Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšen je občutek se poljubljat z žensko, ki si je dala povečati ustnice?

Kakšen je občutek se poljubljat z žensko, ki si je dala povečati ustnice?

Ne izgedajo vedno grdo, na nekaterih bejbah izgledajo lepo. Nisem se pa še poljubil  s tako, ker se bojim, da bom zelo razočaran. Narava je ena stvar, drugo pa je umetna stvar.

Tisti, ki ste imeli te prilike, napišite kaj , če je pozitivno ali negativno vplivalo na vas. TNX A LOT.

Če smem,postavim tudi jaz nekaj vprašanj,ki se navezujejo na temo.

Ne morem si predstavljati,da bi se hotela poljubljati z descem  ki bi imel napumpane žnable . Ves čas bi nehote mislila, da se nekaj zgodi in bi mi tista mastna svinjarija začela mezeti v moja usta…bljak. Obenem tudi, da se ližem z mastjo z njegove celulitične riti ali stegen…

Pa ,da bi si dal dvigniti rit ,ali kako že rečejo in bi prijemala ,šlatala neke povštrčke iz želeja..bljak. (vse to je napisano  v obrnjeni vlogi, še vedno velja vprašanje za moške)

Tako sem se res vedno spraševala, kaj mislijo desci,ki mečkajo plastične vrečke,polne neke svinjarije,ki so v koži mnogih žensk.

Ja, hvala avtor, morda bom zdaj kaj izvedela od moških.

Kot bi poljubljal napihnjeno žogo. Trdo in neprijetno. Moja bivša jih je imela. Ko si je dala narisati še obrvi sva zaključila. Cela umetna.

nova
Uredništvo priporoča

Ko z ritjo al se huje.😂😅

Odgovor na objavo uporabnika
mene pa res zanima tipi, 21.09.2022 ob 02:27

Ne izgedajo vedno grdo, na nekaterih bejbah izgledajo lepo. Nisem se pa še poljubil  s tako, ker se bojim, da bom zelo razočaran. Narava je ena stvar, drugo pa je umetna stvar.

Tisti, ki ste imeli te prilike, napišite kaj , če je pozitivno ali negativno vplivalo na vas. TNX A LOT.

To ni za poljubljat…To je izključno za vtik penisa. Ker so taka usta imitacija sfinktra oz. labij. Trdota pa enaka, kot od sfinktra.

Bljak!  Že na videz neapetitlih. Poljubljat?!  Ne. Fuj.

Odgovor na objavo uporabnika
KO TO BEREM, 21.09.2022 ob 06:35

Če smem,postavim tudi jaz nekaj vprašanj,ki se navezujejo na temo.

Ne morem si predstavljati,da bi se hotela poljubljati z descem  ki bi imel napumpane žnable . Ves čas bi nehote mislila, da se nekaj zgodi in bi mi tista mastna svinjarija začela mezeti v moja usta…bljak. Obenem tudi, da se ližem z mastjo z njegove celulitične riti ali stegen…

Pa ,da bi si dal dvigniti rit ,ali kako že rečejo in bi prijemala ,šlatala neke povštrčke iz želeja..bljak. (vse to je napisano  v obrnjeni vlogi, še vedno velja vprašanje za moške)

Tako sem se res vedno spraševala, kaj mislijo desci,ki mečkajo plastične vrečke,polne neke svinjarije,ki so v koži mnogih žensk.

Ja, hvala avtor, morda bom zdaj kaj izvedela od moških.

Moški ponavadi nimajo celulita. Poleg tega pa ali nimajo tipi lepe ritke?

img-1-1663768586586

 

Če lahko šopajo napihljive Ančke in silikonske lutke, lahko tudi mešano nažaru. Moški niso izbirčni. Samo, da je toplo in da diši po ribah.

New Report

Close