Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako so lahko leta poglaviten kriterij?

Kako so lahko leta poglaviten kriterij?

Odgovor na objavo uporabnika
wd40212, 04.08.2021 ob 16:30

No, saj so za penzijo tudi…

🤣🤣

Odgovor na objavo uporabnika
Magaricaaaaaa, 04.08.2021 ob 19:39

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 04.08.2021 ob 19:36

Z mlajšo osebo se lažje sodeluje tudi zaradi mentalne prožnosti, če uporabim ta izraz. Znotraj vas so fantastične sposobnosti. Lahko se v hipu postarate, lahko se v hipu pomladite.

Ja. Star konj se ne uci jahat. Starejsi so ze ponavadi ujetniki in suznji svojih navad mentalitete in nacina razmisljanja.

Ja, to je res.

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 04.08.2021 ob 20:02

Ja, to je res.

Pa tu smo.. vi bi svoje kobile učili jahat, jih oblikovali po svoje, jih podredili svojim željam.. pa ne gre tako. Še najbolj krotkim se prej ali slej pod komando in zaporom utrže.

Odnos je ravnovesje med dvema enakovredno prispevajočima k skupni harmoniji… a kaj bi monovci vedeli o tem 🙂

Giiija konjko!

Odgovor na objavo uporabnika
wd40212, 04.08.2021 ob 19:39

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 04.08.2021 ob 19:23

Nekateri moski si pac domisljajo, da bojo vecno mladi in da se starajo samo zenske. Ne gre jih resno jemati.

Ja itak, zato pa se dedci fliknejo na kavč, ko pridejo iz šihta, babnce pa… kot mini nuklearke, šiht, pa familja, zvečer pa še zmeraj dovolj energije za nerganje…

:))

le kaj bi moski brez zensk, pa magari starih

 

Bom še tu napisal eno štorijo kar se mi je v resnici zgodilo. Pri svojih dobrih dvajsetih sem bil v kontaktu z eno kako leto mlajšo. Pa sva se enkrat pogovarjala, sam sem sedel ona pa pred mano stoji. Pa se nenadoma začne njen obraz spreminjati. Obraz mladenke se je spreminjal v obraz starke. V nekaj sekundah je bila pred mano ona kot starka.  Samo gledal sem vanjo in nisem dojel kaj se dogaja. Kako je pa ona mene videla, pa ne vem, ker o tem nikdar nisva govorila.

Zakaj vas ženske v 21. stol motijo biološka dejstva?

Malo pogooglajte, moški različnih starosti in družbenih statusov, so med slikami vedno izbrali punce med 22-26.

Čisto živalsko gledano, bo mlada ženska vedno poudarjala plodnost, starejša pa seveda bistveno manj.

Hehe… Je se marsikaj drugega…

Poglej fore…

No spremeni… Utupi v glavo ce lahko…

Kdo ma vecji domet? Spelca al mona??? Ane…

Dze groslca ne moze, mona moze. Jel tako?

Sem napisal to isto dan dva nazaj… Ve vec jih mate in starejse ste bolj si ceno dvigujete. Ko da ste device. Za use slabo v preteklih odnosih hocete novemu izdat fakturo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Eeee, 04.08.2021 ob 20:14

Pa tu smo.. vi bi svoje kobile učili jahat, jih oblikovali po svoje, jih podredili svojim željam.. pa ne gre tako. Še najbolj krotkim se prej ali slej pod komando in zaporom utrže.

Odnos je ravnovesje med dvema enakovredno prispevajočima k skupni harmoniji… a kaj bi monovci vedeli o tem 🙂

Giiija konjko!

Učimo se. 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 04.08.2021 ob 20:20

Bom še tu napisal eno štorijo kar se mi je v resnici zgodilo. Pri svojih dobrih dvajsetih sem bil v kontaktu z eno kako leto mlajšo. Pa sva se enkrat pogovarjala, sam sem sedel ona pa pred mano stoji. Pa se nenadoma začne njen obraz spreminjati. Obraz mladenke se je spreminjal v obraz starke. V nekaj sekundah je bila pred mano ona kot starka.  Samo gledal sem vanjo in nisem dojel kaj se dogaja. Kako je pa ona mene videla, pa ne vem, ker o tem nikdar nisva govorila.

