Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšen avto bi si kupile, če bi imele neomejeno količino denarja?

Kakšen avto bi si kupile, če bi imele neomejeno količino denarja?

audi TT

Definitivno Volvo XC 90. Krasen je.

Jest se podpišem tukaj pa še tega mojega za dušo bi obdržala-cabrioleta!

Uf – ob neomejeni količini denarja bi jaz tole:
– en avtodom
– enega v nulo doteranega spačka (Citroen 2cv)
– potem pa še en karkoli za družinski avto (lahko obdržimo kar našega Focusa karavana).

Tistega terenca, ki je zdaj v City Parku.

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

Takšnega s šoferjem:))))))

WildWind

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Volvo. Za zraven pa še Mini Cooperja.

To hočem:

Za v štacuno pa volvota cross country.

Mi smo iz Ljubljane in se vozimo z Rumenim taxijem, tudi zaradi Priusa :)) Res je carski, tudi vozniki ga pohvalijo..

:-((((
A na okolje pa nič ne misliš?

subaru impreza!!!

volvo xc 90

mogoče še bmw z4

ferrari enzo

Jaz imam točno tak avto, kot sem ga iskala, manjka mu le sončna streha.
Nikoli ne bi imela avta, ki bi stal več kot 3 mio sit, ker bi me bilo preveč strah takšno vrednost vlačiti po cestah. Zame je torej skrajna zgornja meja, ki bi jo ne glede na moje premoženjsko stanje porabila za avto, tri mio sit, se pravi 12.000 evrov.

jaz bi imela tudi kako toyoto corollo verso ali kaj drugega škatlastega. so mi všeč taki malo višji in komot avtomobili. Ali pa tale nov C4 picasso mi je tudi lušten, za tega vem, da ima tudi notranjost super. Le cena je huda 🙂

Takega z mladim postavnim šoferjem :))))))))))))

Če imaš veliko denarja, ti recimo popravilo avta ne predstavlja problem. Niti 1 guma za 400 EUR ali zavarovanje in vse ostalo.
Tako te precej dragega avta ni strah voziti–ker imaš pošteno zavarovanega!!!!
Če ga poškoduješ, plača zavarovalnica ali kupiš novega.:)

Hmmm, mogoče bi res premislila, če bi imela neomejeno denarja, drugače sem pa s svojim zadovoljna.

Zagotovo takega, ki ima tudi neki nebencinski vir pogona. Terenca sigurno ne, ker preveč porabi.

Ne, vseeno jaz 15 milijonov ne bi mogla vlačiti po cesti, sori. Bi jih raje dala bratu in staršem in jim olajšala življenje.

Pa zakaj se omejuješ? Naslov je NEOMEJENO količino denarja. Tako da bi lahko poskrbela za brata, starše, pa še v dragem avtu bi se okrog prevažala.
Pišuka, pa dejte si vsaj fantaziranje pustit neomejeno, no.

AUDI Q7

Kopiram – Definitivno Volvo XC 90. Krasen je.

TOYOTA PRIUS je sanjski avto, fantazija.

New Report

Close