Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kako zmaga janša če so kao vsi proti janši

Kako zmaga janša če so kao vsi proti janši

Starejši so za Janšo! Ko so promovirali za stranko, so se upokojenci navdušeno zbirali okoli. Starejši se bolj udeležujejo volitev in zato je tak rezultat. Pa na levi ni bilo enega karizmatičnega, ki bi zbral volilce.
[/quote]

Tako je- tisti, ki so sicer misili volit DeSUS do zadnjega tedna( upokojenci imajo pač radi resničnostne šove in tudi soočenja so ena izmed njih), so se po slišanem in videnem premislili in obrožili SDS….. rezultat torej ne preseneča.

Upokojencev z volilno pravico je pa v Sloveniji zelo veliko.

Verjetno res velja za določen delež ljudi, ki imajo poln kufer, da upravičujejo svoja stališča glede desno usmerjenih strank, predvsem JJ. Ve pa, da ga bo volil in ga dejansko tudi voli.

Kolikor vem, do danes ni pojasnil, od kod mu denar za nakup avta.

Mu je posodil brat, pa mama, pa sestrične so plačevale njegove položnice, ane?
Da ni bil vpleten v afero Patria, je navadna laž.
Najprej je depešo založila prijateljica Brezigar, potem pa so sodišča to zadevo toliko časa valjala po predalih, da je zastarala.
Nikoli slovenska javnost od sodišč ni dobila sporočila: JJ ni kriv v zadevi Patria.
In tega sporočila tudi nikoli ne bo dobila.

To je res, kakšna kdo ga je oprostil krivde?! Stvar je zastarala, ker on to zna?. Pa ustavno ma ga rado, se to pa sodniki tam ne vedo, da ni,predsednik opozicije, kot so rekli, ampak zgolj ene od strank v opoziciji. Saj so se kar krizali verjetno ostalih stramkah v opoziciji, ker niso on.

Vsi bi imeli desni kapital vendar desna stranka vam smrdi zanimivo. Noben izmed ostalih strank noče z njim v koalicijo…kako bodo potem sprejeli desne investitorje? A sploh bodo prišli v levo rdečo Slovenijo?…Več ali manj kar je tujega kapitala pri nas je v trgovini ali storitveni dejavnosti…telekomunikacije, banke zavarovalnice…črpanje denarja iz države…same proizvodnje ni prav veliko v lasti zahodnega kapitala je bolj v balkanskih rokah…bi bilo zanimivo pogledati koliko kapitala imajo Hrvatje pri nas in koliko mi pri njih…prehranska industrija, ki bo v prihodnosti najpomembnejša je že skoraj večinsko v njihovih rokah.
Jaz upam, da bo vlado sestavljala leva opcija z Levico v koaliciji, da se bomo še malo zabavali poleg.

Pozabil si še tiste, ki niso šli na volitve. SDS je volilo okrog 13 odstotkov volilnih upravičencev. Levo sredino z levico pa 30 odstotkov. Je zelo jasno, kaj želijo prebivalci Slovenije (Janše vsekakor ne).
[/quote]

Po tej logiki je ‘desno sredino’ volila večina Slovencev,

Dejansko je žalostno to, da si ljudje niso upali povedati, da ga bodo volili oziroma si ne upajo povedati, da so ga volili. To pove vse.

Kolikor vem, do danes ni pojasnil, od kod mu denar za nakup avta.

Mu je posodil brat, pa mama, pa sestrične so plačevale njegove položnice, ane?
Da ni bil vpleten v afero Patria, je navadna laž.
Najprej je depešo založila prijateljica Brezigar, potem pa so sodišča to zadevo toliko časa valjala po predalih, da je zastarala.
Nikoli slovenska javnost od sodišč ni dobila sporočila: JJ ni kriv v zadevi Patria.
In tega sporočila tudi nikoli ne bo dobila.
[/quote]

če ne sedi v zaporu potem je pojasnil kje je dobil denar za avto..če je brez dokazov sedel zaradi patrie..beri volitev

kako veš da je kriv v patriji..nedolžen dokler ni dokazana krivda a ne gre tako? tu pa je bil brez dokazane krivde za sodišče kriv

cerar je govoril kako ne vemo kdo je bil kriv pri patriji…pravnik pa ne ve da je treba najprej dokazat krivdo in potem vrečt človeka v zapor

glej najprej naj mediji objavijo seznam imen in zneskov ljudi ki imajo denar v davčnih oazah, da vidimo če ga ima janša tudi kaj

potem bomo pa še vedno ugotovili da je boljše da se karte na vrhu premešajo ne pa da imamo gnilobo v naših inštitucijah ker je povsod samo rdeča barva ki ščiti svoj ugled da lahko dalje mirno kradejo..je tako?

