Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kako se znajti po razvezi

kako se znajti po razvezi

Pa se ti zdi veliko 2 med kupom drugih vezanih žensk?
Sploh pa je razlika med sveže ločeno in eno samsko. Tista sveže ločena sigurno ni za resno vezo, ker še ni predelala prejšnje veze. Čeprav po pisanem sodeč je ravno obratno, ampak verjemi mi, sveže ločeni niso roba za resno vezo. Pa naj gre za moške ali za ženske.
Nekdo, ki se je komaj ločil in paničari, da mora takoj novega partnerja dobiti – samo stran od takega ali take.
Stvari je treba prej predelat. Ne pa takoj tiščat v novo vezo.
Jaz sicer nisem ločenka. Mi je pa jasno, da sveži ločenci oz. ločenke no go. Stvar se mora prej poštimati v glavi.
[/quote]

Kaj pa, če je nekdo že 3 ali 4 krat ločen/a? A ni ločitev predelal/a že prvič, drugič, tretjič… je res potrebno še četrtič predelovati te iste zadeve?

A še niste opazili, da to piše ena in ista ženska na cca vsaka 2 meseca. Tokrat je malo drugače napisala … enkrat si bo morala priznat, da so problemi v njeni glavi ali pa bo pač iskala probleme v drugih.

Hvala hvala. Ločenka. Po dolgem času je lepo prebrati tako lep, in prijeten komentar. Imam kar malo nasmeška na obrazu hahaha 🙂 🙂 🙂 🙂 :). Mi kar gode……

Veš ločenka. Tako je, ko je človek že nekaj časa ločen. In ko človek uredi v svoji glavi. In ko potem dobi od ene ločenke en tako lep, komentar malo kar gode in prija človeku. Se enkrat hvala za te besede in vse smeskote hahhah 🙂 🙂 🙂

Ves, prijeten, lepo da si, samo ne pretiravat, okej?

New Report

Close