Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako ste mi smešni tisti, ki najemate kredite

Kako ste mi smešni tisti, ki najemate kredite

Prej žalostno.

Vzeti kredit za stanovanje je normalno. Vse ostalo: avto, potovanja, … pa res mimo.

Se povsem strinjam. Za stanovanje ali hišo ne moreš kar tako na kraj dajat in upat, da se nabere, medtem ko za dopust lahko že praktično z minimalcem daš nekaj evrčkov v šparovček in greš nekam…avto je pa itak samo nujno potreben strošek, kupiš kar lahko skeširaš in vzdržuješ, ne pa novega, ki takoj ko ga odpelješ, zgubi 10-20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, čeprav je še zmeraj nov.

Prekajen meso dl cajt gvera;)


Sama pomislila pa nimam kredita, kartic pa razen navadne BA tudi ne.
[/quote]Ker brez kartice na pal ne moreš plačevati internetni nakupi pa to, mislim pa si, da nekateri to še danes ne vedo in znajo početi

Kako ste mi smešni tisti, ki najemate kredite

Kako so mi smešni šele tisti, ki NE najemajo kreditov (razen če imajo nekaj 100.000 gotovine)!

Kredit stanovanaj na dobri lokacijipomenioddajanje. Alinejmnikom,ali prekoAirbnb-ja.

Z najemniki se da zaslužiti recimo 2000 evrov letno po postelji, miunus davek. Recimo 1600 neto X tri je 4800, oziroma 400 evrov mesečno.
Z 400 evri mesečno se da odplačevati manjši – srednje visok kredit. Plača cela ostane.

Če pa oddajaš preko Airbnb-ja (seveda ob pogoju dobre, zanimive lokacije) pa je realni dohodek po odbitku davka MESEČNO 500-700 evrov po postelji. Pri treh posteljah torej kakih 2000 mesečno. Ali 24.000 evrov letno.

Smešno, ane, 24.000 letno poleg plače?
Ja smešno, če si “manager” z 3500 – 7000 evri plače. Pa še ti, kot sem slišal, kupujejo nepremičnine…

Avtor teme pa rinta za 700 -1000 evrov mesečno in mu je kaj več znanstvena fantastika. In smešno…

Bilo bi res smešno, pa je dejansko ŽALOSTNO. Tako razmišljanje namreč…

Potem vsi ti ki najemajo kredite, delajo to zato in tako kot si ti napisal. Mora biti pa že veliko oddajniških stanovanj v sloveniji, se zna zgoditi, da je konkurenca zaradi prevelike ponudbe huda in da bodo cene najema stanovanj drastično padle in se računica ne bo več izšla.


Mislil sem , da je čvek namenjen hitrim in konkretnim odgovorom, ne pa na besedičenju kot ti bla, bla, bla na kvadrat. Ja morda imaš celo prav, vendar ne na tako dolg način. Ali res nimaš drugih zakonskih možnosti, da nam to poveš bolj na kratko. Pa malo “smanji” hormone, ker so ti preveč izleteli iz nevem česa.

New Report

Close