Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Kako ste pripravljeni na korono 2.0?

Kako ste pripravljeni na korono 2.0?


Mislim, da si bolj ti tisti, ki ne razume in ocitno si ponosen na to. Lepo. Pohvalno.
Normalen clovek pa nosi zascitno opremo takrat, ko je to potrebno in taksno, ki je v tisti situaciji najbolj ustrezna.
[/quote]

tole si preberi ti sodelavka mafije, kako se v ZDA upirajo zdravniki, kaj bi mi šalabajzerji iz medovernet…
https://www.domovina.je/sporocilo-skupine-ameriskih-zdravnikov-o-koronavirusu-ki-ga-facebook-youtube-in-twiiter-niso-pustili-do-javnosti/

prebrala si zgornje poste in ti ne pašejo, zato ne komentiraš. Si pa trdila, da so testi skoraj 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, torej lažnivka…….lažniva in potem ko ti nekaj damo za prebrati, si tiho kot rit, ki ni dobila fižola!
[/quote]
Kaj ti pomaga kopirati neka besedila, ce ne razumes niti preprosto napisanega. Napisala sem, da testi menda NISO 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} (ker noben test ni 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}), ampak da so verjetno boljsi kot nic – ce se ustrezno uporabljajo. Ne vem, kaj se ti v tem zdi narobe.

Mene pa zanima, koliko so plačali našim vladajočim, da se gredo to Covid farso. Predsednik Belorusije je je javno povedal državljanom, koliko so mu globalisti hoteli plačati da sodeluje v tem nategu. Seveda je rekel ne in niso imeli karantene, igrali so fuzbal z gledalci, šole in zdravstvo ni bilo zaprto, vse je normalno funkcioniralo. Okuženih in mrtvih imajo pa glede na število prebivalcev toliko kot mi, ki smo zvesto čepeli noter tri mesece!
Sicer so pa te številke in vsakdanja “poročila” itak izmišljena farsa, po vseh državah. Lažni Covid je samo ordje za čisto druge reči. Kdor pa sodeluje v teh izmišljenih bolnikih in mrtvecih, naj pa uživa še naprej. Umrli so samo tisti, ki bi tako ali tako, pa brez virusa. Vse drugo je zrežirano, tudi slavni okuženi, ki se pa itak takoj “pozdravijo”.


Cela Belorusija je zrežirana. Saj se ve, koliko so nam plačali. A nisi nič spremljal. Ne boš verjel, da v Belorusiji nosijo maske. Samoiniciativno.


Mislim, da si bolj ti tisti, ki ne razume in ocitno si ponosen na to. Lepo. Pohvalno.
Normalen clovek pa nosi zascitno opremo takrat, ko je to potrebno in taksno, ki je v tisti situaciji najbolj ustrezna.
[/quote]

Povedala enkrat za vedno. Ej ka si pa ti lejo ena sirota tam v glavi. Še enkrat srčno upam, da imaš vsaj madoletne otroke, ki bodo poskusni zajčki v tem eksperimentu.

Hočeš nočeš svet se je spremenil. Brez maske ne moreš v zaprte prostore. Marsikateri organizator prireditve zahteva razkuževanje, umivanje rok in seveda tudi maske. Številnih prireditev, sejmov, koncertov, tekem za gledalce NI in jih še lep čas ne bo. Ki si jih recimo v preteklosti obiskoval / se udeleževal.

Tako da, ni vse odvisno samo od tebe, ampak od drugih inštitucij, ljudi.

Pa še to, kako se ni spremenilo nič. Če bo recimo karantena iz Hrvaške in boš prišel domov, boš hočeš nočeš dobil karanteno. Lahko pa probaš obiskat Srbijo, BiH, Makedonijo pa boš isto fasal karanteno. Torej se je spremenilo in na to nimaš vpliva, razen tako, da ne greš.

Ali pa če bo jeseni spet omejeno gibanje na občino, se boš požvižgal in tvegal kazen? Vseeno boš hočeš nočeš moral sprejeti in spoštovati nova pravila in novo odločbo.


Resno te sprašujem, če si pripravljena sprejeti transfuzijo, ki je okužena s hivom, ki je tudi virus. Sicer pa isto praviš za bakterije in glive. A te mogoče zanima tudi klamidija na oko. Al pa en streptokok v grlo. Ko boš opravila en tak poizkus in boš z negativnimi rezultati, se pa javi. Do takrat pa so vsi tvoji komentarji neumnosti. Ne morem verjet kakšni debili hodjo po svetu.
[/quote]

Nikoli slisal za eksosome ane? Znas samo ponavljat tisto, kar nam govorijo “strokovnjaki” v medijih.

Tudi mk ultra je bila teorija zarote. Dokler ni bila vec.
Tako kot kemikalije na nebu. Poguglaj agent orange.

Nikoli slisal za eksosome ane? Znas samo ponavljat tisto, kar nam govorijo “strokovnjaki” v medijih.

Tudi mk ultra je bila teorija zarote. Dokler ni bila vec.
Tako kot kemikalije na nebu. Poguglaj agent orange.
[/quote]
Omg spet ta lajna. Pa moj zgornji quotan post ni vezan na teorijo zarote ampak zgolj na teorijo nekega človeka, ki se je izkazala za nedokazljivo. A si ti že slišal za dopamin?


Omg spet ta lajna. Pa moj zgornji quotan post ni vezan na teorijo zarote ampak zgolj na teorijo nekega človeka, ki se je izkazala za nedokazljivo. A si ti že slišal za dopamin?
[/quote]

da ne bo težav, ti bom odgovoril v tvojem jeziku……beee….beeeeee.bbeebe…bbeeb…beeeeeee….bbbbbeeee…..beh,beh.beeeeeeeeeeeeeee

da ne bo težav, ti bom odgovoril v tvojem jeziku……beee….beeeeee.bbeebe…bbeeb…beeeeeee….bbbbbeeee…..beh,beh.beeeeeeeeeeeeeee
[/quote]

O ja pa so težave. To pač ni moj jezik. Preneumno. Ok si debilen. Razumem. Taki kot ti razumejo samo ko jih lastni debilizem potisne v drek, pa še potem so vsi drugi krivi. Na tvojem mestu bi šel preverit, da niso tvoji starši v sorodu.

New Report

Close