komentar še prosim na 70 miljard v davčnih oazah katere barve politiki in gospodarstveniki jih imajo tam in zakaj mediji ne objavijo imen..objavili so štiri imena nerdeče barve..janše niso omenili, torej zgleda tam on denarja nima..vse ostalo pa je zgleda komunistična elita

Denar za star avto, prosim lepo, no. :)))

Medtem pa najvecjemu levicarju odpisejo 16 milijonov dolga, on sam pa pravi, da njegov jurck prerazkosno zivljenje v preteklosti placuje s prerazkosnim zivljenjem v sedanjosti.


zgovoren podatek : SDS je stranka, ki je dobila tudi največji delež glasov volivcev (18,8 odstotka), ki se leta 2014 volitev niso udeležili.

Na drugi strani je dobre štiri odstotke volivcev stranke SMC iz leta 2014 letos svoj glas oddalo stranki SDS.

meni je v glavnem slabo 🙁


vsakemu je kdaj


ti torej trdiš da 9/10 Slovenije ni normalne, ali kaj ?
[img]https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/34338860_10213152774028252_5675911401785262080_n.jpg?_nc_cat=0&oh=10318d13f2cdcf70df769b81c470ce12&oe=5BBE5E0D[/img]

Kolikor vem, do danes ni pojasnil, od kod mu denar za nakup avta.

Mu je posodil brat, pa mama, pa sestrične so plačevale njegove položnice, ane?
Da ni bil vpleten v afero Patria, je navadna laž.
Najprej je depešo založila prijateljica Brezigar, potem pa so sodišča to zadevo toliko časa valjala po predalih, da je zastarala.
Nikoli slovenska javnost od sodišč ni dobila sporočila: JJ ni kriv v zadevi Patria.
In tega sporočila tudi nikoli ne bo dobila.
[/quote]
Ti torej trdiš da Ustavno sodišče nima prav ko je v celoti razveljavilo sodbo v primeru Partija.

Res mi ni jasno, ko pravite, da ljudje ne povedo, pri nas okoli ni teh problemov. Vem pa samo za dva, ki sta volila Šarca in enega, ki je volil Pirate, vsi ostali pa so bili za SDS. Tako, da me je presenetilo, da je dobil samo 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
Drugače pa se mularija zeza, so mi moji otroci povedali. Vsi so najstniki z volilno pravico in njim so volitve žur. Eni hočejo biti “face”. Tisto Kumunistično partijo ali kaj je že bila, pa Pirate pa take, to je v velikem delu volila tudi mularija.
In sedaj so bili celo predlogi ene od strank, da se da volilno pravico 16-letnikom! Ma ja!
Volilno pravico bi morali dobiti šele 30-letniki.


vsakemu je kdaj
[/quote]

že, že, ampak pri nekaterih že dolgo traja:(

Janša ima disciplinirane ovčke in vse volijo,zato tak rezultat

Ti si pa nedisciplinirana ovcka in zganjas fovsijo zdaj.

Matija Gubec je rekel: Gospoda vam izgledajo veliki, ker klečite. Vstanite, in videli boste, kako majhni so!

res je…

https://medima disciplinirane volilce

Zato, ker so politični začetniki in politični vajenci na debelo razlagali, da ne bodo šli v koalicijo z SDS! Tako izključevanje je ljudem dvignilo pokrov. In so volili – JANŠO!

Smeha…. :))))
[/quote]
Tebi, ki delaš za tekočim trakom, se ni treba bati za službo, če kaj zineš. Jaz sem pa že v Jugi delal v komunistični trdnjavi. Po letu 1990 se ni kaj prida spremenilo. Jezika nisem več šparal. In se je poznalo! In danes se šrauf zateguje.


Tebi, ki delaš za tekočim trakom, se ni treba bati za službo, če kaj zineš. Jaz sem pa že v Jugi delal v komunistični trdnjavi. Po letu 1990 se ni kaj prida spremenilo. Jezika nisem več šparal. In se je poznalo! In danes se šrauf zateguje.
[/quote]

Ne bi vedla, s kom se pogovarjaš, verjetno si me pomotoma citiral…


Ti torej trdiš da Ustavno sodišče nima prav ko je v celoti razveljavilo sodbo v primeru Partija.
[/quote]
S tako razsodbo je ustavno sodišče obdržalo zadevo na domačih tleh. Dobro so vedeli, kako bi se Republika Slovenija osramotila v EU in na Evropskem sodišču za človekove pravice, če bi Janša šel po pravico v Bruselj, oziroma Strasbourg.

New Report

Close