Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako so lahko leta poglaviten kriterij?

Kako so lahko leta poglaviten kriterij?

Zadnje dni na forumu opažam precejšno nastrojenost nekaterih pretirano mačističnih komentatorjev zoper zrele ženske.

Zanima me kako lahko nekateri vidite to kot poglaviten kriterij. Razmumem, da se izbira na podlagi vizuelne slike, a zakaj so leta postala prvi “filter?” Ni več pomembno ali je koža napeta ali ne, postava ustreza standardom, je suha ali ne, blond ali rjavolaska, ima A, B, C,… za nekatere očitno SAMO ŠE LETA. Lahko kdo pojasni to norijo?

No, saj so za penzijo tudi…

No moraš vedeti da 99,9% moških na tem forumu je samskih in zamorjenih do amena ker jih nobena noče niti pogledat, kaj šele dotaknit se jih. Niti stare :). In ko boš malo dlje gor boš opazil da imajo problem z vsem, ne samo s “starejšimi” ženskami. Imajo problem s suhimi, revnimi, bogatimi (te so si seveda priseksale denar), debelimi, poročenimi, ločenimi, samskimi, samohranilkami, …..na splošno imajo pač problem z ljudmi. V bistvu niti ne samo z ženskim spolom. Ampak to je najbolj izraženo. Probleme imajo tudi z moškimi, ki imajo žensko, z moškimi ki imajo denar, z moškimi ki niso zamorjeni v svoji otroški sobici in čakajo da mami za južno pokliče…..

Največji problem imajo pa sami s sabo :). Pa očitno mislijo da bodo svoj manjko in svojo bedo prebrodili tako da se spravljajo na vse ostale. Veš tista slovnska….če sem jaz v dreku ma da si ti še v globjem :).

Niso neki realni prikazalnik moških na splošno, predstavljajo samo tisto najnižno, primitivno, mentalno leno sorto ljudi.

nova
Uredništvo priporoča

Ker ljudje ne gledajo s srcem.

Odgovor na objavo uporabnika
mentalno zelo zakrneli, 04.08.2021 ob 16:36

No moraš vedeti da 99,9% moških na tem forumu je samskih in zamorjenih do amena ker jih nobena noče niti pogledat, kaj šele dotaknit se jih. Niti stare :). In ko boš malo dlje gor boš opazil da imajo problem z vsem, ne samo s “starejšimi” ženskami. Imajo problem s suhimi, revnimi, bogatimi (te so si seveda priseksale denar), debelimi, poročenimi, ločenimi, samskimi, samohranilkami, …..na splošno imajo pač problem z ljudmi. V bistvu niti ne samo z ženskim spolom. Ampak to je najbolj izraženo. Probleme imajo tudi z moškimi, ki imajo žensko, z moškimi ki imajo denar, z moškimi ki niso zamorjeni v svoji otroški sobici in čakajo da mami za južno pokliče…..

Največji problem imajo pa sami s sabo :). Pa očitno mislijo da bodo svoj manjko in svojo bedo prebrodili tako da se spravljajo na vse ostale. Veš tista slovnska….če sem jaz v dreku ma da si ti še v globjem :).

Niso neki realni prikazalnik moških na splošno, predstavljajo samo tisto najnižno, primitivno, mentalno leno sorto ljudi.

Ve se kr tolazte.

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 04.08.2021 ob 16:15

Zadnje dni na forumu opažam precejšno nastrojenost nekaterih pretirano mačističnih komentatorjev zoper zrele ženske.

Zanima me kako lahko nekateri vidite to kot poglaviten kriterij. Razmumem, da se izbira na podlagi vizuelne slike, a zakaj so leta postala prvi “filter?” Ni več pomembno ali je koža napeta ali ne, postava ustreza standardom, je suha ali ne, blond ali rjavolaska, ima A, B, C,… za nekatere očitno SAMO ŠE LETA. Lahko kdo pojasni to norijo?

Seveda-domena instant fukfehterjev tudi na MON, ki  se tržijo in “svajpajo” zagotovo tudi   “levo-desno” po spletnih aplikacijah. Taki so za sfrcat dol z ramen. Sem iz ciljne skupine ki lahko izbira med moškimi zadnjih 20 let – ja,še vedno.

