Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako vedeti, da te ženska noče?

Kako vedeti, da te ženska noče?

Berem temo, da ženskam moški, ne dajo miru. In me zanima ali tudi jaz preveč težim svoji ljubici. Probal bom biti kratek, par let je težko strniti v par stavkov.
Začelo se je s prijateljevanjem s to par let mlajšo žensko od mene, zapletla sva se v burno vezo, polno strasti. Imel sem slabo vest, glede družine, a sem še vedno bil jaz ta, ki ljubice ni hotel pustiti pri miru in nadaljevati najino afero. No tudi jaz sem bil tisti, ki jo je želel na začetku in zelo težko in s polno laži, mi jo je uspelo prepričati v to. Se mi zdi, da me je vedno sumila in ko je izvedela, da lažem je znorela. Všeč mi je, ker imam z njo bolj strastno življenje, seveda v sexu in nežnostih, dobim od nje vse kar si želim. Žena me seveda pedena doma, da meni nič ni treba in sem tudi tu presrečen, tako da bi rad obdržal obe. Ljubica me sedaj že eno leto ignorira in noče nič z menoj, jaz pa nevem več, kako naj jo še prepričam, da gre nazaj z menoj v afero. Natrosil sem ji že vse živo od tega, da mi je ona najbolj pomembna, da se hočem ločiti, da bo edina , do tega, da nimam drugih ljubic namesto nje in ko je ugotovila, da ji spet lažem, se je čisto ugasnila.

Jaz pa drmam in drmam, včasih se zdim sam sebi iskren, včasih, da sem se ujel v svojo mrežo laži iz katere ne znam več ven.

Nevem, kako naj jo pustim pri miru, posvetiti ženi se tako nočem, nove ljubice mi niso dosti dobre.

Nekako se mi zdi, da originalni zapis ne piše tista oseba, ki se izdaja tu za avtorja. Če pa slučajno si…Živiš v laži, prevarah, zavajanju, manipuliranju, izkoriščevanju itd. Zdi se mi, da se celo na nek način hvališ. Vesti verjetno nimaš tako, da nasveta zate zares nimam. Imam pa zelo dobre nasvete za vse tvoje bližnje.

Ljubico moraš imet tudi rad ne samo za praznit. Ne vem kaj ji lažes očitno zelo slabo če te noče. Pusti ženo!

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno267, 25.11.2022 ob 01:14

Ljubico moraš imet tudi rad ne samo za praznit. Ne vem kaj ji lažes očitno zelo slabo če te noče. Pusti ženo!

Točno tako, tudi ljubico moraš imeti rad in ji to pokazati, ji povedati tako kot je. Manipulacije in laži zato, da dosežeš to kar ti hočeš se ti bo vedno maščevalo.

Pusti do samog katera 😄😅😂😂😂

    Ko pač mon a in e zameša. 😊

 

Resno monografije nekdo. Če bi Primož, nimaš … da drj pri meni. Miljavžnt jih je za òbrnit. Dobr tek, petnajsti hod

Muzka al bilo seve od nehaj

 

https://m.youtube.com/watch?v=4uoSsKdxcsg 

Mon, u mano … f no

Noče 😅 https://m.youtube.com/watch?v=4uoSsKdxcsg

Ženske, odgovor Ti mon od človeka pa nisi na tem 🙄☺☺☺

Sem úelela napisati, da pazite v svojem glasu ob pritisku. Ne klinac raje kretenko briše, ob učenju..

Mislm no, a je treba po svetlo barbo povedati‽!? Kaj drekaš Golob dobesedni tukaj, v začaranem forumu, če drži. Pust muzki, kaj ti je ni., štunfe sem že uprava.

 

Kdo bi čustva ☺

Te noče!

Lahko rečem da sem dokaj v podobni situaciji kot ti…tudi najprej prijateljevanje ki je preraslo v veliko veliko več  in traja že sedem let….vendar je v mojem primeru žena prejela anonimno sporočilo da se nekaj  dogaja za njenim hrbtom…od takrat je telefon in vsak korak pod drobnogledom in sma morala malo omejiti stike..sva sicer nabavila dodatni telefon ,ki ga koristim v službi tako da v mojem ni nobenih dokazov,dobiva pa se samo 1x na teden prej pa vsaki dan in to mi zdaj manjka….. počasi se mi bo zmešalo  ker ne vem več kaj storiti..  nočem priznati,  ker so tu otroci ampak čustev do žene ni… najboljše bi bilo da žena vloži ločitev in je stvar končana ampak je brez potrditve nebo ker takrat če najde kaj me pred drugimi in otroci lahko oblati …ne vem kam to vodi ampak enostavno srcu ne moremo ukazovati….

