Najdi forum

Splash Forum Style.Over.Net Nega, ličenje in style Kako si ženske umivate lase, da si ne zmočite nog?

Kako si ženske umivate lase, da si ne zmočite nog?


Kakšna je tuš kabina na naklon? Lahko kako sliko?
[/quote]

mah ne razume, zakaj imaš noge mokre
misli, da voda teče iz tuša ven

noge imaš mokre, ker se voda odbija od tuša in šprica ven, ne zaradi naklona
obesi nekak na spodnjem delu tuša brisačo.

Pa saj se polivaš z vodo. Ne daš maske na lase in čakaš. Jaz ta čas se celotna namilim in pobrijem noge ali kaj, izvajam piling. Nimam zaprte vode, da bi me zeblo.
[/quote]

Enako jaz, namilim se, depiliram, potem pa vse sperem, lase takoj zavijem v brisaco, potem se pa brisem naprej.
Ce si dam pa masko na lase, ki mora biti dalj casa, je cel postopek enak, le da se na koncu s spetimi lasmi obrisem, namazem telo, potem pa nad banjo samo sperem lase.

Umivam si jih pod tušem …… Če sem se že prej enkrat umila, se potem pač še enkrat.
Ni nobene znanosti.

mah ne razume, zakaj imaš noge mokre
misli, da voda teče iz tuša ven

noge imaš mokre, ker se voda odbija od tuša in šprica ven, ne zaradi naklona
obesi nekak na spodnjem delu tuša brisačo.
[/quote]

? O cem razpredas? Tus s kanaleto – padec, torej stojis upognjena na ‘visjem’ delu, rocko usmeris le na lasisce, podplate imas, ali pa nimas, nekoliko poskropljene, ne pa mokre noge. Zadeva laufa. Meni idealno. Tepihek pred kabinco je kot nalasc, da si popivnas podplatke in potem dalje … 😉

Če pa tele tem’ce Miha Šalehar ne bo uvrstil v kakšno svojih oddaj, potem pa ne ve, kaj je dobra debata na dobro temo. ;-))

On zagotov ne rabi banje, da si opere lase in tistih par ščetin na bradi. Razen, če si jo do vrha natoči z vodo in tauha v njej. To namreč jaz včasih naredim. Skratka, banja je uporabna še za kaj več, kot le za pranje las s suhimi podplati. :-))

Haha, pa je šla tema papa na nego, ličenje in style. 🙂

New Report

Close