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
hot stuff, 04.08.2021 ob 16:58

Seveda-domena instant fukfehterjev tudi na MON, ki  se tržijo in “svajpajo” zagotovo tudi   “levo-desno” po spletnih aplikacijah. Taki so za sfrcat dol z ramen. Sem iz ciljne skupine ki lahko izbira med moškimi zadnjih 20 let – ja,še vedno.

 

 

 

Lahko se tolažiš kolikor hočeš, ampak za ustvarit familjo in imet otroke je pri 60 prepozno. Ne glede na spol.

Odgovor na objavo uporabnika
wd40212, 04.08.2021 ob 17:17

Lahko se tolažiš kolikor hočeš, ampak za ustvarit familjo in imet otroke je pri 60 prepozno. Ne glede na spol.

Prvič, biološko gledano ni res.

Drugič, nekaterim pač ni do otrok.

Ja kua wede a tlele sva pa u paktu??

 

Ja. Sem ti ze jaz prej hotel napisat podobno. Mogoce ze lahko izbiras… Samo za kaj? Kaksne snubce mas? Sej je tam v tisti temi “na kater del telesa ste najbolj ponosni” ena napisala (fejk gor/dol to je tako)

Za prslont ja… Kaj vec… Zal.

Odgovor na objavo uporabnika
wd40212, 04.08.2021 ob 16:30

No, saj so za penzijo tudi…

hehe, dobra…

Kar se pa teme tiče, bil sem v razmerju z dvema starejšimi, tako po eno leto,  men je bilo samo do akcije, one dve bi pa resno, obe imela dobro postavo in višino, ene starejša 6 let, duga manj, ena je sploh izstopala, če bi žakel dala na sebe ji bi pasal… Ampak sem jima lepo razložil, da ne bo šlo z resno vezo… Pa sta kar nekaj čas vztrajale, ker sta mislili, da sta tako dobri, da je men v čast, da sem z njimi, hehe…  Benti zdej sem se spomnil še treh starejših, pa …., bilo je tega kar nekaj…, samo nikoli z resnim namenom z moje strani.

To preprosto ne gre, če bi napisal tukej zakaj… bi izpadel naduvan, to pa ni moj stil.

Kaj ti meni plozaš tukaj? jaz imama pri še  nikakor ne 50ih že polnoletne otroke. Tako da…..

Odgovor na objavo uporabnika
hot stuff, 04.08.2021 ob 17:46

Kaj ti meni plozaš tukaj? jaz imama pri še  nikakor ne 50ih že polnoletne otroke. Tako da…..

 

 

namenjeno  wd40212

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 04.08.2021 ob 17:23

Prvič, biološko gledano ni res.

Drugič, nekaterim pač ni do otrok.

Veš kaj, ne bi bil preveč pogumen s tem da moiški lahko. Lahko jih naredi, zdaj vprašanje koliko zdrave, ampak dohajal jih pa ne bo, sto posto pa ne bo kvaliteten oče. Od njega mulci ne bodo imeli nič. Da bi pa ženske imele pri 60 otroke, pa… spada pod Grimmovo fikcijo.

Odgovor na objavo uporabnika
Magaricaaaaaa, 04.08.2021 ob 17:25

Ja kua wede a tlele sva pa u paktu??

 

Ja. Sem ti ze jaz prej hotel napisat podobno. Mogoce ze lahko izbiras… Samo za kaj? Kaksne snubce mas? Sej je tam v tisti temi “na kater del telesa ste najbolj ponosni” ena napisala (fejk gor/dol to je tako)

Za prslont ja… Kaj vec… Zal.

Jp, tko pač je. Ko vlak odpelje, ga ni več.

Zdaj si mi dala misliti. Ko bom jaz šele 40 stara, bo moj sin polnoleten. Omg.. ni slabo to 😉

Imava skupen cilj za takrat- polovičnega Ironmana dat skozi skupaj. Se že pripravljava..

Odgovor na objavo uporabnika
wd40212, 04.08.2021 ob 17:52

Veš kaj, ne bi bil preveč pogumen s tem da moiški lahko. Lahko jih naredi, zdaj vprašanje koliko zdrave, ampak dohajal jih pa ne bo, sto posto pa ne bo kvaliteten oče. Od njega mulci ne bodo imeli nič. Da bi pa ženske imele pri 60 otroke, pa… spada pod Grimmovo fikcijo.

