Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako ste zamenjali upravnika bloka?

Kako ste zamenjali upravnika bloka?

že res, da ga plačuje upravnik, ampak za to, da se ga najame, ste se pa morali strinjat stanovalci.

saj pri nas imamo tudi upravnika in hišnika, hišnika plačuje upravnik, ampak dokler mi nismo dali zelene luči, ga nismo imeli!!
upravnik sam od sebe ne more imenovati hišnika!!!! stanovalci se morajo s tem strinjat.

že res, da ga plačuje upravnik, ampak za to, da se ga najame, ste se pa morali strinjat stanovalci.

saj pri nas imamo tudi upravnika in hišnika, hišnika plačuje upravnik, ampak dokler mi nismo dali zelene luči, ga nismo imeli!!
upravnik sam od sebe ne more imenovati hišnika!!!! stanovalci se morajo s tem strinjat.[/quote]

Smo v novogradnji in upravnika je izbral investitor. Upravnik je sam izbral vse izvajalce (hišnika, čistilko….). Če bi katerega od izbranih izvajalcev želeli zamenjati, bi morali spet izbrati večino, bla, bla bla. O določenih stvareh, ki bi jih radi imeli v bloku, se na sestankih menijo že več kot dve leti, pa ni prišlo do realizacije že ničesar. Brezveze vse skupi.

New Report

Close