Darči 😂

Daj nam broj dilera! Da tud mi obcutimo in vidimo te sirine ter dimenzije…

 

 

Ps: za prejsnji post sem pozabu dopisat na koncu…

Dziha

Meni kot ženski, stari malo nad 30 let, nikoli ni bilo jasno, zakaj se starejsi, moski in zenske, primerjate z po 10 ali 20let mlajsimi, kaj res no? Pa se zacnete oblacit izzivalno, ker realno samo po postavi lahko izgledate bolje, po napeti koži sigurno ne, pa moski se zacnejo barvat, in na koncu se se s temi mladci primerjate po financni plati. Kako ste pa vi bili v njihovih letih, vam ni bilo smesno gledat starejse, ki se  primerjajo z vami? Pateticno do konca. Jaz ce vidim mlado punco ali fanta, ki se komaj zacne financno postavljat na noge, raje spodbujam kot pa, da se zacnem primerjat z njima in na tak nezrel primerjat sebe, pa da bi mladi punci speljala fanta, no ja, nimam srca za to.

Točno tako, tudi jaz kot nekaj čez 35 letnica nimam nobenega problema s tem, da so 20 letnice bolj atraktivne, bolj zaželene in da lepše zgledajo.

 

Tako je tudi prav ,na mladih svet stoji

Odgovor na objavo uporabnika
Zrelost in leta, 04.08.2021 ob 20:45

Meni kot ženski, stari malo nad 30 let, nikoli ni bilo jasno, zakaj se starejsi, moski in zenske, primerjate z po 10 ali 20let mlajsimi, kaj res no? Pa se zacnete oblacit izzivalno, ker realno samo po postavi lahko izgledate bolje, po napeti koži sigurno ne, pa moski se zacnejo barvat, in na koncu se se s temi mladci primerjate po financni plati. Kako ste pa vi bili v njihovih letih, vam ni bilo smesno gledat starejse, ki se  primerjajo z vami? Pateticno do konca. Jaz ce vidim mlado punco ali fanta, ki se komaj zacne financno postavljat na noge, raje spodbujam kot pa, da se zacnem primerjat z njima in na tak nezrel primerjat sebe, pa da bi mladi punci speljala fanta, no ja, nimam srca za to.

Nikoli se nisem primerjala z nikomer, nikoli nobeni prevzela fanta.. a v vsakem obdobju se zavedam svoje vrednosti in z leti imam samo še raje. Včasih, ko spomini udarijo na plano, si mislim..waw, kaj vse sem dala skozi in še vedno s takim nasmehom na obrazu, dobro voljo in užitkom okušam vse okuse življenja. Od grenkih do najbolj sladkih. Meni je res lepo živeti, vsa obdobja so mi nekaj dala, nekaj vzela, a spreminjala ne bi ničesar. Verjetno ravno zato, ker se mi je od vedno gladko fučkalo za to kaj si kdo misli in sem vedno živela tako kot mi paše in dosegla vse kar sem si srčno želela. Ničesar ne zavidam mladim.. pa takega, ki bi izbiral med mano in eno 20letnico bi olajšala odločitev in se takoj samoizločila. Tak ni zame. 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Magaricaaaaaa, 04.08.2021 ob 20:26

Darči 😂

Daj nam broj dilera! Da tud mi obcutimo in vidimo te sirine ter dimenzije…

 

 

Ps: za prejsnji post sem pozabu dopisat na koncu…

Dziha

Človek je bitje fantazije.

Čas je relativen, ni absoluten. Ko se pogovarjam z neko osebo v živo, te osebe v resnici ne vidim, vidim samo odsev svetlobe od materialnega telesa. Kaj se v resnici skriva v tem materialnem telesu, nikdar in nikoli ne vem.

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 04.08.2021 ob 16:15

Zadnje dni na forumu opažam precejšno nastrojenost nekaterih pretirano mačističnih komentatorjev zoper zrele ženske.

