Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako sem za paRtnerko izbral tujko?

Kako sem za paRtnerko izbral tujko?

Celo zivljenje sem se ukvarjal z domacimi dekleti.

Bolj ali manj uspesno. V zveze sem vlagal veliko denarja in energije.

Ampak.. na dolgi rok ni slo..

Sedaj sem ze nekaj casa v zvezi z tujko.

Pravi uzitek …  Realna.. poslihtano okoli sebe.. Poslovno uspesna…

Nikoli glavobola…

Tko da…  moski poglejte okoli…

Cez mejo… tam so zenske….

 

 

Pol si se pa zbudu…

Odgovor na objavo uporabnika
replika neprijavljena, 22.06.2021 ob 09:00

Pol si se pa zbudu…

😂

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Gorenc382, 22.06.2021 ob 08:50

Celo zivljenje sem se ukvarjal z domacimi dekleti.

Bolj ali manj uspesno. V zveze sem vlagal veliko denarja in energije.

Ampak.. na dolgi rok ni slo..

Sedaj sem ze nekaj casa v zvezi z tujko.

Pravi uzitek …  Realna.. poslihtano okoli sebe.. Poslovno uspesna…

Nikoli glavobola…

Tko da…  moski poglejte okoli…

Cez mejo… tam so zenske….

 

 

torej kaj je nauk te zgodbe? da slovenke nismo po tvojem okusu. okej, koga briga.

Odgovor na objavo uporabnika
koga briga, 22.06.2021 ob 13:44

torej kaj je nauk te zgodbe? da slovenke nismo po tvojem okusu. okej, koga briga.

ne da niste po njegovem okusu. niste po okusu nobenega.

Odgovor na objavo uporabnika
Somebody1107, 22.06.2021 ob 13:46

ne da niste po njegovem okusu. niste po okusu nobenega.

Pa statistično je dosti več samskih moških v sloveniji kot žensk. In veliko poročenih žensk, očitno jih kdo mara :). Pa s tem da so v to statistiko vštete kot samske tudi vdove, ki jih je veliko več kot vdovcev ker pač ženske dlje živimo. Dobra ženska ali pa dobri moški ima vedno na izbiro med partnerji. Nekateri pa pač nimajo. In nekateri od teh ki jim ni všeč izbor, pač namesto da bi sebe izboljšali mislijo da je lažje iti nekam v revščino eno ali enega ki druge izbire nima iskat. Kar seeda ne pomeni da so to naredili vsi ki imajo partnerja iz tujine. Moj je tudi tujec in ni bil “kupljen” :). Je imel izbiro. Tako kot jaz. In sva iz podobnega materialnega okolja če se tako izrazim. Je pa res da se nisva namerno iskala v tujini, sva se spoznala ko sem živela na njegovem kontinentu. Pa tudi nimava potrebe poniževat nasprotnega spola iz najinih držav. Imava dovolj iteligence da se zavedava da so povsod po svetu fajn in ne tako fajn ljudje.

narobe mate vi to predstavo… kupljen ne kupljen… neka čudna mentaliteta… pravi ena kao nesposoben če ti starši najdejo… oz izberejo…

kupljen/a… maš npr očeta ki je iz dobre ugledne patriarhalne družine.. in on ima hčerko… naučena vsega. od gospodinjenja do kuhe, trenirana da bo žena, mama… teološko pismena, moralna, lepa, devica, dobrega porekla, iz dobre familije…

a je moral oče vlagat in truda in denarja in časa itd itd da je ona takšna??? je.

misliš da ti jo bo dal zastojn??? eeee–eeeee… prijatelj tole te bo pa koštalo veš?

ti boš dobil “avion” foter pa naj se jeebe? hh

a vidiš že če po temu gledaš so vaše ženske nula. sploh nimate vrednosti. sploh pa ne take. naskače ko stigne. razpuščene. una tamle v 40tem sprašuje a lahko pričakujem še kaj resnega??? hhh? kaj pa je zate resno? da maš nekoga blizu ki te občasno pufuuka? halo?

kaj resnega bi ti? družino? a sploh lahko rodiš? halo????

pa vidiš da ste huj ko makedonci pa čiv-ča-nonerji

 

 

ps: misliš da bo taki dovoljeno da je za praznjenje enemu potepuhu? hhh

no vam je dovoljeno.

Pa ne, da je Makedonka…

Midva z možem sva si tudi pripeljala eno tujko (te pa jim rečimo tujka no – se lepše čuje kot južnjakinja).

