Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako se starate vi

Kako se starate vi

Catherine Deneuve je žal podlegla in šla na lepotne operacije, tako da je videti tak postarani plastik fantastik kot toliko povprečnih igralkic in pevčic. Prav razočarana sem bila, in seveda pretresena … Bila je v neki italijanski pogovorni oddaji in sploh ni mogla normalno govorit, očitno je bila ravno na pumpanju ustnic in še ni obvladala novega plugina. Katastrofa.

John Travolta se je z leti medil, prav fejst je bil s tisto plešo in badass videzom, pa se je šel popravit v voščeno lutko za v muzej.
Meryl Streep je zaenkrat še podobna sama sebi in lepa kot vedno. Robert Redford, tudi njemu je starost mila. Jamie Lee Curtis se tudi barva ne … iz mladosti ji je sicer ostalo umetno oprsje, ni pa se šla še filat, nategovat, dvigovat, presajat itd. In je ekstremno luštna in seksi!

Aja, jaz … se staram, itak, ampak mislim, da so mi leta kar milostna. Imam še vedno enako postavo, če ne celo malček lepšo, kot nekoč (ker več športam), lepo, vzravnano držo, nimam veliko celulita, na obrazu imam sicer primerno količino gub za svoja leta, vendar se zaradi tega ne sekiram. Sem zdrava. Se mi zdi, da sem kot celoten paket čisto v redu.

Al jo ma al nima…to ni moj problem….sem pa vesel da mam hči, ki mi občasno dela preglavce, ma jo bom ukrotil……

Sem pa vesel za tvojo mamo, da ima še vedno toliko dela z teboj in da skrbi zate….če ne ne vem kje bi, al pa boš končal.

Dolgočasn si kot jesensko vreme, staruh. Jaz zase skrbim sam, zate pa itak vemo kako je blo..iz jošđke na joško…A vi jla staruhi sploh znate kaj drugega?


Ne seri…letos sem bil na pivo cvetje cel vikend in 20 letniki so me ocenili za 10 let mlajšega…jst tud mislim da so mladiči prava komisija za te reči…
[/quote]

Primerjajo te s svojimi starši, če imajo smolo, imajo že fajn razcufane starce, in valda si potem ti videti mlajši od njih. Ko grem v šolo na roditeljski sestanek, sem včasih prav zgrožena, kako stari so videti nekateri pri 40 ali 50 letih. Pa ne zaradi gub, ampak vse skupaj … kot da bi jih potegnil s kakega Jerryja Springerja. Tudi meni moji otroci rečejo, da sem videti mlajša, ko grem pa na obletnice ali pa v fitnesu, kjer nas je polno enih zrelih bab, sem pa čisto povprečje – se primerjam seveda s tistimi, ki so v taki kondiciji ali boljši kot jaz, ne z mladimi mamicami okoli 30 do 35, ki pridejo vse zrejene in zanemarjene reševat, kar se še mogoče rešit da. Verjemi, da če bi ti šel na kak maraton in se postavil v svojo starostno kategorijo, da bi se kar malo zgrbil od zadrege, kako nikakav si za svoja leta.

Komu pa…Oni so prihodnost, tebe pa matilda čaka..
[/quote]

Oba, đenerale, OBA naju čaka matilda, ne si lagat da bo tebe, če si v varstvu pri mami, preskočila.

Sinove in hčere imam, drevo sem posadil…zdej še dokončam knjigo. Pa ti?? Ti je mama že pristavila za kosilo??

…….sam vprašam, ne mislim nč slabega…

Hočeš medaljo? Briga mene za tvoje froce glupe, a me lahko nehaš zasledovat po forumu že enkrat, tele staro?

Oba, đenerale, OBA naju čaka matilda, ne si lagat da bo tebe, če si v varstvu pri mami, preskočila.

Sinove in hčere imam, drevo sem posadil…zdej še dokončam knjigo. Pa ti?? Ti je mama že pristavila za kosilo??