Zanima me kako lahko nekateri vidite to kot poglaviten kriterij. Razmumem, da se izbira na podlagi vizuelne slike, a zakaj so leta postala prvi “filter?” Ni več pomembno ali je koža napeta ali ne, postava ustreza standardom, je suha ali ne, blond ali rjavolaska, ima A, B, C,… za nekatere očitno SAMO ŠE LETA. Lahko kdo pojasni to norijo?

 

Ne gre samo za izgled. Leta so lahko velik problem. Različna življenska obdobja, različna izhodišča in različni cilji. Kaj bo en 20-letni šmrkavec poček s 50-letnico? Če gre za kurbarijo, razumem, ampak za ostati skupaj mora biti še kaj več, kot telesna kompatibilnost.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kvasiš neumnosti, 04.08.2021 ob 22:52

 

Ne gre samo za izgled. Leta so lahko velik problem. Različna življenska obdobja, različna izhodišča in različni cilji. Kaj bo en 20-letni šmrkavec poček s 50-letnico? Če gre za kurbarijo, razumem, ampak za ostati skupaj mora biti še kaj več, kot telesna kompatibilnost.

 

Ja. 20 letni šmrkavc nima razen kurbarije kaj iskat pri/z 50 letnico. Rodit ne more. Telesno sledit se manj. Saj je z eno nogo ze v grobu. Razen ce hoce bit vdovec… Al pa za olajsat…

Tako da imas kar prav.

Jaz pa ne razumem zakaj kakšne ženske moti če eni pač obsedeno letajo za svojo izgubljeno mladostjo. Mislim a ste kaj na izgubi? Si resno želite takega moškega? Ima res kakšna 40+ željo imeti isto 40+ partnerja, ki sanjari o tem kako “kul” bi bil ko bi z 20 letnico o Nirvani ipd. razglabljal in si masiral boleča kolena medtem ko bi ga to bogo punče gledalo in se spraševalo o čem za vraga on to govori? Kaj si boste pomagale s takim “dedcem”. Hvalabogu da se sami izločijo in stojijo v vrsti pred srednjo šolo in se smešijo.

Odgovor na objavo uporabnika
Magaricaaaaaa, 04.08.2021 ob 23:27

Ja. 20 letni šmrkavc nima razen kurbarije kaj iskat pri/z 50 letnico. Rodit ne more. Telesno sledit se manj. Saj je z eno nogo ze v grobu. Razen ce hoce bit vdovec… Al pa za olajsat…

Tako da imas kar prav.

Kaj pa ima več od dvajsetletnice?

Biološko gledano lahko rodi tudi petdesetletnica, ki še ni v menopavzi. Sicer pa kateri dvajsetletnik si želi ustvariti družino? Verjetno jih ni veliko. Sam sem recimo mnenja, da je za otroko čas nekje med štiridesetim in petdesetim letom, če sploh.

 

Zakaj nekateri nemorete verjeti v zveze z več desetletno starostno razliko?

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 05.08.2021 ob 02:11

Kaj pa ima več od dvajsetletnice?

Biološko gledano lahko rodi tudi petdesetletnica, ki še ni v menopavzi. Sicer pa kateri dvajsetletnik si želi ustvariti družino? Verjetno jih ni veliko. Sam sem recimo mnenja, da je za otroko čas nekje med štiridesetim in petdesetim letom, če sploh.

 

Zakaj nekateri nemorete verjeti v zveze z več desetletno starostno razliko?

Kdo bo pa vzgajal? Pri 40,50 je že zdavnaj prepozno tako za m kot ž. Verjemi mi. Če se hočeš it res kvalitetnega starševstva je še najbolje pri 20 do max 30 imeti podmladek. Vse kar je čez je že druga zgodba. Sem poskusila in eno in drugo. Poznam kar nekaj žensk, ki so se odločile za tretjega otroka po 40., pa sedaj obžalujejo. Nimaš več tiste energije ne volje, ne fizične zmogljivosti, da si res kvaliteten starš. Poleg tega je gemeracijska razlika med starši in otroki prevelika, pri manjši bolje shajajo, se bolje razumejo.

