Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek kakšen je sex s starejšim moškim?

kakšen je sex s starejšim moškim?

Jaz sem skoz dober v sexu,res pa je da ko sem bil 20 sem lahko taveliko brisaco dvignil s ticem tolk sem bil natrenira,fit sem se vedno in vzdrzljiv.A vprasanje je nesmiselno,ker lahko imas nekoga ki pri 50 ne ve kaj z njim nej dela in pri 20 pravega junaka korenjaka in seveda obratno in vse vmes.Faktor poleg ostalih  je tudi kaksno zensko imas zraven,…

Odgovor na objavo uporabnika
radovedna30, 01.10.2015 ob 17:42

Nisem še probala pa me zanima kaki so 50letniki v tem??

Pri nas zupnik prijazen,da pol se za kokakolo pa cokolado.

Huhhh, če bi jaz pri dvajsetih vedela, kako imajo starejši moški  radi mlade punce, bi zapeljala v posteljo vsakega malo bolje situiranega.Seveda bi se mi moral denarno oddolžiti.Takrat sem prav uživala v fukanju, potiskanju in ljubljenju.Pa kaj, ko so takrat vsi starejši zgledali stari, obnašali pa do se tako, kot da ga nihče ne daje not in ven…Je bil še socializem …Tko sva z enim par let samo starejšim od mene fukala v avtu, drugič v gozdu na tleh, na morju zvečer ob obali, enkrat pa celo na nekih stopnicah stare zgradbe.In to podnevi.Je bilo kar zanimivo…

Odgovor na objavo uporabnika
Tika taka, 19.05.2024 ob 23:33

Huhhh, če bi jaz pri dvajsetih vedela, kako imajo starejši moški  radi mlade punce, bi zapeljala v posteljo vsakega malo bolje situiranega.Seveda bi se mi moral denarno oddolžiti.Takrat sem prav uživala v fukanju, potiskanju in ljubljenju.Pa kaj, ko so takrat vsi starejši zgledali stari, obnašali pa do se tako, kot da ga nihče ne daje not in ven…Je bil še socializem …Tko sva z enim par let samo starejšim od mene fukala v avtu, drugič v gozdu na tleh, na morju zvečer ob obali, enkrat pa celo na nekih stopnicah stare zgradbe.In to podnevi.Je bilo kar zanimivo…

Enako lepi spomini,se posebaj ko sva na plazi ko se je folk sprehaja malo nad nama pa naju so valovi obcasno malo zalivali.Al pa med voznjo ko so mi oralca delale,zadaj pa folk zivcen ker sem komaj vozil po omejitvah in iskal kje ustavim.Pa kabine v Emporium.

Ce bi vedel takrat kolk so potrebne pa vedno pripravljene  zenske po 40,pa kolk hitro se zmenis ne bi zgubljal tolk casa z vrstnicami.

Ja dejansko boš mola sprobat!

Še bolje kar 60 letnika!

Boš rekla da se hvalim a mislim da bi te res zadovoljil v vseh pogledih. Sicer na drugačen način kot kak 25 letnik, ampak ja sem siguren da te lahko popeljem v naslado itd.

Kaj sprašuješ edino poščije te lahko, ker mu hidravlika več ne dela.

No a sa bo še kateri dedek pohvalil kako je dober v postelji?

Odgovor na objavo uporabnika
Jonatan, 19.05.2024 ob 15:14

Hm, Dehhhhh, kje se kaj tolažim v mojem postu? Samo zjezilo me je mnenje Resnica105 in sem napisal, kako je pri meni, brez nakladanja in olepševanja. In tudi nisem edini – sem imel šefa, ki je bil pri 53. letih praktično brez sivih las. In imam sodelavca, ki ima komaj malo sivih las pri strani, pa se bo kmalu upokojil.  Takih ni veliko, so pa.  Orgazem ženska lahko hlini – ampak so znaki, ki jih ne moreš sfejkati.  Moja dobi očitno rožnato liso na enem delu kože (ne bom šel v detajle) in (poleg drugih očitnih znakov) večinoma dobro vem, pri čem je. Tako da ne vem, zakaj tako sovražno prepričanje da se nekaj tolažim in izmišljujem in se drugi okrog mene le vljudno lažejo. Seveda vem, da nisem kot kakšen nabildan 30letnik in fizično nisem tako fit, kot sem bil in  z nasmeškom lahko gledam svoje fotke iz mladih let, ko sem bil očitno mišičast, z radiatorčki, ampak za v koš pa zagotovo nisem. Seveda se to lahko tudi hitro spremeni, pride bolezen itd. ampak to, da mi nekdo reče, da sem/moram biti takintak, ker mi tako na koledarju piše, me pa res razkuri. Starost je tudi, ali pa predvsem, stanje duha.   Poznam mnogo mlajše, ki so pravi živi mrliči, zavaljeni, neaktivni, zapiti in posledično zafrustrirani,  pa tudi občudujem starejše od mene, ki zajemajo življenje z veliko žlico – npr. imam dobrega znanca, ki se je pri 73 letih lotil jadralnega padalstva in ga podpiram in se nikakor ne pridružujem tistim, ki pravijo, da to ni za njegova leta, da se bo polomil…   Ja lahko, da se bo, ampak človek je aktiven in se ne ozira na mnenja drugih, potuje po svetu, šiba s kajakom po Jadranu….  pri 75. letih. Ker lahko.  In ker je takoalitako to počel vse življenje, le svoje aktivnosti je sedaj prilagodil fizičnim zmožnostim. (v mlajših letih je pa hodil v Himalajo…) In človek je po izgledu seveda očitno starejši,  z belimi lasmi, a v duši je iskriv, užitek se je z njim pogovarjati.

