Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako so odprte trgovine v sredo 15.8.?

Kako so odprte trgovine v sredo 15.8.?

Še dobro, da smo ljudje svobodni, da lahko ti doma delaš lazanjo, jaz pa pojem pripravljeno, in grem ven na sprehod.

Pa tudi wcja niso imeli, pa tople vode, pa so živeli.

Zdaj, nekako ne vidim, da bi ljudje silili v države brez wcja, silijo pa v države, kjer so mobiteli, trgovine, in non stop dosegljivost.

Torej isto kot kelnar? Samo da zarad kelnerjev noben ne joka tukaj?
Pa delavec v revozu? Pa acroniju? Pa elektru? Pa voznik avtobusa? Pa turistični vodnik? Pa taksist?

res tragedija … in travmirajo tudi tisti, ki so živeli v času, ko je bilo povsem logično, da se trgovina v soboto zapre ob 13h (logično, nedelja & prazniki – zaprto) ….

Folk je res bolan – v glavo ..
[/quote]

Jah ljudje bi radi zapravljali denar v nedeljo. Kaj je s tem narobe? V normalnih državah je polhno trgovin 24/7… še taveliki wallmarti v ameriki so taki.. rabiš polnilec za telefon ob treh zjutraj, greš, kupiš. Zato je pa amerika amerika, slovenija pa tretji svet.

Pa tudi wcja niso imeli, pa tople vode, pa so živeli.

Zdaj, nekako ne vidim, da bi ljudje silili v države brez wcja, silijo pa v države, kjer so mobiteli, trgovine, in non stop dosegljivost.
[/quote]

Kaj te muči? Kdo v Jugoslaviji ni imel doma w-ja? Se ti kisa od vročine?

Jah ljudje bi radi zapravljali denar v nedeljo. Kaj je s tem narobe? V normalnih državah je polhno trgovin 24/7… še taveliki wallmarti v ameriki so taki.. rabiš polnilec za telefon ob treh zjutraj, greš, kupiš. Zato je pa amerika amerika, slovenija pa tretji svet.
[/quote]

Maš ti mogoče kakšnega sorodnika v javni upravi? Čuj, reči, naj zrihtajo uradne ure v nedeljo. Meni bi to ful pasalo. Nismo več v komunizmu.

Kaj te muči? Kdo v Jugoslaviji ni imel doma w-ja? Se ti kisa od vročine?
[/quote]
Govoril sem nasploh. Pa ziher ga kdo tudi v jugi ni imel, še danes ga nimajo, sploh če prižgeš tednik. Pa na kakih kmetijah, izven mest.

Samo pravim, da moramo ljudje gledat na boljše… na wc, na telefon, na trgovine tudi v nedeljo ob desetih zvečer. Ne pa da se primerjamo z jugeci, pa čudit, zakaj bi si nekdo želel airbag v avtu.

Maš ti mogoče kakšnega sorodnika v javni upravi? Čuj, reči, naj zrihtajo uradne ure v nedeljo. Meni bi to ful pasalo. Nismo več v komunizmu.
[/quote]

Jaz sem za. Takoj.

Nevem pa zakaj tako podpiraš da izmed mnogih poklicev, takih ki so nujni (zdravniki, policisti) in takih, ki niso (prodajalci na petrolu, kelnarji, kuharji, novinarji), vzamemo ven en poklic (prodajalke v trgovinah), in se gremo neka posebna pravila samo za njih.

New Report

Close