Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kakorkoli gledam,

Kakorkoli gledam,

berem, vidim, da smo nekako okupirali tale forum le naslednji – Bgv, SončeK, Sprevrženc, moja malenkost, pa se seznam že skoraj konča…. ne vem, se je hribovček res ustrašil ženskic ali kaj?! No, roko na srce, nekaj izjem je že, ni jih pa mnogo….
Kako torej – se bo še kdo pojavil ali kaj?! Dajmo, rada bi vas še več spoznala….. pa saj nikjer ne piše, da je tale forumček rezerviran samo za odpadnike iz foruma Mladi…
Ajde, vesela bom, dajte se še javiti. Je pa ja toliko zanimivih tem….Čakam, pa upam, da ne bom preveč ostarela tukaj zraven :-)))
Luštni bodite!

Jaz pa najbolj pogrešam razočaranega , ti ne? In ne bo več razočaran, ampak skrivnostnež.
Ja, da je pa tako malo obiska, poglej ime foruma in ti bo vse jasno draga moja Žverčika. Kdo pa hoče pisat kar tko brez veze in bit odpadnik, se družiti z odpadniki…Saj veš kaj pravijo:”Poglej s kom se družiš in ti povem kaj si!” Ja mi že vemo kako in kaj, naključni bralci pa res mislijo, da je nekaj narobe z nami, da smo takšni in drugačni kot opisuje forum in si ne upajo biti ožigosani še sami, če smo že mi.
Ampak saj bo, do takrat pa uživajmo sami, saj znamo!

Eno cmoko, za lepši dan in bodiva se naprej malo navihani!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Problem je, ker se večina boji spregovorit … prepričana pa sem, da jih zelo veliko bere .. :)))))))

Žverči … veš … tukaj je forum za odpadnike … Tako kot je Kr tjavendan forum za odpadnike iz foruma Srednja leta … tako je ta forum odpadniški forum za forum Mladi o spolnosti in bla bla bla … Se pravi … ko bodo spet koga ozmerjali, opljuvali, … na onem forumu … bo prišel sem … in počasi se nas bo nabralo ravno toliko, da si bomo imeli vsak dan kaj zanimivega oz. brezveznega za povedat … Če pogledaš forum Tjavendan … zelo malo je kakih pametnih tem, ki bi imele kakšno vsebino … in tudi članov tistega foruma je bolj malo … Tu pa tam pride kak nov … ampak še vedno je število dokaj omejeno …

Jebiga … tukaj smo odpadniki … tega se je treba zavedat … :((((

:)))))))))))))))) Se imamo pa zato veliko lepše kot tam … Vsaj zanimivo je … :))))) ;)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… vidiš, tako je to, prej te “narajca”, potem pa stisne rep med noge…. bom že prebolela.
Ja, naslov foruma je pa – ehej, kaj pa, če bi mi sami izbrali ime – kaj pravite na to?!
Pa naš moderator – a bi se le strinjal?!

… glede imena tega foruma beri moj gornji post, nemenjen Sončku…. Kaj praviš?! Imaš kakšen predlog?!

lp

Meni je ime foruma čisto OK … Če imaš kaj pametnega za povedat so tako ali tako še ostali forumi … Ta je pa čisto tako … tko kot piše … za brezveze … za blebetanje kar tja v tri dni …

Ne vem no … meni se mi čisto dopade tko kot je …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

tam si ti …….

kot prvo smokec enga tacega velikega…

no seedaj ko sva se midva poljubčkala pa lahko..

cmokece pošljem še vsem ostalim…hihihiihihih

in sedaj malo bolj resno:

se ti pridružujem , da malo koregiramo tale naš forum in sicer v nasluvu:

moj predlog:
naprimer:

Forum, malo drugačen, erotičen in izzivalen, romatičen, smešen

Forum, za vse, ki znajo uživati

Forum za nagajive in iskrive

Forum, ljubezen in sex,nasveti izkušenih

ok sedaj pa še vaš prispek ………

in sedaj……..

