Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako vam je všeč letošnje poletje?

Kako vam je všeč letošnje poletje?

Uredu je.😊

Zgleda da je spomladi korona naredila red in narava je hvalezna.

Ponoci se da spat z odprtim oknom. Se se z rjuho oz pregrinjalom pokrijem. Jutra so sveza.
Spominja me na topel september.
Raje to kot pa 33 in vec ter sopara.

Idealno, super, ne bi moglo biti bolje. To je res poletje, da uživaš: ponoči se naspiš, ne crkuješ od vročine po cele dneve, živali ne trpijo, imaš kaj od dneva, ne pa da se skrivaš v senci in čakaš, da mine. Naj traja!

sploh zvečer se ornk ohladi, tako,da če si zunaj se moraš kar obleči, obvezno dolge rokave – vsaj jaz, sicer me zebe.

Vsec mi je, ker vsak teden zalije, mi je pa za malenkost prehladno. V sluzbi sedim v jopi do 13h, doma pa tudi skoz iscem jopo. Tam do max 32 se prenasam, vec pa ne. Edini minus so komarji. Trenutno se je umirilo, ampak na zacetku🙈. Sin je fasal tako grozne pike, da mi je slo na jok. Kljub sprejem itd….

Ce bi bilo 17 in 27, se ne bi dosti razburjala, ceprav bi mi 30+ vseeno manjkalo.
Tako je pa pri nas danes zjutraj bilo 10, drugace je 12, cez dan 23, osrednja Slovenija.

Podpišem za takšno poletje vsako leto. Popolno je! 🙂

Rule 34

Mislim Poppy, ti ga resnično biksaš.

Super je. V sluzbo grem v bundi, domov pa v kopalkah.

Salo na stran. Vsec mi je, da ni tiste vrocine, ob kateri ze ob devetih dopoldne zblaznis. Da je mozno spat ponoci. Top.

Mislim Poppy, ti ga resnično biksaš.
[/quote]

Vcasih res. Tokrat ne. 😛

Rule 34

Naj le tako ostane:) Odlično je! Zvečer grem s psom na sprehod še v majici brez rokavov, prijetno hladi, ni vlage, ne švicam in ne rabim jope.
Starejši normalno prenašajo, ker se zvečer lepo shladi, hišo prezračimo in ohladimo čez noč brez problema, podnevi jo pa celo odpremo, ker je zunaj topleje kot notri:)
Tudi pes se ne pritožuje:)

Trenutno je super:)

Ni mi všeč. Skos mi je mraz. Naj bo mraz pozimi, ne pa še celo poletje in zimo.

Te temperature so mi idealne. Super je!

Meni je pa ravno vše, če je poletje mrzlo, zima pa topla.
Tako se poleti ne potim (švicam), pozimi pa me ne zebe ….

Meni je pa ravno vše, če je poletje mrzlo, zima pa topla.
Tako se poleti ne potim (švicam), pozimi pa me ne zebe ….
[/quote]

zima mora biti mrzla in poletje toplo. Sicer je neželeni zivalski svet obrnjen in nam dela nadloge, tudi v obliki povečanih virusov.

New Report

Close