Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek kakšen je sex s starejšim moškim?

kakšen je sex s starejšim moškim?

Vredu so. Boljš 50 letnik kot 20 letnik.

Odgovor na objavo uporabnika
Abrahamček, 02.10.2015 ob 12:07

Verjetno nič drugačen, kot pri drugih letih…ampak imamo pa veliko voljo in veselje tudi to počet 😀

Tako je!

In cenimo 20, ali 30 let mlajše ženske dejansko cenimo. Tudi zato, ker so nam, če smo od njih 20 let starejši, dosti težje dostopne…

Tile danes mladih v veliki večini ne cenijo. Kako pa bi jih cenili, če jih fukajo na žurih…

One pa tam fukajo, ogosto z večimi, zato, ker se na žurih pač – fuka.

Dober je tudi 50. letnik, če ni nič mlajšega v bazenu.

Iskreno… En velik ne. V večini primerov moški okoli 50 leta ratajo nesamozavestni/egocentriki. Skušajo špilati neko mladost, koža jim je pa že krepko opadla (povsod..!) suha, zgubana… Tudi če skrbijo zase-se pozna da so stari 50 ali več… In naj vas nobeden ne zavaja, tudi ženske smo vizuelna bitja in nam je pomembno kako moški zgleda. Seveda, tudi kako se obnaša in izraža. Denar oz. materijalno je na zadnjem mestu, pri večini žensk (da temu ni tako si govorijo moški ki nimajo kaj za ponuditi kot to). Še vseeno menim da z razlogom obstaja tisto ne pisano pravilo, da si z nekom svojih let… Iz več razlogov. Vse ostalo je nakladanje, zavajanje, zdravljenje frustracij in travm kot tudi reakcija na menopavzo (ja, tudi moški jo imajo). In verjemite, to k jemljete vijagre in ostale stimulanse vas ne bo vrnlio v mladost ampak balkanska mentaliteta ne da miru, hehe. In za konec, mednožje 50 letnika in 30 letnika prav nikakor ne more biti niti približno isto, vred z vsem kar je tam spodaj… 🤮😅

Po svečah dišijo ali je šla trdota v kolena.

Odgovor na objavo uporabnika
antilopa, 02.10.2015 ob 03:24

Tam okoli petdesetega leta se začne marsikateremu moškemu “kisati”. Z vampom, plešo in še čem misli, da izgleda kot npr. Goran Višnjić in osvaja vsepovprek ter je hudo užaljen, če ga kakšna ne opazi. Če pa je na položaju ali ima denar, pa sploh misli, da je nek magnet. Če pa je fajn osebnost in se vede letom primerno, pa verjetno tudi seks štima. So pa najbolj komični tisti, ki mislijo, da se samo ženske okoli njih starajo, oni pa ne.

Si se pofukala z doktorjem, ki ima kosmate roke . Saj veš s katerim..

Moški 50 let,se ti gnusi, vse je ovelo  koža,  vse visi na njem, še poljub z njim se ti gnusi, vsak ta drugi ima že umetno protezo v ustih, pol se pa liži z takim bljak, da o seksu ne govorimo, če se mu sploh dvigne pa sploh ni prave trdote, ker ima že vsak drugi probleme s prostato. Tiste ,ki govorite kako je super lažete same sebi, si ne priznate resnice.

    To temo je zihr odprl moški, ki rabi potrditev, če je še za kakšno rabo.

Ma, tole je pa že žaljivo. Nismo vsi za v isti koš. Jaz imam pri 54. letih goste, bujne lase, sivi med njimi so tako skriti, da me že par let folk sprašuje, če se barvam – pa se ne, prisežem. Nimam six packov, vampa pa tudi ne. Sem solidno fit, grem večkrat na jogging, na bicikel, v hribe rad potegnem s tempom, ki mu marsikdo ne sledi, ker mi je čisto OK, da švic kaplja z nosu.  Odkar seksam, me erekcija še ni izdala, tudi nazadnje (predvčerajšnjim) ne. Tudi moja partnerka hudičevo dobro izgleda za svojih 52 let, le seksa se ji malo manj, kot meni. In večkrat se zgodi, da po drugem, včasih tretjem orgazmu ona reče, da ima dovolj, ne jaz.  Znam kontrolirati orgazem in mi zlepa ne pride, če nočem (večinoma deluje, vedno ne) Ja, si večkrat pomagava tudi z jezikom, prsti, vibratorjem itd. , da je še bolj pestro. Tako da ne mi s takimi pripombami na povprek. Jaz ti nisem kriv, če ne srečaš pravega.

