Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kakšen je bil vaš najbolj ponesrečen zmenek?

kakšen je bil vaš najbolj ponesrečen zmenek?

Da ne boste ženske izpadle tukaj neke boginje, vas je v bistvu dost brezveznih jeb za katere se na žalost moški trudmo, da vas dobimo.
En tak primer bom opisal in sicer so bile prej tiste varijante preko 090 cifre na katerih je itak moški pušnil kar nekaj denarja preden je prišel sploh do kakšnga zmenka, seveda so imele ženske to đabe, žal in s tem so izgubile tudi kompas v glavi glede normalnega in kulturnega obnašanja.
Najbolj beden je bil pa en primer, ko me je klicala ena kao odvetnica po izobrazbi in ok se midva zmenva, da se dobiva, logičn, da je ni bilo. Pa ajd jo pokličem, kako to, da ni prišla!? Lahko sicer, da me je kje skrivoma opazovala, ko sem jo čakal, tega ne vem. No in, ko sem jo poklical, je ona začela jokat, kako to, da ona revca ne dobi tipa z visoko izobrazbo od ing. dalje, hehe… Jokala je dobesedno po telefonu. Mene je poklical takrat kot slabšo izbiro, ker jo je en z visoko izobrazbo skenslal z besedami naj ga že nehajo klicat, da ima preveč ponudb kar se žensk tiče, seveda je bila ona užaljena, ker ni prišla v ožji izbor, hehe.
Pri meni jo je pa kao motilo, ker imam jaz samo srednješolsko izobrazbo.
Poanta tega kar sem zdaj napisal je to, kako pokvarjeno igro igrate ženske, ki se greste te zmenke. Skratka………kokoši, ki niste kaj dosti boljše od tistih, ki jih kritizirate. Namreč važno vam je samo, da ima nek naziv pa ste že v startu mokre….

In ti si užaljen, ker si izvisel? Hja, potrudi se pri sebi, da prihodnjič ne boš :p

Uff, ne bo držalo…un moj škrtuharski brezobrazni primerek od zgoraj je bil magister, pa nisem bila nič kaj mokra ob njem, kot tudi ob enem drugem z nazivom ne. No…moj mož ima triletno poklicno, pa se zna stokrat lepše obnašat kot vsi “gumpci” z nazivi s katerimi sem imela opravka. Če je tip smotan in se ne zna obnašat si lahko svoj naziv vtakne nekam.

Hehe,…. malo morgen, če si dobro prebrala kar sem napisal, si prebrala tisto, da so ženske v tistih varijantah 090 in tem podobnih varajntah izgubile kompas zaradi prevelike ponudbe, naj povem, da nikol nism bil brez ženske od svojega 16 leta recimo, sem pa takrat iskal žensko za resno zvezo… in ne samo za f u k. Torej ti, ki mi deluješ tako malo naduvana, pač moje opažanje po tem kar si napisala…. moreš tudi predvidevat, da se zrel tip…. nikoli ne sekira zaradi kokoši kot je bila tista , ki sem jo opisal…. kvečjemu mi je bilo smešno, še posebej, ko sem to štorijo govoril kolegom.

Ja, tudi to kaže na stopnjo zrelosti…

Tako mimo grede…. verejtno sem starejši od tebe Yo…..o ženskah na zmenkih na slepo bi pa šepa ša lahko pisal, večinoma v negativnem smislu…. s tem, da znam tudi kaj samokritičnosti dodat…


Yo je vmes 3 leta starejša.

So tisti tipi, ki zahtevajo, plačilo pijačke ali bencina.

Res obstajajo takšni?

OKkkkkk nimam ponesrečenih zmenkov, ker moške, ki hodim z njimi najprej dobro spoznam, preden mi sploh karakterno postane všeč da bi bila z njim. In pol grem na zmenek.

No mogoče eno je bilo – ampak ni bil zmenek, kino s prijateljem ki je bil vame zaljubljen. Na FB sem objavila besedilo, kaj hočem imet na neki skodelici natisnjeno in sem spraševala za mnenje. V dogovoru z oblikovalcem, da mi to oblikuje, lepo. Ker se je šlo za neko kampanjo, drugače pa meni osebno je bilo všeč. In dogovor da naredim objavo za FB in omenim oblikovalca. Ne vem kaj je moj prijatelj študiral – dal mi je isto besedilo natisnit na skodelico, z ogromno slovničnimi napakami, imel je pa še težave z nekim svojim tiskalnikom, da še oblikovno ni izpadlo kot mora. Oblikovano pa amatersko. Bila sem v bistvu v zadregi, kaj naredit, ker ne morem.njegovega darila objavit na FB in da bo užaljen, ko bom naredila objavo z drugo skodelico, da mu pa razložim za kaj se gre, ko niti nima pojma o teh stvareh, mi pa tudi ni bilo. Polom od zmenka, ker pač sem mu že prej poskusila razložit, da se ne vidim v vezi z njim..

