Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kako seksate ženske brez joškov in ali riti?

Kako seksate ženske brez joškov in ali riti?


Drugače povedano, ti plačam seks za 5000…
[/quote]

Ne vem, kakšno tehniko ima on, ampak ker imam majhnega, vem da je z njim možno zadovoljit žensko, ampak se je potrebno dosti bolj potrudit, predigra je najpomembnejša.

Res je. Dialekte tudi :)))
[/quote]Dialekt , kjer se rojen ne pozna dvojine, vendar dialekt ni merilo za neumnost!

Dialekt , kjer se rojen ne pozna dvojine, vendar dialekt ni merilo za neumnost!
[/quote]

Važi 🙂

Zmwnwn!Q

Važi 🙂
[/quote]
Zmenen!

Ženske z majhnimi prsmi in ritmi so psihološko zavrte. Veliko jih skrbi, da zaradi tega niso sposobne zadovoljit moškega. Vpliva na samozavest, zato imajo te, ki niso obdarjene velikokrat psihološke težave in depresijo.

To je tako kot ce bi rekel, da so zenske depresivne in ne morejo zadovoljiti moskega zaradi celulita, ker se moski nad celulitom pritozujejo. Ni tolk res, odvisno od samozavesti, ki jo ljubica premore.

Zenska se zakompleksa takrat, ko ima smolo in na svoji zivljenjski poti sreca moske, ki ji tezijo zaradi pomanjkanja josk (vkljucno z ocetom in slovensko folkloro, da so majhni joski za sport, veliki za ljubezen).

Ženskam brez riti in joškov je zelo težko. Mislite, da sploh lahko pripravijo moškega do orgazma? Mislim, na dolgi rok.
Doma imaš ploh, potem pa gre mimo nekaj tako, kot je treba.
In potem greš domov k plohu in misliš na tisto, ki si jo videl prej, da ti sploh pride?

Ko se to razjasni, sledi: Si res želim seksati z decem? Če je odgovor NE, si poiščeš žensko, ki ima rit, v kolikor je odgovor DA, si najdi feggeta.

Vse do danes sem mislila da zenska rabi za seks en drug organ ki se mu rece p…
Ce bi to prej vedla, bi mu dala v rit in rodila otroke kar analno, ali pa med joske in rodila kar joskalno, mi ne bi bilo treba na carski rez :))
Mater kolk sem bila neumna ker sem mu dala v napacen organ

Popolnoma enako, kot moski z majhnim.

To je pa res problem. Neženstvene ženske. Pa še obnaša se ko tip.
Filipinke, Ukrajinke, Poljakinje, Čehinje, Italijanke, to so ženske.

Za povprečno slovenko rabiš pa temo in prosto pot domišliji.

Spoznal takšno , brez riti, jošk in frizura kot fantek. Nisem imel srca da bi ji rekel da je kot fantek in da me to ne privlači.

Punce v takšnem primeru bi rajši slišale resnico ali ne ?

Dejan, vsekakor resnico, vedno

Resnica je, da moški sanjamo o ženstvenih ženskah.
Obešalniki ko na modnih revijah so pa sanje geyev.
Rit, joške, dolgi lasje in toplina, to je ženska. Vse več je dyke žensk, lezbač.

ne. ženske to počnejo, ker so obsedene s primerjanjem z drugimi ženskami. obsedenost z zveznicami in njihovim izgledom, postavami, modo, ličenjem, lasmi, z vsem tem se ubadajo ženske, ne moški.

ne. ženske to počnejo, ker so obsedene s primerjanjem z drugimi ženskami. obsedenost z zveznicami in njihovim izgledom, postavami, modo, ličenjem, lasmi, z vsem tem se ubadajo ženske, ne moški.
[/quote]

Izvoniku se reče: Narcis.
Je moški.

Vse okrasje, ki ga nosijo ljudje, je bilo izvorno zamišljeno za moške. Od make-upa (stari egipt), do visokih petk.

Razen, če smatrate, da so japiji (že v osnovi imenovani: heterosesksualni geji), metroseksualci, šminkerji, pozerji.. skratka narcisi, v bistvu ženske.. samo, da tega ne vedo?

De omnibus disputandum..

spet ti, wannabe filozof in tvoje blodnje..

Narcis je ime junaka iz bajke. dobil je ljubezenski napoj od ženske in se zaljubil v prvo stvar, ki jo je videl – ona je mislila, da bo zagledal njo, ampak je zagledal svoj odsev v vodi. kaj ima to s ČEMERKOLI tukaj veze, nimam pojma.

ne drži, makeup in petke so vedno nosile ženske – rdeča šminka in rdeča lica so znak spolne zrelosti, ki privlači. tako kot rdeče sadje privlači uživalca. petke pa optično povišajo človeka in povzročijo drugačno postavo, ki naj bi bila bolj privlačna.

veš kaj pomeni beseda japi? japiji so poslovneži, ki jih zanima samo denar in visoka družba, in to je njihov glavni cilj. ženska jih skoraj ne zanimajo. nimajo NOBENE zveze s seksualnostjo, z usmerjenostjo, z modo, z ničemer.
drugače pa ja, obstajajo tipi, ki so prav tako obsedeni z modo, in glej zlomka, ponavadi so ravni te precej ženstveni in dostikrat tudi geji.

spet ti, wannabe filozof in tvoje blodnje..

