Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek kakšen avtosedež?

kakšen avtosedež?

Kakšen oziroma bolje kateri torej:
– da je varen
– primeren od 9-18 kg
– cenovno ugoden
– nov
– ne preširok (da gresta zraven še 2 v 1 avto – za naprej:)

Ste kje videle in kaj priporočate? Cene??

smiselno je upoštevati tudi sledeče:

lp,

ewy

lp, ewy

Ravno danes sem v reklami Pikapolonica videla, da imajo znižane MC Rodi XP – barve iz kolekcije 2006 (iz 188E na 159E). Sicer pa je dober še MC Tobi (nekoliko dražji) in pa Romer King. Seveda je pa spet odvisno ali rabite “navadnega” ali fix sistem.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Mi imamo Bebe confort-Iseos in smo zelo zadovoljni ,ta malo smo dali notri že pri 6 m,in sicer v obratni smeri,potem pa smo ga obrnili.Sedež je res ful udoben in čisto ga lahko poležeš,lahko pa ga tudi širiš,ko otrok raste.Stane pa tam okoli 200EUR.Mislim ,da rabljenih še ni veliko v prometu,ker je pred 3 leti komaj prišel k nam

Rodi ni za 9-18 kg, se mi zdi, ampak je za večje….

Priporočam maxi cosi priori. Ne vem pa koliko jih gre v en avto.

Moja napaka, ja. Prodi bo pravi model. 🙂

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

mi smo kupili Romer ts king. je super. od jutri dalje je znižan v baby centru za skoraj 14.000 sit (jah, še kar v sitih).

Mi imamo sedež Brevi 9-18, grandprix silverline, in smo zadovoljni… Ima trdno kovinsko ogrodje, kar se mi zdi fajn, je udoben, cena je bila tudi OK. V Pikapolonici zdaj stane ca. 125 evrov, sem ga pa en dan zdaj videla v eni reklamci, ki smo jo dobili v nabiralnik, malo znižanega…. ampak se ne spomnim kje… Morda ve kdo drug. Tole je pa stran Pikapolonice – da vidiš kako izgleda. LP

Tole je pa res link:

New Report

Close