Glej, ženska lahko načeloma do menopavze.

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 04.08.2021 ob 18:00

Glej, ženska lahko načeloma do menopavze.

OK, pa recimo da je vse ok… pa potem, jih bo lahko dohajala … pri 76 pa hčer stara 16?

ok,ok,ok, ja vem povprečna mona zmeraj zgleda kot mlajša sestra svoje hčere… pa vseeno.

Mah kje pa-  “Kardašianke” so razbile ta mit – one so si dale zamrznit svoja jajca in bodo kupovale še naprej nadomestne matere oznjihove maternice in trebuhe – tudi pri 60ih. Denar kupi vse in bo kupil vse. Tudi mladost in materinstvo pri nekaterih  ženskah.

Nekateri moski si pac domisljajo, da bojo vecno mladi in da se starajo samo zenske. Ne gre jih resno jemati.

Odgovor na objavo uporabnika
wd40212, 04.08.2021 ob 19:13

OK, pa recimo da je vse ok… pa potem, jih bo lahko dohajala … pri 76 pa hčer stara 16?

ok,ok,ok, ja vem povprečna mona zmeraj zgleda kot mlajša sestra svoje hčere… pa vseeno.

Zakaj pa ne? Bo v penziji in bo imela več časa, na ta način bo prisiljena tudi dosledno stopati v korak s časom, kar pa sproži sociološki proces aktivnega staranja.

Pa še ena pomembna točka, taka mama je do hčerinega rojstva ustvarila najbrž več kot tiste dve tretjini mlajše, hkrati pa bo statistično gledano vse skupaj prej zapustila hčerki.

Z mlajšo osebo se lažje sodeluje tudi zaradi mentalne prožnosti, če uporabim ta izraz. Znotraj vas so fantastične sposobnosti. Lahko se v hipu postarate, lahko se v hipu pomladite.

Eeeee moji vi…

A se nismo dan dva nazaj pogovarjali??

Evo…

Spela groselj. “Lepa” (v narekovajih) “slavna” verjetno tudi preskrbljena… Itd… KAKO? Kva je to? Zakaj, kako? Ni mi jasno?

 

Po drugi strani… Jelincic…

 

Staramo se tudi mi. Nehajte se enacit. Pa uceri je nekdo objavil iz biblije nekaj. Vse kontra. Ve ja, mi ne. Mi ja, ve ne.

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 04.08.2021 ob 19:30

Zakaj pa ne? Bo v penziji in bo imela več časa, na ta način bo prisiljena tudi dosledno stopati v korak s časom, kar pa sproži sociološki proces aktivnega staranja.

Pa še ena pomembna točka, taka mama je do hčerinega rojstva ustvarila najbrž več kot tiste dve tretjini mlajše, hkrati pa bo statistično gledano vse skupaj prej zapustila hčerki.

Sori, ne kupim. Večina folka je pri 70 že čisto mehkih v možgane, pa še kam.

Življenje je pač tako, da če do 30 leta ne zrihtaš, kar misliš zrihtat…. je vse skupaj bolj teorija. Jaz pri recimo 50 niti približno ne grem ustvarjat familje, ker od mene ne bi imeli niti otroci niti partnerka nič. Ostali pa… veliko sreče.

 

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 04.08.2021 ob 19:36

Z mlajšo osebo se lažje sodeluje tudi zaradi mentalne prožnosti, če uporabim ta izraz. Znotraj vas so fantastične sposobnosti. Lahko se v hipu postarate, lahko se v hipu pomladite.

Ja. Star konj se ne uci jahat. Starejsi so ze ponavadi ujetniki in suznji svojih navad mentalitete in nacina razmisljanja.

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 04.08.2021 ob 19:23

Nekateri moski si pac domisljajo, da bojo vecno mladi in da se starajo samo zenske. Ne gre jih resno jemati.

Ja itak, zato pa se dedci fliknejo na kavč, ko pridejo iz šihta, babnce pa… kot mini nuklearke, šiht, pa familja, zvečer pa še zmeraj dovolj energije za nerganje…

New Report

Close