Odgovor na objavo uporabnika
Jonatan, 19.05.2024 ob 14:18

Ma, tole je pa že žaljivo. Nismo vsi za v isti koš. Jaz imam pri 54. letih goste, bujne lase, sivi med njimi so tako skriti, da me že par let folk sprašuje, če se barvam – pa se ne, prisežem. Nimam six packov, vampa pa tudi ne. Sem solidno fit, grem večkrat na jogging, na bicikel, v hribe rad potegnem s tempom, ki mu marsikdo ne sledi, ker mi je čisto OK, da švic kaplja z nosu.  Odkar seksam, me erekcija še ni izdala, tudi nazadnje (predvčerajšnjim) ne. Tudi moja partnerka hudičevo dobro izgleda za svojih 52 let, le seksa se ji malo manj, kot meni. In večkrat se zgodi, da po drugem, včasih tretjem orgazmu ona reče, da ima dovolj, ne jaz.  Znam kontrolirati orgazem in mi zlepa ne pride, če nočem (večinoma deluje, vedno ne) Ja, si večkrat pomagava tudi z jezikom, prsti, vibratorjem itd. , da je še bolj pestro. Tako da ne mi s takimi pripombami na povprek. Jaz ti nisem kriv, če ne srečaš pravega.

Ti revež še kar tolaži, pa itak da ti žena ne bo povedala resnice, ker se ji smiliš, te noče užalila.

Kateri folk te hvali, lažnivi hinavski  znanci, prijatli.,ali tisti od 80 let, za hrbtom pa si misijo drugače. Bogi revež ti se kar tolaźi in resnico si je težko priznati, poglej sebe ali pa enga od 40let,   razlika je kot noč in dan.

Tale gornji odgovor seveda leti na mnenje Resnica105. Torej se Zoj105 opravičujem, če je izgledalo, da je to replika na njen post.

Hm, Dehhhhh, kje se kaj tolažim v mojem postu? Samo zjezilo me je mnenje Resnica105 in sem napisal, kako je pri meni, brez nakladanja in olepševanja. In tudi nisem edini – sem imel šefa, ki je bil pri 53. letih praktično brez sivih las. In imam sodelavca, ki ima komaj malo sivih las pri strani, pa se bo kmalu upokojil.  Takih ni veliko, so pa.  Orgazem ženska lahko hlini – ampak so znaki, ki jih ne moreš sfejkati.  Moja dobi očitno rožnato liso na enem delu kože (ne bom šel v detajle) in (poleg drugih očitnih znakov) večinoma dobro vem, pri čem je. Tako da ne vem, zakaj tako sovražno prepričanje da se nekaj tolažim in izmišljujem in se drugi okrog mene le vljudno lažejo. Seveda vem, da nisem kot kakšen nabildan 30letnik in fizično nisem tako fit, kot sem bil in  z nasmeškom lahko gledam svoje fotke iz mladih let, ko sem bil očitno mišičast, z radiatorčki, ampak za v koš pa zagotovo nisem. Seveda se to lahko tudi hitro spremeni, pride bolezen itd. ampak to, da mi nekdo reče, da sem/moram biti takintak, ker mi tako na koledarju piše, me pa res razkuri. Starost je tudi, ali pa predvsem, stanje duha.   Poznam mnogo mlajše, ki so pravi živi mrliči, zavaljeni, neaktivni, zapiti in posledično zafrustrirani,  pa tudi občudujem starejše od mene, ki zajemajo življenje z veliko žlico – npr. imam dobrega znanca, ki se je pri 73 letih lotil jadralnega padalstva in ga podpiram in se nikakor ne pridružujem tistim, ki pravijo, da to ni za njegova leta, da se bo polomil…   Ja lahko, da se bo, ampak človek je aktiven in se ne ozira na mnenja drugih, potuje po svetu, šiba s kajakom po Jadranu….  pri 75. letih. Ker lahko.  In ker je takoalitako to počel vse življenje, le svoje aktivnosti je sedaj prilagodil fizičnim zmožnostim. (v mlajših letih je pa hodil v Himalajo…) In človek je po izgledu seveda očitno starejši,  z belimi lasmi, a v duši je iskriv, užitek se je z njim pogovarjati.