Saj je zanimivo brat in zvedet za take zgodbe, vsem se lahko danes fajn smejimo.
Ampak tole, kar si ti napisala, pa ni najbolj razumljivo. Ok, izid si predstavljamo. Ampak vse, kar pa napišeš pred tem, je pa razumljivo bolj v megli. Prijatelj in oblikovalec sta ista oseba? Če ja, potem je oblikovalec po poklicu? Ali v smislu “človek, ki oblikuje” (glede na to, da napišeš, da ne veš, kaj je prijatelj študiral)? Kako je lahko “isto besedilo” on natisnil “slovnično pomanjkljivo”? A nista besedila prej dorekla? A ga nisi prej videla? Saj to je vse elektronsko, saj mu ni bilo treba ročno vse vnašat? Ali pač? Ali pa sta besedilo določila samo ustno, ko pa je on napisal, je bilo pa vse zmedeno? In če on “nima pojma” o teh stvareh, zakaj si mu potem dala v oblikovanje?
Al kako so šle te zadeve?
No, saj v končni fazi si predstavljamo, kaj je bistvo zgodbe, ampak povedana je pa nekako tako, kot da bi jo ta tvoj prijatelj na skodelico napisal …

Ona je svoje želje in besedilo objavila na FB ter se z nekom, v zameno za promocijo (objavo slike in omembo oblikovalca), dogovorila za izdelavo skodelice.
Ta njen prijatelj jo je prehitel in izdelal svojo verzijo skodelice in jo postavil v neroden položaj, ker je bila še vedno dogovorjena (za izdelavo in promocijo) s prvotnim oblikovalcem, ki bi stvar izdelal korektno.

Skratka, ni ga hotela prizadeti z javno objavo druge skodelice.

Se pa spomnim mojega prvega seksa na sploh … tako sem bil nevčakan, da ji ga notri vtaknem, da … še preden se je približala s puro do klobase, mi je že prišlo. 😀 seks je trajal 0 sekund. 🙂


Ta njen prijatelj jo je prehitel in izdelal svojo verzijo skodelice

Meni tole ni bilo ravno razvidno iz napisanega. Ne najdem, kje govori, da jo je “prehitel”. Razumem pa poanto. Samo povedano je čudno.

Tip je rekel, da greva kolesarit, naj se doma ne najem, ker bova jedla.
Na 35 km se ustaviva in mi da Frutabello.
Na vprašanje kam greva jest mi odgovori :” Saj si jedla”.
Povabil me je na obisk, deko naj bi prinesla s seboj, ker nikoli ne ogreva, ker je eko. Posiljeval je tudi z veganstvom.
Uči na eni srednjih šol. Bog nam pomagaj…

Pa ne no :)))

Frutabela ni veganska…

fajmošter v civilu…

Ziher se bo enkrat pojavil tu (ali na kakšnem drugem forumu) in bo post v stilu: sem športnik, urejen, situiran… ne morem si najti ženske… kaj je narobe s temi današnjimi ženskami… in bo iskal vzroke v vseh možnih smereh, samo pri sebi ne.

Na prvem dejtu. Vse ok, pogovor teče malo se smejeva, in pri drugem smejanju sem ponesreči prdnil (lastna danka mi je zagrenila lajf v sekundi, ne moreš verjet). Vglavnem naslednje pol ure sem si želel da bi se zbudil iz sanj, a žal je bila to resničnost.
Vglavnem nikoli več je nisem kontaktiral.

Dve na istem mestu ob istem času. Ena povabljena, druga se je tam znašla slučajno.

Tale s frutabello je pa zmagovalna! :)))

Tale s frutabello je pa zmagovalna! :)))

1. Klepetava na spletu, se zmeniva, dobiva in prvih nekaj minut je bilo fajn. Simpatična na oko, a dobro uro je govorila le o sebi. Pa sem zajel sapo, da bi speljal temo kam drugam, pa nisem prišel do besede. Na koncu, ko se pred lokalom poslavljava, mi reče “fajn se mi zdiš, tak tih si”. Seveda.

2. Se spoznava na eni od internetnih strani, oba ljubitelja hribov. Brez problemov pride k meni domov, spijeva kavo in se odpraviva v hribe. Po več kot 10 letih je spet samska, čeprav šele dva meseca. Da skrajšam, ne išče fanta, hoče nekaj časa mir, ampak za orientacijo – bila je sobota in jaz sem bil njen peti zmenek v tistem tednu.

1. 😂😂 Kot bi vic bral 😂

1. 😂😂 Kot bi vic bral 😂
[/quote]

Bogi 🤗

"Sometimes you will never know the value of the moment until it becomes a memory."

New Report

Close