Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako ženske manipulirajo moške

Kako ženske manipulirajo moške


Primerjaj tole svojo in mojo zgornjo tepliko in lahko skupaj s feministicno kokosjo vidita kaj je moj in kaj vajin domet. Za debato argumentov je treba nekaj tudi vedeti. Jaz to demostriram. Tudi v omenjeni repliki na vrhu te strani. Med tem, ko se ve prepotentni kokosi le neargumentirano durite za prazen nic. Bruh.

močno se motiš. gre za zelo dolgoročne študije, ki so se izvajale preko 20 let in v kateri je bilo zajetih več tisoč moških. raziskava je tudi pokazala, da se bolni moški, torej moški s kakšno kronično boleznijo prej in raje odločijo za poroko (hočejo nekoga, da bo skrbel zanje), pa to vseeno ne vpliva na izid raziskave, da poročeni moški živijo bolj zdravo in dlje…

https://www.health.harvard.edu/newsletter_article/marriage-and-mens-health

žal pa obratno ne velja. poročene ženske so manj zdrave in imajo krajšo življenjsko dobo, kot njihove samske kolegice. ženske so tiste, ki imajo od zakona manj koristi.

lol sam boš na svoji koži skusil 😀 😀 😀
[/quote]
In vendar vdove živijo dlje od svojih mož.


Vaš link

Vaš link

Vaš link

Vaš link
[/quote]
Hvala!


Primerjaj tole svojo in mojo zgornjo tepliko in lahko skupaj s feministicno kokosjo vidita kaj je moj in kaj vajin domet. Za debato argumentov je treba nekaj tudi vedeti. Jaz to demostriram. Tudi v omenjeni repliki na vrhu te strani. Med tem, ko se ve prepotentni kokosi le neargumentirano durite za prazen nic. Bruh.
[/quote]

V glavnem govoriš o perutnini in to zelo pogosto, o kakih argumentih tudi tokrat ne duha, ne sluha.
Kako je lahko nekdo tako nesamokritičen, ne bom nikoli razumela.


In vendar vdove živijo dlje od svojih mož.
[/quote]
LOL
in vdovci živijo dlje od svojih žen

anede.

V glavnem govoriš o perutnini in to zelo pogosto, o kakih argumentih tudi tokrat ne duha, ne sluha.
Kako je lahko nekdo tako nesamokritičen, ne bom nikoli razumela.
[/quote]

Ti kar nekaj serješ. Nisi niti zanimiva niti zabavna. Kot hotel prepih. Bolj je zanimivo poslušat tiste babice, ki se javljao v nočni program na radio slovenija haha.

Vaš link

Vaš link

Ti kar nekaj serješ. Nisi niti zanimiva niti zabavna. Kot hotel prepih. Bolj je zanimivo poslušat tiste babice, ki se javljao v nočni program na radio slovenija haha.
[/quote]

Po svoje mi je žal za tvojo možgansko celico, ker je tako osamljena.

Po svoje mi je žal za tvojo možgansko celico, ker je tako osamljena.
[/quote]

Jaz imam živčne celice ali nevrone, ki so se marsikje razen v možganih. Verjetno je tvoja možganska celica osamljena, pa tudi, ker te noben ne slovi ni sto posto na Monu a niti v Reali. Ta tema te boli, ker demaskira mazace kot si ti. Ahaha

Vaš link

Fora je v tem, da tega ne pocnejo same. Za njimi ponavadi stoji policijska mafija. Ali kaksne druge hudozdelske druzbe. Vecino zensk je zelo lahko zmanipulirat.

Vaš link

Vaš link

Vaš link

Vaš link

Vaš link

Vaš link

Vaš link

Moja babnca me pod isto streho ne bo več f u k a l a.
F u k a m pa tudi jaz nič več njo že nekaj let.
Sosedi pa vsi hinavski do svojih p i z d i c.
Glupi da nikaj ,ker se ne zavedajo da je vedno tako kot ženska hoče.
Bukselni zagamani.

Ma dej ne bluzi še en lulček ,ki dela tako kot babnca hoče.
Babe so žleht vse po vrsti samo to s eopazi ko je že prepozno !

Z tvojimi naštetimi potrebami ne bluzi.
Raje si ga drkam kot pa da ga vtikam v žlehtnobo!
Verjetno si ena izmed teh.

Vaš link

Vaš link

Vaš link

New Report

Close