Narcis je ime junaka iz bajke. dobil je ljubezenski napoj od ženske in se zaljubil v prvo stvar, ki jo je videl – ona je mislila, da bo zagledal njo, ampak je zagledal svoj odsev v vodi. kaj ima to s ČEMERKOLI tukaj veze, nimam pojma.

ne drži, makeup in petke so vedno nosile ženske – rdeča šminka in rdeča lica so znak spolne zrelosti, ki privlači. tako kot rdeče sadje privlači uživalca. petke pa optično povišajo človeka in povzročijo drugačno postavo, ki naj bi bila bolj privlačna.

veš kaj pomeni beseda japi? japiji so poslovneži, ki jih zanima samo denar in visoka družba, in to je njihov glavni cilj. ženska jih skoraj ne zanimajo. nimajo NOBENE zveze s seksualnostjo, z usmerjenostjo, z modo, z ničemer.
drugače pa ja, obstajajo tipi, ki so prav tako obsedeni z modo, in glej zlomka, ponavadi so ravni te precej ženstveni in dostikrat tudi geji.
[/quote]
Niti en pojem vam ni jasen.. razen tega, da so ženske “vsega krive”.

Zanimivo, da je to osnovni temelj moškega z narcistično motnjo.

De omnibus disputandum..

nisem rekel, da so vsega krive. spet tvoje blodnje. če mi odgovarjaš, BERI, kaj dejansko pišem, človek, ne samo da preletiš v sekundi in si zmisliš neki svojega. razložil sem vse, pa ne bom še enkrat.

Nisem si mislil, da tu razpravljajo samo doktorji psihologije in to, da so doktorji taki in drugačni, itak vsekani, potrjuje tudi razprava tukaj, je pa res, da ko se oglasi tu kateri, ki stvari dojema življenjsko in napiše tudi temu spodoben komentar,…ja- treba ga je raztrgat, kaj pa ta ve, vsak iz svojega brloga se zapodite in ga grizete, ali JO grizete, po moje je vsaka pač takšna, kakršna je in dedci nismo prav nič izjema, je rekla ena nekomu, ki je imel tako pripombo, bili smo na partiju, citiram- MOJI JOŠKI SO ČISTO DOVOLJ VELIKI ZA IGRANJE, ČE HOČEŠ PA MLEKCA, SI PA KRAVO KUPI, mislim, da je dovolj

Tudi sam sem pristaš vitkih žensk, le zakaj je Slovencem vedno bolj všeč RIT, tudi na raznih spoznavnih portalih zasledim vedno več tistih, ki iščejo analni sex, bisex, in podobno, pa dobro, vsakemu to, kar mu paše, jaz nisem po ritkah nikoli šaril, in tudi nočem, mi je ženska sprednja stran čisto fajn, tudi joškov ne maram velikih, bolj so mi všeč take, ki so občutljive, in ženska uživa, ko jih božam in sesam, zato smatram, da je vredno razpravo zaključit in se spravit ve, med ljudi, si najdit žensko po svojem okusu, jo osvojit in položit, za vsak okus se najde, kdor tu jamra, je gvišno doživel zavrnitev, pa tu svojo jezo stresa, sex na ex, z malimi joški in majhno žensko ritkico je čist kul he,he,he saj res, lahko me kakšna poišče, ne bom rekel ne

Ne mali jozlnički ampak ploh.

Pač vsakemu paše svoje, isto zpuncah ene bi da ji nabijaš do onemoglosti druge bi jahale tretje so kot hlodi … Samo punce brez jošk- ploh je pa nogo.

Mislim kakšno vprašanje? “Kako seksate ženske brez joškov in ali riti?”
Vprašanje osnovnošolskega mulca, ki se v življenju ni videl golega ženskega telesa, kaj da bi z njim še kaj počel…

Kot, da dekleta ki imajo manjše joški in manjšo rit ne morje dobro sexat????
Jaz sem moški in so mi veliko privlačnejša dekleta, ki imajo manjše prsi. Z besedo manjše imam mislih 2-3. Če sem pošten se “nor” na manjše joskice in v moji podzavesti sprožijo veliko večji sexualni nagon kot veliki baloni.
Kvaliteta sexa ni nikakor poezana z velikostjo joškic ampak s tem, kako je ženska sproščena med sexom, kako obvlada oralo, kako je samozavestna in kako se ne “sramuje” svojega telesa (kar počne veliko žensk).

Podpis.

Kaj ti bo mašina brez bencina? Štekaš? Ti pa govoriš o okrasnih šivih sprednjih in zadnjih zicev. Ojoj.

Avtomehanično razloženo, da boš kot infantilni mastrubator mogoče lažje zamenjal algoritem v svojih možgančkih, ki obstaja ali:

a) zaradi provociranja in multipliciranja vsebin na monu, oz.

b) zaradi resnično deprivirane osebnosti.

No, če je to zadnje, začni dajati vsebini prednost pred obliko, pa boš še najhitreje stopil na pot lastne spolne odrešitve in upam da, občasne uspešne spolne potešitve.

Ampak po avtomehanično, boš do tja potreboval kar nekaj prevoženih kilometrov in pokuril boš kar nekaj olja. Lastnega.

New Report

Close