Tako da….  Dehhh, mislim, da tvoj žolčen odgovor več pove o tebi, kot o meni.

Lep dan.

Brad Pitt je kar o.k.

Odgovor na objavo uporabnika
Jonatan, 19.05.2024 ob 15:14

Hm, Dehhhhh, kje se kaj tolažim v mojem postu? Samo zjezilo me je mnenje Resnica105 in sem napisal, kako je pri meni, brez nakladanja in olepševanja. In tudi nisem edini – sem imel šefa, ki je bil pri 53. letih praktično brez sivih las. In imam sodelavca, ki ima komaj malo sivih las pri strani, pa se bo kmalu upokojil.  Takih ni veliko, so pa.  Orgazem ženska lahko hlini – ampak so znaki, ki jih ne moreš sfejkati.  Moja dobi očitno rožnato liso na enem delu kože (ne bom šel v detajle) in (poleg drugih očitnih znakov) večinoma dobro vem, pri čem je. Tako da ne vem, zakaj tako sovražno prepričanje da se nekaj tolažim in izmišljujem in se drugi okrog mene le vljudno lažejo. Seveda vem, da nisem kot kakšen nabildan 30letnik in fizično nisem tako fit, kot sem bil in  z nasmeškom lahko gledam svoje fotke iz mladih let, ko sem bil očitno mišičast, z radiatorčki, ampak za v koš pa zagotovo nisem. Seveda se to lahko tudi hitro spremeni, pride bolezen itd. ampak to, da mi nekdo reče, da sem/moram biti takintak, ker mi tako na koledarju piše, me pa res razkuri. Starost je tudi, ali pa predvsem, stanje duha.   Poznam mnogo mlajše, ki so pravi živi mrliči, zavaljeni, neaktivni, zapiti in posledično zafrustrirani,  pa tudi občudujem starejše od mene, ki zajemajo življenje z veliko žlico – npr. imam dobrega znanca, ki se je pri 73 letih lotil jadralnega padalstva in ga podpiram in se nikakor ne pridružujem tistim, ki pravijo, da to ni za njegova leta, da se bo polomil…   Ja lahko, da se bo, ampak človek je aktiven in se ne ozira na mnenja drugih, potuje po svetu, šiba s kajakom po Jadranu….  pri 75. letih. Ker lahko.  In ker je takoalitako to počel vse življenje, le svoje aktivnosti je sedaj prilagodil fizičnim zmožnostim. (v mlajših letih je pa hodil v Himalajo…) In človek je po izgledu seveda očitno starejši,  z belimi lasmi, a v duši je iskriv, užitek se je z njim pogovarjati.

Tako da….  Dehhh, mislim, da tvoj žolčen odgovor več pove o tebi, kot o meni.

Lep dan.

Kar Tolaži se,res si  Bogi, ker se primerjaš z 73 letnikom.

Si verjetno ti ta ,ki je odprl to temo, ker imaš dvome, če si ženi še privlačen, te kar malo gloda dvom .

Samo še zobe in zobne proteze pobiramo po postelji.

