Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako tašči dopovedati, da vnuka ne more videti, kadar se ji sprdne?

Kako tašči dopovedati, da vnuka ne more videti, kadar se ji sprdne?

Kolk sem jaz srečna, najprej je govorila, da ga sploh ne bom smela videti, sedaj ko ga je treba pazit, e pa kličejo. Še ponujala ga boš, pa morda ne bo imela časa za njega, to boš dosegla.

Kako SNAHI dopovedati, da vnuka ne morem čuvati, kadar se ji sprdne?

lepo vas prosim.. treba si je postavit meje.. Nihče in res NIHČE nima pravice vdirat v naš zaseben prostor, ker to je nespostovanje.. enkrat za vselej si morajo matere vcepit v glavo, da si niso sina naredile za sebe in speljati zdravo ločitev z njim, da bo lahko zaživel svoje življenje..

bravo..

Kje je ona 21 letna Milka? Tista bi bila takoj zato,da ko tašča reče ,da je treba otroke narediti ,bo to naredila in mi vsi ostali ,ki ne ugodimo želje tašč in tastov ,smo gadi in nepotešene pizde.

Kot pravim, so tudi pametne in pismene.[/quote]

Realno gledano je danes več pametnih in pismenih snah kot pa tašč. In so tiho in prenašajo vse nebuloze svoje zblojene tašče. Celo nagovarjanje k temu, da bi z zanositvijo “prelisičile” njihovega lastnea otroka. Tukaj niti ni več vprašanje kakšna tašča je to, ampak prej kakšna MATI je to.

Hvala bogu za tiste redke tašče, ki so ok in na isti valovni dolžini s svojim otrokom in snaho.
[/quote]

Zelo lepo napisan zadnji odstavek.

A njena hiša ti je pa dišala,pejt na svoje pa da vidimo….

Kok ste eni fajn, ko vlečete en let stare poste ven… To dete nima več samo z mesecev ampak vsaj 19, če ne 20. Če ne hodi v vrtec, ga pazi tašča, ko bog
Zdej pa mir s to temo

New Report

Close