Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kako ste kaj no???

Kako ste kaj no???

jaz bi se MORAL učiiiiiiiiit… ajoooo samo, kdaj me sreča pamet oz. energija, ki da ti vetra ;))
Sprevržko je zopet z svojo… ljubico, sem zasledil… ;))
Žverčka klonček od SončKa je nekaj stokala, da pocrkljamo jo ne dovolj, ti ti žverčka ti ;))
Razočaranega tako nikoli ne razumem kaj mu je… ;)))??
SončeK sveti kot vedno, ne glede na “torte”, ki se dogajajo… 😉
Poletje2003 je moker ;)))
Stumpantl in Shakira sta ziva in zdrava ;)))
Trillian me se ne pozna, (noce me … ;)))
Tamara nas malo ku-ka… 😉
Bgv uziva na svojmu… ;))
Dharma nas je tudi ze obiskala, se spomnim… pa rojsten dan ima ta teden, če se prav spomnim.. VSE NAJBOLJŠE!!!
…pa Muca in podobni sosedje Jaketi, Luketi, Janezi, Maričke… kako neki so vsi…
…ma vidite, tko mam vas vse nekaj v glavi, pa ravno se mi tole piše, saj ne zamerite, pa ravno se potikam tukaj po mestu… čakam na mojo čebelco… in sem zavil v knjižnico, da vas pozdravim…
Sprasujem se, kje je Sharki???? Prevec zaposlen,.. ?? Ne zamerit, če mi je kdo ali kaj ušlo ;), saj sem kar tako, na hitro malo razmišljal… tudi jaz marsikomu “uidem” ….
Ma nimam energije za redno delo… zato se najprej tukaj malo “napolnim” zimske gume moram it še zamenjat pa nekaj “fasnge” u trgovino.. mislim, da je čas, da odbrenčim… zdaj sem pa že kas’n… Sorčite, ker vam čas kradem z branjem tega mojega “polnjenja baterij” samo se rad- moram kje tudi malo izprazniti- izkašljati.., da se mi “krog” potem vrti dalje ;)))

No, kaj počnete, saj vem, da ste pridni ali pa uživate tam nekje…
Lepo vas pozdravljam!

Razbo!Tako lepo si napisal,da bo babam tu dol gate strgalo.Tvoje so!Verjemi!Se poznamo,a ne?
Preden greš nocoj v gledališče s čebelo,ji snemi detonator!
😉
Sp

….spoznati,ko pa me nekako ne maraš…smrk….Evo za začetek pa kar en cmok zate za spoznavanje….:-))))))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

…. spoznati, samo kaj ko sva gvišno kar določila, najprej jaz, da Trilči neče me, nakar še ti, da jaz te maram ne… smrk…
Ampak zdaj sramežljivo dam ti cmoka tudi jaz in raje za začetek na rolse te povabim… za en krog… mogoče kar tukaj okoli, prav ;))!??

Medek…ampak tale svet je res narobe svet…ko jaz ninam ti razgrajaš in nas razvajaš;)), ko pa ti ninaš pa prilezemo mi ven iz svojih toplih šukic.
Lepo ninaj, pokrivam te…imas lepe sanje, smejis se…ne vem mislim, da nekaj lepega cutis;))!

Ko pa se prebudis pa le sporoci kako je bilo v glodališču ali pa gledaliscu ali pa v sukici…sedaj sem že jaz zmedena in ne vem kje si bil, jutro je še, zelo zgodaj in zato se mi sanja se po posteljici ali šukci ali pa po kakem dobrem kinu!!!

Nekje okoli 14…pa te ponovno prebudim, ko ti zlezem pod kovter, bos čutil moje žarke kot vedno;)).

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

IIIIIIIIIIIIII,superca,še en sportaš…..ma saj te ne rabim kje še kaj naučit….te bi za rokico primila in te naučila….No,torej lepo počasi…..Se že veselim….jupijaje……

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close