…….sam vprašam, ne mislim nč slabega…
[/quote]
Verjamem sami tisti del: …ne mislim…


Ne seri…letos sem bil na pivo cvetje cel vikend in 20 letniki so me ocenili za 10 let mlajšega…jst tud mislim da so mladiči prava komisija za te reči…
[/quote]
Haha. Itak,da po samo logiki clovek ne razmislja,da se en star vol zdraven stuli :). Mal heca Thorr. Have a great life. Svet rab srecne ljudi.


Kdo je ”mocnejsi”. Hecno. Nehite srat tipi pretepaski to po gostilnah zganjite,na forumu se pa vsaj delajte,da ste prinesli kaj kulture od doma.

Ma lej ti njeha, kako se je razfucal :))

…alo kročo, tebe ni treba slediti, tebe vrže vn ku drek ku prplava na vodi…ga ne moreš falit:))

Sem pa počaščen, to ti moram priznat, da me tako natančno slediš. Hvala za tvojo pozornost:)))

Zdaj pa nazaj gledat, kdo je komu prvi repliciral in kako, fosil ned.ojebani.

Staram se točno tako kot mojemu telesu ustreza in jaz to sprejemam.
Če sem komu lepa ali grda zaradi tega pa nič ne morem.


Haha. Itak,da po samo logiki clovek ne razmislja,da se en star vol zdraven stuli :). Mal heca Thorr. Have a great life. Svet rab srecne ljudi.
[/quote]
Jst pravim, treba uživat dokler se da…vsak dan se zbudit z mislijo da si živ in zdrav…in čimbolj zgodaj, da maš čimveč dneva pred seboj in ga izkoristiš max…pa dat kaj nase in kvalitetnega vase, družit se z ljudmi, ki imajo še življensko pozitivno energijo (moja generacija je že pogreb),…ko si enkrat kripl in betežen, nimaš več kaj delat na tem svetu drugega kot drenj…

Drekec na vodi đenerale, a??

Staram se nekako normalno. Mladostno lepoto je zamenjala sarmantnost srednjih let. Izkusnje pomagajo, da je mladostno naivnost in strahove nadomestila modrost. In nenazadnje mi akumulirano premozenje pomaga pri spremenjenih in povecanih potrebah. Nic pretresljivega zaenkrat.


Ni vse v zunanjosti. Gre za drugačno dojemanje sveta. Tudi jutranje vstajanje, ki ga spremlja jamranje, vzdihi in pokljanje v sklepih, ti da dodano vrednost:-)))


Ni vse v zunanjosti. Gre za drugačno dojemanje sveta. Tudi jutranje vstajanje, ki ga spremlja jamranje, vzdihi in pokljanje v sklepih, ti da dodano vrednost:-)))
[/quote]
A tako hudo je že ? :)).

Al jo ma al nima…to ni moj problem….sem pa vesel da mam hči, ki mi občasno dela preglavce, ma jo bom ukrotil……

Sem pa vesel za tvojo mamo, da ima še vedno toliko dela z teboj in da skrbi zate….če ne ne vem kje bi, al pa boš končal.
[/quote]
Sori, imeti hcero pa ne vedeti, oziroma celo ne zanima te, ce ima mesecno perilo – za roditelja zelo zalostno, in verjetno kaze na to, da tudi sicer ne polagas kaj posebnega truda in zanimanja za njeno odrascanje …

Ma ja, staranje: do sedaj povsem ok, a kaj ko še 40-tka ni prisla … Takrat se pa bodo konkretne fizicne spremebe pojavile ..


Sori, imeti hcero pa ne vedeti, oziroma celo ne zanima te, ce ima mesecno perilo – za roditelja zelo zalostno, in verjetno kaze na to, da tudi sicer ne polagas kaj posebnega truda in zanimanja za njeno odrascanje …

Ma ja, staranje: do sedaj povsem ok, a kaj ko še 40-tka ni prisla … Takrat se pa bodo konkretne fizicne spremebe pojavile ..
[/quote]

Ma žena čez te stvari kar se tiče pup……jaz mam pa “borce” čez :)))

New Report

Close