Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako si lajšati bolečine

Kako si lajšati bolečine

V mislih sem imela raziskave bolezni pri egipcanskih mumijah, ki so dokazano imele artritis. Resda obstojajo teorije, da je so imeli stari Egipcani stike z Novim svetom dolgo pred Kolumbom, v kljucno, da so poznali krompir, ampak zaenkrat ostaja le pri teorijah.

Ne glede na to je Hipokrat skoraj 2000 let pred Kolumbom ne le opisal artritis pri svojih grskih sorojakih, ampak je celo locil nekaj razlicnih tipov artritisa. Podobno je indijska ajurveda dobro tisocletje in pol pred Kolumbom ze omenjala nekaj vrst artritisa.

smreka zelena tele mumije? Vaš link

Sicer pa čisto možno, da so artritis ali njemu podobne bolezni odkrili tudi kje drugje zadeva je povezana tudi z glutenom, ker tudi ta pri nekaterih povzroča avtoimunski odziv vendar je težava z glutenom proti razhudnikom bistveno bistveno manjša. Medtem, ko se medicini od glutena vsaj malo sanja se jim od razhudnikov skoraj nič (če izvzamemo tobak).

V linkanem clanku se gre za mnenje enega zdravnika proti drugemu.
Kaj pa pravis na 5000 let starega alpskega Oetzija? Negov zadnji obrok je bil meso kozoroga in nekaj zrn zitaric. Revez je imel artritis, rano na zelodcu in parazite.

Imel je stresno življenje. Zato je imel artritis.

Znano je, da je glavni trigger, povod za nastanek artritisev s t r e s… Šele potem hrana, dednost, etc.

Tudi jaz priznam, da so se mi je oblika artritisa začela po hujšem stresu in premalo spanca. Potem je pa remisija nastopila, ko se je vse to saniralo… Pa spet zagon, ko je prišel nov stres…..

smreka zelena,

hehe o oetziju vemo malce premalo, da bi lahko iz tega potegnili karkoli uporabnega. Mogoče pa je pri Oetziju ravno tako mnenje enega zdravnika? Kaj je imel nazadnje v trebuho pa o njem pove bore malo. Sicer pa ga. doktor revmatologije ravno to kar vam pravim je glavni vzrok. Seveda so lahko tudi drugi vzroki ampak so v manjšini. Verjamem, da me želite zaradi tega ker za 3/4 bolezni ne veste kaj jih povzroča deskreditirati vendar mi prosim razložite sledeče. Preberite komentarje ljudi spodaj pod člankom in mi prosim razložite kako to, da večina ljudi, ki je probala omenjeno dieto ugotovila, da deluje? Me pa veseli, da se zanimate za moje teorije in znanje tudi preko emaila. Ne vem zakaj se sicer skrivate, če zadeve tako zelo obvladate? Vsekakor vam lahko ponudim kakšno brezplačno lekcijo z namenom, da boste dejansko pomagali ljudem in ne samo lobijem in farmaciji. Veste mene in ostale, ki smo dieto probali defenitivno ne boste prepričali, da se vam o stanju dejansko kaj sanja.

Vaš link

New Report

Close