Opravi mi vsa gospodinjska dela po bajti in vrtu pa moža občasno servisira, da imam jaz mir.

Za zameno ima streho nad glavo pa hrano – več kot je imela dole.

Normaln da je nikol glava ne boli če je silikonska s**s lutka 🤣.

Lepo da uživaš, ampak pazi, ravno tajke so tudi zelo zahrptne in nemalokrat se zgodi da pokončajo desca na zelo zahrbten način…

 

S kere lukne si pa ti prlezu…?

Odgovor na objavo uporabnika
Somebody1107, 22.06.2021 ob 14:21

narobe mate vi to predstavo… kupljen ne kupljen… neka čudna mentaliteta… pravi ena kao nesposoben če ti starši najdejo… oz izberejo…

kupljen/a… maš npr očeta ki je iz dobre ugledne patriarhalne družine.. in on ima hčerko… naučena vsega. od gospodinjenja do kuhe, trenirana da bo žena, mama… teološko pismena, moralna, lepa, devica, dobrega porekla, iz dobre familije…

a je moral oče vlagat in truda in denarja in časa itd itd da je ona takšna??? je.

misliš da ti jo bo dal zastojn??? eeee–eeeee… prijatelj tole te bo pa koštalo veš?

ti boš dobil “avion” foter pa naj se jeebe? hh

a vidiš že če po temu gledaš so vaše ženske nula. sploh nimate vrednosti. sploh pa ne take. naskače ko stigne. razpuščene. una tamle v 40tem sprašuje a lahko pričakujem še kaj resnega??? hhh? kaj pa je zate resno? da maš nekoga blizu ki te občasno pufuuka? halo?

kaj resnega bi ti? družino? a sploh lahko rodiš? halo????

pa vidiš da ste huj ko makedonci pa čiv-ča-nonerji

 

 

Ojej…

Tebi se pa prav vidi, da te je mati kmalu čustveno zavrgla, foter pa se po vsej verjetnosti sploh ni brigal za nobenega od vaju, ponizeval mamo…V druzini je bil pomemben samo denar, zato ga nikoli ni bilo zadosti. Mati se je zato po vsej verjetnost  lepila na tipe z denarjem in ti s tem dala izpirjeno predstavo o ljudeh, sploh o ženskah.

Prav smiliš se mi, ker v sebi nosiš toliko gneva in sovraštva a upam, da ti nekega dne uspe ven iz tega.

Z ženskami je najboljše biti samo prijatelj z ugodnostmi. Tako imas vse, kar ti zenska lahko nudi brez da se dušiš v vezi..

Tud jaz sem si rekla..naslednji gorov ne bo (zaplankan, zakompleksan) Slovenec

Jaz mislim, da se možki pozabite pogledati v ogledalo. Tudi s Slivenskimi moškimi ni n8č. In imajo še več glavobolov v postelji.

Debil….

Če ti pripravi sendvič iz tvoje polovice hladilnika, si lahko srečen 🤣

Ja preveč se nosite,kot da ste edine,ste pa razvajene kot otroci

 

albanke sedaj uvažajo

Odgovor na objavo uporabnika
Tujka404, 25.06.2022 ob 10:21

Če ti pripravi sendvič iz tvoje polovice hladilnika, si lahko srečen 🤣

Evo, izjavo leta…

ženska mora biti moškemu gospodinja in dati mu mora, zato ker mora biti mor atiho in moškemu pusiti svoboodo, da leta za kiklami .

Tudi to je res, da današnje dame ne bi skuhale za oba, naj vsak sam…ker morajo nohte lakirati..in so kraljice ženske..da bi se zmenili in naredili kar je potrebno in vse za lep odnos, to pa ne…

Slovenija se vsako leto skrči za tri do štiri milimetre (delo.si)

Naše ženske so posebne vrst glupach. Ene bolj druge manj, ampak čez 10 let skupnega življenja so vse iste. V večini jim je vse brez veze, so utrujene, vse jih boli, ter ne ve kaj bi sama z sabo. Tako da te čisto razumem…

Odgovor na objavo uporabnika
Xxx, 25.06.2022 ob 12:54

Naše ženske so posebne vrst glupach. Ene bolj druge manj, ampak čez 10 let skupnega življenja so vse iste. V večini jim je vse brez veze, so utrujene, vse jih boli, ter ne ve kaj bi sama z sabo. Tako da te čisto razumem…

Tako, da ti edina opcija ostane, da dobiš babo, da greš na Tajsko. A imaš za letalsko karto? 🙂

New Report

Close