Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako so te kičaste glomazne superge ogabne

Kako so te kičaste glomazne superge ogabne

Čefuraj, ki želi bit kopija Kardašijank…
[/quote]
Se povsem strinjam.

Čefurska zadeva, kot nekdaj yellow cab.

https://renini-shop.com/izdelek/liu-jo-superge-rjave/?fbclid=IwAR1VBwCVCbyeS6_UPap5yIayf83ciG8H60UVNtDlKx2-E9xmEfq9Gly0XwM

Meni pa ni jasna ta moda hlač s črto ob straneh. Kot bo oblekla trenirko iz 70ih za ven :-DDDDD

Jaz bi rekla le, da če kdo misli, da naj poneumljajo z maskami, naj raje pogleda kako nas poneumljajo z modo, ki ni za nikamor. Trikrat prevelik pulover, hlače, jakna … Pa kdo bo to nosil?!

Men so pa odbite ful samo da niso preveč načičkane

Tudi Kardašijanke v svojem resničnostnem šovu Keeping With Kardashians so non stop v Adidas hlačah s črtama ob strani. So hodeča “tréeeenerka” reklama. In to spet južnjakinje tudi pri nas veselo posnemajo.

Meni osebno so vsec, ne vse ampak ene so cisto vredu malo poudarijo outfit in tudi udobne so. Se pa strinjam, da ne pasejo vsem ene ga cisto mim pihnejo in lepse izgledajo na manjsi nogi kot na vecji ker so ze tako glomazne. Sem pa tudi mnenja, da naj vsak nosi kar mu pase, meni tudi niso vsec npr. neke florescentne zive barve tenisk, ki jih ne malokrat vidim tudi na dosti starejsih osebah pa kaj zdej, ce njim odgovarja naj. Boljse, da je vec razlicnih stilov kot pa da smo vsi enaki in nobeden neodstopa z cim taksnim.

Izgledajo kot okrancljane traktorrske gume.

New Report

Close