To morajo biti eni sami čudni moški, če se ogrevajo za 20-40 let mlajše. 😂 Bolezensko stanje.

Pustite jih na miru.

Pač malce lažje si je ustvariti družino z nekom, ki še ni popolnoma razvit kot pa z nekom, ki je že razvit in ima po možnosti še otroke. Imam enega kolega ki je tak, paljen na milfice in vsaka njegova veza je do sedaj klavarno končala. In potem nekaj joka, kako ga nobena noče. Ja jbg, če si dobiš žensko z otrokom in hočeš živeti doma pri starših v vukojebini te bo vsaka pustila, ker nobena pametna ne bo menjala vrtca, šole, službe, stanovanja zato, da bo “probala” novo vezo z njim.

Seveda. Z svežo/im. Z nepopisanim listom. Ne pa neko/im ki je ze petkrat zacel pisat knjigo od zacetka.

Avtor, kakšne imaš pa ti rad? Visoke, majhne, starejše, mlajše, vitke, debele, temne, svetle, joškaste, ritaste?

Odgovor na objavo uporabnika
Rodi že, 05.08.2021 ob 02:35

Kdo bo pa vzgajal? Pri 40,50 je že zdavnaj prepozno tako za m kot ž. Verjemi mi. Če se hočeš it res kvalitetnega starševstva je še najbolje pri 20 do max 30 imeti podmladek. Vse kar je čez je že druga zgodba. Sem poskusila in eno in drugo. Poznam kar nekaj žensk, ki so se odločile za tretjega otroka po 40., pa sedaj obžalujejo. Nimaš več tiste energije ne volje, ne fizične zmogljivosti, da si res kvaliteten starš. Poleg tega je gemeracijska razlika med starši in otroki prevelika, pri manjši bolje shajajo, se bolje razumejo.

Nekako se ne strinjam. Pri dvajsetih je čas za druge reči kot pa za otroka. Mladi se vse pogosteje odločajo za študij… hkrati so to leta, kot je že bilo ugotovljeno, ko naj bi bil človek poln energije. Tukaj pa se zgodi razhajanje, saj sam na spisek prioritet kariero uvrščam krepko višje kot postavko “imeti otroka.” Leta med dvajsetim in tridesetim tako vidim, kot idealen čas, ko lahko delaš, kreiraš tudi po deset, dvanajst ur dnevno, kar pa si kot starš bistveno težje privoščiš, sploh, če sta taka oba partnerja. In še otrok ima tako bistveno več od ustvarjenega premoženja.

Nehajte se lagati s to plodnostjo, če pa tako veliko moških noče otrok do 30-35, pa še takrat se jim je*be zanje.

Mlajše hočejo za dominanco! Da so Jaki 🥒, ko častijo eno kremšnitko, da lahko pametujejo in ukazujejo z kvazi izkušnjami “prava ženska dela ToPaTo” , “noben te ne bo marala, če ne delaš ToPaTo”, “jaz zahtevam ToPaTo”… Medtem ko se punca ne brani ali odide ob grdem ravnanju!

Ena vrstnica ve kaj je kje, ne bo ploskala 40letniku z minimalcem “joj kako si bogati”, če ima sama za Jurja več! Ne bo ploskala “oh, s staro kripo ne je zapeljal do obale, bila sva na morju – najine skupne počitnice” ampak bo rekla “enodnevni izlet na obalo”… Ne bo se pustila J* v glavo z nasiljem in ihto in grdim ravnanjem iz strahu, “ježešna, kaj pa zdaj”.

Potem se pa tukaj derejo ti gnili 🥒, svinjarije  na svinjarijo zato, da bi nas ustrahoval, da znižamo kriterije namesto, da bi se sami potrudili za svojo spodobnost.

Saj vsaka 40letna ženska z dvema otrokoma iz prejšnjega zakona ve, da ni “najbolj zaželena šunka na polici”, samo 40letni moški se obnašajo kot, da so njihova leta in preživnina za dva čustveno zavržena otroka iz prejšnjega zakona dodana vrednost!

New Report

Close