo mimogrede 30 000…

[img]http://shrani.si/f/1o/11U/fq0upst/20210125144157.jpg[/img]
[/quote]

Si se spet izgubila?😁 Je že obvestilo na strani policije, da te iščejo?

Evo, ti lazonja, danes do 14h skoraj 16000 korakov. Do 23h jih bo mimogrede 30 000…

[img]http://shrani.si/f/1o/11U/fq0upst/20210125144157.jpg[/img]
[/quote]

Če boš to storila v bosih nogah ko bo primerno vreme. uuuuuuuuuuuuuuuuuu svaka čast in drago boš poplačana. Pridna. Kot človeka rad te imam, če boš kaj takega počela.

Si se spet izgubila?😁 Je že obvestilo na strani policije, da te iščejo?
[/quote]
Milan, ponavadi ti igraš policista…

Če boš to storila v bosih nogah ko bo primerno vreme. uuuuuuuuuuuuuuuuuu svaka čast in drago boš poplačana. Pridna. Kot človeka rad te imam, če boš kaj takega počela.
[/quote]

Ampak po naravnih tleh, ne betonu, asfaltu itd.

Če boš to storila v bosih nogah ko bo primerno vreme. uuuuuuuuuuuuuuuuuu svaka čast in drago boš poplačana. Pridna. Kot človeka rad te imam, če boš kaj takega počela.
[/quote]
Saj se ti pozna strunca kako si drago poplačano.😁 Zguba cmerava, pri 41. mamici pod kiklo..

Če boš to storila v bosih nogah ko bo primerno vreme. uuuuuuuuuuuuuuuuuu svaka čast in drago boš poplačana. Pridna. Kot človeka rad te imam, če boš kaj takega počela.
[/quote]

Te moram razocarat, da ne hodim bosih nog. Imam obcutljive noge.
Saj po travi zna bit fajn naredit par metrov. Pa upas, da ni kaka osa al cebela in te poleti pikne. Auc.🙄😏
Na moj standardni 10km sprehod ne bi sla bosa, ni sans.


Milan, ponavadi ti igraš policista…
[/quote]
?????ja mamicen lulček, rineš za mano in na moje komentarje, ampak sploh ne vem kaj repliciraš ritopik strunca. Se ne da razbrat niti v enem postu ne, mislim, ne moreš verjet..

Si se spet izgubila?😁 Je že obvestilo na strani policije, da te iščejo?
[/quote]

Pst.😁
Caki, caki. Da se odpravim tebe iskat peš. Bo takoj na uri 500 000 korakov.😉😁

Pst.😁
Caki, caki. Da se odpravim tebe iskat peš. Bo takoj na uri 500 000 korakov.😉😁
[/quote]
Če bi do mene prišla, ne bi jamrala, da te zebe.😁

Te moram razocarat, da ne hodim bosih nog. Imam obcutljive noge.
Saj po travi zna bit fajn naredit par metrov. Pa upas, da ni kaka osa al cebela in te poleti pikne. Auc.🙄😏
Na moj standardni 10km sprehod ne bi sla bosa, ni sans.
[/quote]

Te razumem, niti nisem pričakoval, da si v bosih nogah. Samo povem ti, da če pa bi to počela v bosih nogah pa se nekaj dogaja in se nekaj šteje in je vredno več kot cifra na uri za štetje korakov. Številko na uri lahko resetiraš, izbrišeš, uro izgubiš itd. Pravi korak pa se ne bo izgubil. Ne bom razlagal tukaj, ker si mnogi ne zaslužijo vedeti. Ker pa si pridna v tem, da to sploh počneš in delaš korake s svojimi nogami pa ti samo svetujem, da bi bilo morda bolje to početi na naravnih tleh.
Je pa seveda res, da ko to počneš v svoji koži, bosih nogah pa pride pregovor pazi vsak svoj korak in naj bo ta premišljen še kako v poštev in tudi od tod izvira.

Termofor z vročo vodo, pa je.


Če bi do mene prišla, ne bi jamrala, da te zebe.😁
[/quote]

Ko me bo spet zeblo, pridem do tebe.😁
Samo pol na vratih ne čupasto gledat zakaj sem prisla, ampak preklopi.😉😁
Upam, da mi vrata ne zapres pod nosom, da ne ostanem se brez nosu.😂😄

Te razumem, niti nisem pričakoval, da si v bosih nogah. Samo povem ti, da če pa bi to počela v bosih nogah pa se nekaj dogaja in se nekaj šteje in je vredno več kot cifra na uri za štetje korakov. Številko na uri lahko resetiraš, izbrišeš, uro izgubiš itd. Pravi korak pa se ne bo izgubil. Ne bom razlagal tukaj, ker si mnogi ne zaslužijo vedeti. Ker pa si pridna v tem, da to sploh počneš in delaš korake s svojimi nogami pa ti samo svetujem, da bi bilo morda bolje to početi na naravnih tleh.
Je pa seveda res, da ko to počneš v svoji koži, bosih nogah pa pride pregovor pazi vsak svoj korak in naj bo ta premišljen še kako v poštev in tudi od tod izvira.
[/quote]Si povedalo že vsaj nekaj tisotič. Iz česa izhaja pri tebi tudi vsi vidimo. Zdaj pa lahko nehaš in greš nazaj k mamici pod kiklo.

New Report

Close