Tako da poročen v kolikor najdeš kakšno rešitev jo prosim deli še z mano

Odloci se za eno ali drugo. Ne moras pa sedeti na dveh stolih. Vsaka kera je pametna, bi se odmaknila od tebe. Tudi ljubica ima custva, ti pa manipuliras z njo. Sram naj te bo!

Macka123mis

Odgovor na objavo uporabnika
Macka123mis, 01.12.2022 ob 17:03

Lahko rečem da sem dokaj v podobni situaciji kot ti…tudi najprej prijateljevanje ki je preraslo v veliko veliko več  in traja že sedem let….vendar je v mojem primeru žena prejela anonimno sporočilo da se nekaj  dogaja za njenim hrbtom…od takrat je telefon in vsak korak pod drobnogledom in sma morala malo omejiti stike..sva sicer nabavila dodatni telefon ,ki ga koristim v službi tako da v mojem ni nobenih dokazov,dobiva pa se samo 1x na teden prej pa vsaki dan in to mi zdaj manjka….. počasi se mi bo zmešalo  ker ne vem več kaj storiti..  nočem priznati,  ker so tu otroci ampak čustev do žene ni… najboljše bi bilo da žena vloži ločitev in je stvar končana ampak je brez potrditve nebo ker takrat če najde kaj me pred drugimi in otroci lahko oblati …ne vem kam to vodi ampak enostavno srcu ne moremo ukazovati….

Tako da poročen v kolikor najdeš kakšno rešitev jo prosim deli še z mano

Jaz mislim, če imaš čustva do ljubice, je enostavno najboljša rešitev ločitev. Ne razumem pa vas moških zakaj vztrajate v zakonu, če niste več srečni z ženami. Zaradi otrok je vztrajati neumno, ker tudi oni čutijo, da ni vse tako kot bi moralo biti. Res ne razumem kdo bo poskrbel za vašo srečo, če ne vi sami. Torej ne ozirajte se na mnenja drugi in začnite že enkrat slediti svojemu srcu.

Ali650 ….

Ni tako enostavno narediti kot je povedati….  Žena mi očita tudi druge stvari ki jih ni..rada bi me spravila na beraško palico in oblačila pred otroci,sorodniki,sosedi…ampak tega zadovoljstva ji ne dam s tem da ji vse priznam..naj vloži ločitev pa takoj vse podpišem..ko pa otroci končajo šolo vložim ločitev jaz

Macka123mis

Kaj če te pa ljubica neha čakat, glede na to da želiš, da otroci odrastejo predno boš ženo zapustil. Jaz odkrito te nebi čakala, bi si našla drugega, ker življenje je prekratko, da bi zgubljala čas, če sem lahko srečna v objemu drugega. Sicer smo si pa vsi različni. Mene bi že to motilo , da bi hodil  k ženi spat, mene pa imel za tu pa tam.

Odgovor na objavo uporabnika
Macka123mis, 01.12.2022 ob 18:32

Ali650 ….

Ni tako enostavno narediti kot je povedati….  Žena mi očita tudi druge stvari ki jih ni..rada bi me spravila na beraško palico in oblačila pred otroci,sorodniki,sosedi…ampak tega zadovoljstva ji ne dam s tem da ji vse priznam..naj vloži ločitev pa takoj vse podpišem..ko pa otroci končajo šolo vložim ločitev jaz

Se ti ne zdi, da svojo situacijo tako le poslabšuješ?  Žena tako čuti, da se ti nekaj dogaja in te še bolj privija. Ti si še slabši oče, vrjetno zelo živčen, odsoten in nezadovoljen. Tako se še bolj oddaljuješ od otrok, ko je odnos tak, bodo zlahka vrjeli mami, ko bo počilo. No saj potem, ko se izve, ne boš imel niti priložnosti, da bi se pokazal v drugi luči. To, da te ljubica zapusti, bo še najboljše, no da ti ne umaže ugleda.

Ti si pa pojava. Eno bi imel za kuhanje, eno pa za sex. Pa da sem jaz tvoja ljubica, te v rit sunem bedak!

Zaradi neodlocnosti sem ostal brez ljubice in se naprej sem nesrecen v zakonu. Ko zakon zacne enkrat skripati, je malo verjetnosti, da se se kaj izboljsa. Ljubica si je nasla drugega, jaz sem pa sem postal osamljen in nesrecen. Tudi ce bi si nasel drugo ljubico nikoli nebi bilo isto. Ljubis lahko samo dolocene in ne vsake.😪

New Report

Close