Eni so že vsi polomljeni in zaležani, križ jih matra, kolki jih matrajo, kolega se več ne dvigne od zaležanosti, zamaščenosti in alkota ter čikov…..nekateri so pa še gibčne sorte, energični in predvsem ne tako “zajčji” kot veliko mladičkov :). Nima v bistvu veze z leti, ker imaš tudi zaležane, lene 20 letnike in isto 20 letnike ki so jim všeč ženske in se ukvarjajo z njihovimi telesi, ne samo s svojim kolegom. Če misliš da leta določajo kakšen seks bo in ne to s kom seksaš in kakšno energijo imaš z njim….ja uspešno iskanje dobrega seksa želim potem 🙂

Mene na starejših ljudeh najbolj odbijajo grozni zobje. Ogromno ljudi ima groteskno zobovje. Koža, pleša in vse ostalo me ne gane. Če je higiena na mestu. Ma da ima pa nikakvo zobovje, po možnosti da mu jih že pol manjka….bruh. Pa nohti. To imajo tudi nekateri tako ogabne da te kam navije. Rumeno, trda koža na nogah….bruh. Še na plaži se od takih umaknem, kaj šele da bi seksala z njimi.

Odgovor na objavo uporabnika
moteče, 19.05.2024 ob 19:44

Mene na starejših ljudeh najbolj odbijajo grozni zobje. Ogromno ljudi ima groteskno zobovje. Koža, pleša in vse ostalo me ne gane. Če je higiena na mestu. Ma da ima pa nikakvo zobovje, po možnosti da mu jih že pol manjka….bruh. Pa nohti. To imajo tudi nekateri tako ogabne da te kam navije. Rumeno, trda koža na nogah….bruh. Še na plaži se od takih umaknem, kaj šele da bi seksala z njimi.

Vse kar opisuješ ima lahko tudi mlajši moški.

Pa samo kako gnusno jedo, cmokajo, juho žlobudrajo, že na obrazu se jim vidi  da so starački  . Pa  v hlače jim uide po scanju, ko se že oblečejo, in pol boš seksal s takim, ah bejžte no, moreš pa res met dober želodec.

Odgovor na objavo uporabnika
Krneki5, 19.05.2024 ob 19:49

Vse kar opisuješ ima lahko tudi mlajši moški.

To je res, ma večkrat opazim med starejšimi. Velja pa isto neglede na leta. Ogabni so zanemarjeni ljudje.

Odgovor na objavo uporabnika
radovedna30, 01.10.2015 ob 17:42

Nisem še probala pa me zanima kaki so 50letniki v tem??

Boljše da si štil od metle daš not, boš vsaj nekaj čutila,  kot pa tisto poscano mlakonjo, ki pada dol.

 

Je pa 50+ letnik dober za …… faf.  Če mu ga fafaš, in preden mu pride….pol ure……… ti ni treba na nobeno silikonsko innjekcijo,  ker imaš ustnice zjutraj kot raca.  .:)))

Odgovor na objavo uporabnika
DOooora, 19.05.2024 ob 20:51

Je pa 50+ letnik dober za …… faf.  Če mu ga fafaš, in preden mu pride….pol ure……… ti ni treba na nobeno silikonsko innjekcijo,  ker imaš ustnice zjutraj kot raca.  .:)))

Bljak,  uvelega , z visečimi  binglji moraš pa bit res  neumna.

 

 

 

Bljak,  uvelega , z visečimi  binglji moraš pa bit res  neumna.

Bljak, ženske pa nabildanih riti, pizde od ne vem česa zatečene (verjetno pretirana uporaba). ustnice že kot hrenovke, ampak že špara za še večje…

Kremplji pa dolgi najmanj 3 centimetre. Raje pa pet…

Bljak, ter fej in fuj!

Odgovor na objavo uporabnika
star dec, 19.05.2024 ob 21:43

Bljak,  uvelega , z visečimi  binglji moraš pa bit res  neumna.

Bljak, ženske pa nabildanih riti, pizde od ne vem česa zatečene (verjetno pretirana uporaba). ustnice že kot hrenovke, ampak že špara za še večje…

Kremplji pa dolgi najmanj 3 centimetre. Raje pa pet…

Bljak, ter fej in fuj!

ahhahahahahah :))))))

New Report

Close