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ja Razo-skrivnostnež in kmalu bom dodala še reva, ker si ne upa, registrirati in priti med nas, pa kar beri ja razo-skrivnostnež-boječka, saj vem, da nas redno tako kot vsi. Pa Dragoy se tudi ne upa več, pa potem Hribuc, pa Miško…, kje ste, saj ne grizemo!

Žverčka, saj konec koncev je čisto vseeno ali smo tapametni, ali odpadniki ali brezvezneži, ali geniji ali kdorkoli, glavno je, da se imamo mi lepo, da vemo kaj in kdo smo, drugi pa naj si mislijo svoje.
Naš moderator Primož pa je itak fejst dec, vsaj tako mi pravijo moji prijatelji, ki so tudi njegovi in verjamem jim, pa saj je dokazal, imamo svoj forum in to je dovolj. Na prste ene roke lahko našteješ ljudi, ki so bili sposobni priklicati -dobiti svoj forum.
Pa sploh ni važno kako, dejstvo je, da je zaradi nas nastal tale forum in ime gor ali dol, forum je enak kot vsak ostali. Kot je neki dan Primož že napisal, da tudi pisanje brez veze ni kar tako, ja res moraš biti totalni brezveznik, da ti uspe pisati kar neki brez veze in mislim, da to nam še ni uspelo in tudi ne bo. Kajti vse kar pišemo ima neko vezo-namen in to je to.
Moje mnenje je, oziroma sem prepričana, da je ni stvari na tem svetu, ki bi bila lahko brezveze, vsaka pikica ima svoje poslanstvo in takšen je tudi tale forum.

Žverčka malo sem naložila, ampak izzvala si me.

Uživajmo!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Yes, danes pa je moj dan popoln in vse tisto kar sem pisala tamle zgoraj med tem casom, ko si se ti že pojavil tukaj vzamem nazaj, se ti odkupim.
Lepo presenečenje si napravil in upaš si, ni kaj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…. zdaj vem, kaj pomeni presenečenje….
poljubček nazaj.

SončeK, si vesela, ne?! Ratalo je…..bravo, spet nas je več…:-)))) Če se bomo pa še klonirali, potem bo pa……. najbrž moderator ušel…:-)

Jaz se pa ne upam več!Pastir mi ne pusti preklinjat,pa malo dol se dajat,pravzaprav se bom kar stulu,če me ne utolažite :((((
Sp

Ja vidiš, če v nekaj varjameš, če si nekaj želiš, potem se to uresniči, potem to tudi dobiš in danes se je izkazalo, da je to še vedno to.

“Klončke” pa ne potrebujemo saj smo že mi dovolj za bolet glavo, ne saj se hecam!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

To je bilo verjetno pa razotu namenjeno,a ne?
Sp

Dragi, dolčkaš, kot ti temu praviš se lahko na več načinov in saj ti uspeva, zato nasmeh na obraz in gremo na delo!
Kaj delaš, me kaj pogrešaš?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja njemu je bilo namenjeno, ampak še vedno sem tvoja, pa saj to veš, kajne? Ampak razočaranega imam pa tudi rada, dejstvo je, da njega poznam dalj časa kot tebe, samo da on tega še ne ve, no sedaj ve.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ste vsi umolknili,bom pa še jaz.Grem otrest,mislim dnar-plačat položnice.
Pa-pa!
Sp

“…. ne vem, se je hribovček res ustrašil ženskic ali kaj?!”

hmm…ime…men je vsec “man’s world”:)

Lej, ga, vidim, da si tapravi dec’….Kako, prosim, berem, da bi spremenil naslov?! Ej, odpade, ker bi potem vse udeleženke morale spremeniti spol…:-)) Predrago! Daj drug predlog.

Uživaj.

New Report

Close