Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako se slečemo

Kako se slečemo

Ma kaki zebe, jest sm tko vroč člouk. Zima je moj cajt, poletje mi ne paše.
Jest šele pozimi zakuham in potem kurim celo okolico. Pa sej veš, škorpijoni so vroči in strastni …..

…..in zajameš zrak se vrneš nazak do mize pogledaš naokoli in si rečeš večerja je uspela……

Še nekaj me muči, kombinezon boš morala čez pete dol dat (drugače imaš noge spodaj skupaj zvezane), ali pa imaš nek svoj športni položaj????

Medo

…sem sanjal da mi je ena ……..mater si ne upam povedat

Medo

Ne, ne položaj .

En fršlus gre od vratu do mednožja, drug pa tko kot pri slačifantih, če si že gledal – ko z eno potezo hlače odletijo dol…..

dobro, da si samo zoc dobila v usta lahko bi bilo kaj drugega….hi,hi

Medo

..uauuuuu, kar vidim kako kombinezon frči po toaletnem prostoru v restavraciji….

Medo

jep…Hubi nak..ne take govort..hihihihi no ja nikol neveš,kaj te čaka..

Vidim,da sta vidva s Kajo predvsem glooooooooooBoko padla ..pravjo da zornjak_( na debato mislim,) tud ce z zamudo paše .paše ..paše..še še..hihihi

In potem vsi onemijo.

Hubert, jest moram it še kaj narest. Se slišmo zvečer.

Cmoka, Kaja

… pa saj to je tisto ta pravo, ko ne veš kaj te čaka, če veš potem je to ……..če pa ne veš je pa…

Medo

Jest pa račko pečt…pa mlince..ajdi mejte se skrajno lepo..bomo zvečer še kakšno zašpilil..oki?
Lubije vsem byeee

Jest tud žab nikol ne nosim. Najraj mam kavbojke, pa majčko, pa je!!Aja, pa štumfke, ta kratke, pa spodnjo majčko, pa………………………………………………………………………………………………….gatke.

Cmok.., pa dobro delaj, kar koli že delaš, če ti vroče lahko to delaš brez kombinezona..

dijo!

Medo

pa ne da so gatke tolk dolge kor je pikic na ekranu??

Medo

Ne, Hubi, saj so krajše. Pikice so bile potrebne, da vam ni vse takoj v učke padl.

a viš perli, ko pa ti misli uhajajo naprej do tam, kjer moraš bolj počas, no.

Ja, ja pol bi bil hudič, pol ::::::))))))))

uh sem mislil, da si zmrzljive sorte, zverca…

Medo

..zakaj huič, pa saj to ni tako slabo..

Medo

Nisem ne, prav hudo zmrzljiva, Hubi. No, do tu sva prišla, zdaj pa moram it kuhat. Lepo se imej, pa se beremo pol.

Lp, Jana

Hudo res ni, to je točno, samo če je stvar prava..

Tako je se strinjam, sem pa včeraj malo preletel, mladi forum in spolnost. Imajo parav zanimive probleme kot recimo: ali je bolje zoc ven špuknit ali ga pogoltniti. Odgovori so prav zanimivi..

Medo

Hvala bogu, da je se kak somisljenik glede tega negravznega predmeta…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
Grizem se v sebi, grizem se v sebi, grizem se v sebi…..in Kaja ze ve zakaj!
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Dan Hubert Sašo! Povej no, lepo prosim zakaj te pa to zanima? A delaš kakšno anketo? Mogoče statistiko? Ne razumem joka…
Angel se slači po angeljsko. Včasih počasi, ker brzina ni njena vrlina…včasih zapleše striptis za zaklad doma, se ve…včasih se slači hitro, včasih pa kar trrrgggaaaa s svebe vse kar ma. Včasih me slačijo drugi, do nacga, tu gori mi pa najraje prje pulijo, da sem pol vsa pocufana in zmečkana…nič hudega, to angel na hitro uredi, malo si kodre popravi, perje spet poštima, perutnice zalima in se smeji, da poka od smeha in se od vsega tega vse treeesssseeee…gor do nebes in še čez…
Mene to spoloh ne zanima, kako se drugi slačijo, naj se, kakor jim paše. Zanima pa me, zakaj tebe to zanima? Lahko pa probava…se nekje dobiva, nato se pa greva matematiko…najprej se bova seštela, nato se bova slačila, ker se bova delila, nato se bova pa množila, no smejala. Me zanima kdo bo prej slečen do nacga…angel ali Huberto…? Mogoče pa je brzina tvoja vrlina? A bi se ti slačil z mano? Tako za joke…za alibi bi povabila koga od tu gori, da ne bo angel tepen od tvojega zaklada…no, po žensko brez heca, so pa te slačarske umetnine lahko zelo hot varianta…uvod pred…no saj ve xes-som (beri po arabsko), a ne? Lahko trajajo v nedogled, pol se pa enim kar mede od pričakovanja, pa spet se kar vse tresssseee…samo za tako sceno mora biti ženska oblečena v elegantno erotično angeljsko perje, reciva v lepo spodnje perilo, pa čimveč obleke mora imeti…rokavice, ogrinjalo, srajco, krilo, lepe nogavice, štrumpantelne, podvezive, tangice (najmanj tri), pa čipkaste nederčke in uhančke, pa ogrlice in zapestnice…Sledi samo še angeljska predstava, ob lepi glasbi in svečah se to definitivno da…dizaj je važen…in ne na koncu kakšna rajska angelska dišava…to je uvod, jedro je pa že vsem znano…ne bi pisala naprej, lahko pa tudi, če želite, saj cenzure ne bo, ker ne sme biti…
lepo nedeljo mačo Sašoko, Hubert, pa napiši mi, če je odgovor pravi, če ni ponovim vajo…! A bo?

Lepo nedeljo tudi vsem ostalim in na zdravje, če ste ob kosilu, danes se pije mlado vino!

Angel*
Pa, da me ne bote spet slakle, do nacga, pa perja tude ne dam, pol smep pa vsa pocufana, pa rabim kar nekaj dni, da je spet vse po starem…

Ma, ker ni noben odpisu, bom pa sama sebi…napake slovnične so, globoko se opravičujem.
Angel*

New Report

Close