Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kako vreme…;-((((

Kako vreme…;-((((

Jutro klapa!

Zbudila sem se v tako nečimrno jutro,da mi kar ni več za gledat,bi kar nazaj v posteljo skočila in sanjala nočne sanje…mater so bile prijetne…in krasne…čeprav malce čudne,ali vseeno je blo fino…

Pa sem mislila,da bom danes lahko šla malo rolat po Mb in strahe vzganjat,očitno se bo vsak cajt vlilo….

Kako ste to jutro,dragi moji…??? Ste kaj lepega sanjali???

Cmoka za zajtrk ali dva…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

pot pod noge, pa na Koroško…. tako lepo sije sonček, pa gore so tako lepo ožarjene…le pridi.

trilči no daj malo vedrosti……

ti se pejt rolkat……jest pa skoknem k tebi, in te potem obrišem

leta letijo - iščem stevardeso.....

Pa,vraga,zakaj mate vi sončka,mi pa ne…komu smo se zamerili???? Bela cesta….upam,da se res ne bo vliko…si dobila maila??? Sladko,ne?

Cmoka za zajtrk…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ma jaz grem pol kar pod tuš….lahko me pa po hrbtu umiješ…:)))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ja, pa sem ti tudi odgovorila…. pa ne vem, danes mi email zelo “šteka”… Sončka pa imamo zato, ker smo ponoči lepo spali in ne delali kozlarij, kapito?!

sory…..

po hrbtu se lahko sama…..

jest bi raje spredaj……

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Jaz sem tudi ajala (zelo pestre sanje),…maili pa danes že toliko štekajo,da ti ni nič jasno,že pol ure probam poslat kolegu slikico,ki mi jo je poslal Sprevržko,pa nič….a še to,včeraj je bila debata o tem kaj ti fali,pa sem jo prekinila,no zdaj pa dalje….ne fali ti nič!!!!!!!!!Niti vizualno,pa tudi mentalno oz. inteligenčno ali po domače pamet….Si pa ena kozika mala…hi hi hi….Kje Sonči danes je???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Kako,za vraga,pa se lahko sama po hrbtu??? A si naj rokice polomim…Najprej odzadaj,pol pa lepo počasi polziš naprej,ali…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ko me boš dobro spoznala, mi boš dala prav…. pa ne morda toliko zaradi izgleda, pameti….so druge stvari. Na, pa ne bom jokcala, danes bom dobre volje.
Sončika pa nimam pojma, kje je… po moje pri svojem jutranjem ritualu – kofetek z mlekcem….

KAKO ODZADAJ……

ti ti spogledljivka mala……ti bom že pokazal……..
kje pa so tukaj krepostne vrednote…oh ta mladež…..

no ampak hormoni so pa začeli še bolj divjatiiiiii…hihihihi

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Dobra ideja,grem še eno mojo “žlufarco” skuhat…A bi?

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Sem že ravno pri njej…. pa še eno jabolko zraven, pa bo… Formula ena!! :-)))

To pa te bo pognalo…direktno na WC…a mam prav???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Se čudiš????? Malo pa lahko “bedarijice” vzganjam,če pa je tako fino “jezit” moške…pa ne zamerit….malo heca mora bit…A ne pozabi: v vsaki šali je nekaj resnice….:)))))))))))))))))
Kdo izmed nas pa še verjame v vrednote … meni je bilo dokazano nasprotno…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Imaš, imaš,…. zato pa pravim, da bo formula ena…..:-)))

Treba sprobat…to bo laufanje po bajti v spodnji štok….jupi…grem si po jabiko in jo popacam….he he he….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

DAJ TRIlČIKA…..

DAJ ME ŠE MALO JEZI…….SAJ SEM DANES OČITNO EDINI PRAVI DED TUKI….

pa tak sem ze vznemirjen…da je joj…….

evo enega lubeka

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ja očitno so te “internetni bratje” zapustili,pa boš tako edin v našem haremu…ha,harem? Si zamišljaš,vsaka počenja to kar želiš….tako ali drugače….mmmmmmm….jaz bi imela bolj moški harem,enega za masažo (ki sem je po včerajšnjem treningu hudo potrebna),enega da mi s pahljačo piha,enega za pogovarjat,enega za….in tako dalje….joooooj….frikiš…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close