Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako zaslužiti na črno?

Kako zaslužiti na črno?

Ma, ne bodi naivna, no.
Ljudje, ki imajo, so škrti, ne dajo, tisti, ki pa bi, pa ne morejo.
In to vdak teden da? Malo morgen.
Naj nakladajo, sebi lažejo.
[/quote]

Najbrž maserka, ki to dela, bolj ve, kakšna je situacija, kakšne so možnosti, kot nek moški, ali ženska, ki ima celo kaj proti… in razmišlja po sistemu:
če meni crkuje krava (zaslužim 600 evrov), torej ni možno, da bi kakšna imela z le četrt mojega dela 800 ali 1200… Govorim pa seveda o študentkah, ki jim 400 ali 600 dodatnih evrov pride še kako prav.

Ne govorim o profesionalkah, ki za 600evrov niti ne vstanejo iz postelje…
Ki dobesedno štancajo.

In ja, med gospodi 50-70 je za “lastno” maserko, ki ne zadovolji dnevno 5 ali 8 tipov VELIK interes. Poglejte samo na Moj oglasnik – tam je konstantno 5 do 10 oglasov, kjer gospodje iščejo mlado maserko, ki bi masirala samo njih…

Urejen moški želi spoznati privlačno, razgledano, zanesljivo žensko za občasna, prijetna, diskretna srečanja.

Korošec urejen poslovnež iščem ljubico, študentko, ki uživa v sexu za redna občasna srečevanja. Bi te razvajal na vse načine.

Si mlada in vitka lepotička iz okolice Celja? Te vznemirja misel na to, da bi svoje čare dobro vnovčila in jih ponudila moškemu v užitek? Pošlji SMS, čaka te lepa nagrada!

In tako naprej…
In nehajte že pisat brez argumentov, na pamet.

Najbrž maserka, ki to dela, bolj ve, kakšna je situacija, kakšne so možnosti, kot nek moški, ali ženska, ki ima celo kaj proti… in razmišlja po sistemu:
če meni crkuje krava (zaslužim 600 evrov), torej ni možno, da bi kakšna imela z le četrt mojega dela 800 ali 1200… Govorim pa seveda o študentkah, ki jim 400 ali 600 dodatnih evrov pride še kako prav.

Ne govorim o profesionalkah, ki za 600evrov niti ne vstanejo iz postelje…
Ki dobesedno štancajo.

In ja, med gospodi 50-70 je za “lastno” maserko, ki ne zadovolji dnevno 5 ali 8 tipov VELIK interes. Poglejte samo na Moj oglasnik – tam je konstantno 5 do 10 oglasov, kjer gospodje iščejo mlado maserko, ki bi masirala samo njih…

Urejen moški želi spoznati privlačno, razgledano, zanesljivo žensko za občasna, prijetna, diskretna srečanja.

Korošec urejen poslovnež iščem ljubico, študentko, ki uživa v sexu za redna občasna srečevanja. Bi te razvajal na vse načine.

Si mlada in vitka lepotička iz okolice Celja? Te vznemirja misel na to, da bi svoje čare dobro vnovčila in jih ponudila moškemu v užitek? Pošlji SMS, čaka te lepa nagrada!

In tako naprej…
In nehajte že pisat brez argumentov, na pamet.
[/quote]
Pošlji eno študentko z dobrim geštelom na raziskavo, pa se po izidoh zopet oglasi.

Boš financiral raziskavo? Predvsem pa tako našel?

Boš financiral raziskavo? Predvsem pa tako našel?
[/quote]

Če trdiš, da je v tem poslu ženskam in moškim, končno so oboji, postlano z rožicami, potem je tes najbolje to raziskati.
Naj raziščem zate?
Ali bi ti zame?
Koliko računaš?

Več let sem bila brez službe, živet pa je treba naprej. Lotila sem se čiščenja kar mi je zelo dobro steklo. Zaslužek je bil soliden, ne pa bajen. Zdaj sem spet v službi v svoji stroki. Še danes me kdo od mojih bivših strank pokliče. Za nekatere si kljub službi najdem čas.

čiščenje, ko si izgradiš svojp bazo stalnih strank, če imaš možnost vložiti čas, drugače prej od lakote umreš. Drugače bolj revščina ali nič.

New Report

Close