Tako da….  Dehhh, mislim, da tvoj žolčen odgovor več pove o tebi, kot o meni.

Lep dan.

Jonatan , Ne sekiraj se, tu ene zanalašč provocirajo. Marsikateri moški pri 50 ih bolje izgleda kot pri 30ih . Spolnost je drugačna, bolj dovršena, kakovostna, s pozornostjo na nasprotni spol. Res se ne odzivaj na provokatorice, škoda lepega dneva. Moj mož danes tudi izgleda bolje kot ko sva se poročila, pa je od poroke 20 let 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Za Jonathana, 20.05.2024 ob 16:56

Jonatan , Ne sekiraj se, tu ene zanalašč provocirajo. Marsikateri moški pri 50 ih bolje izgleda kot pri 30ih . Spolnost je drugačna, bolj dovršena, kakovostna, s pozornostjo na nasprotni spol. Res se ne odzivaj na provokatorice, škoda lepega dneva. Moj mož danes tudi izgleda bolje kot ko sva se poročila, pa je od poroke 20 let 🙂

[/quote

Z berglo si ga podpri, če pada dol.

Meni zelo dober, me zna zadovoljiti, že pogled nanj me vznemiri, ve kaj reci, prijeti, zna bit pozoren, je urejen, zelo lepo mi diši, imava edino problem, da mu se ni prislo, sva bolj v začetku intimnosti, z erekcijo nima tezav. Kaj bi lahko to bilo?

Kaj ti čelo stari klopotci, če je pa toliko mladeničev. Sam stran od starine.

Odgovor na objavo uporabnika
15 let, 20.05.2024 ob 17:20

Meni zelo dober, me zna zadovoljiti, že pogled nanj me vznemiri, ve kaj reci, prijeti, zna bit pozoren, je urejen, zelo lepo mi diši, imava edino problem, da mu se ni prislo, sva bolj v začetku intimnosti, z erekcijo nima tezav. Kaj bi lahko to bilo?

Pri starejših moških nad 50- 60 let je izliv redkejši, lahko jim uplahne brez izliva. Erekcija je lahko slabša, v smislu manjša trdnost, razen če si lahko pomaga z viagro  ( če nima zdravstvenih omejitev-visok pritisk)

bah, to je vse mlahavo po telesu, nič čvrstega ni. Razen če je tip športnik ali pa se intenzivno ukvarja s telovadbo, to je še okej. Uni klasični 50+ letniki so pa vsi mlahavi s pivskim trebuščkom, pa še smrdijo po švicu ponavad. 50 letnika v dobrem stanju je težko najt. Da bi pa z njim šla, ker mu Stojko stoji, hvala, za te potrebe je vibrator čisto okej.

No berem to razpravo, povem zase, sem v 64 letu se dobivam že kr en čaz 40 letnico, noro oba uživava, jaz sem bolj obdarjen, z veliko predigre, hm noro uživava, pa lep pozdrav.

 

Dosti  pišete ženske o tem dobrem seksu…Po mednarodnih raziskavah ,traja seks med pari  5 -7 min ,predigra 11 minut ,velikost povprečnega penisa 13 cm …Torej ,marsikateri dedek ,kot mu pravite, to krepko presega, druga stvar je ,pa kako izgleda tak moški ,če je športnik ,nekadilec ,nealkoholik ,sigurno zadrži estetiko dolga leta …Seveda so še pomembni dobri geni in hrana…ja malo takih…

Odgovor na objavo uporabnika
Bojan 365, 20.05.2024 ob 20:21

No berem to razpravo, povem zase, sem v 64 letu se dobivam že kr en čaz 40 letnico, noro oba uživava, jaz sem bolj obdarjen, z veliko predigre, hm noro uživava, pa lep pozdrav.

 

Ti se kar tolaži, tista od 40 tvoja je verjetno obupanka, verjetno želi samo tvojo penzijo  in pa tvoje premoženje ti butec pa misliš kako uživa s tabo , je prava lisica.

E stari naivnež.

Odgovor na objavo uporabnika
zelo odvisno02, 20.05.2024 ob 20:58

Dosti  pišete ženske o tem dobrem seksu…Po mednarodnih raziskavah ,traja seks med pari  5 -7 min ,predigra 11 minut ,velikost povprečnega penisa 13 cm …Torej ,marsikateri dedek ,kot mu pravite, to krepko presega, druga stvar je ,pa kako izgleda tak moški ,če je športnik ,nekadilec ,nealkoholik ,sigurno zadrži estetiko dolga leta …Seveda so še pomembni dobri geni in hrana…ja malo takih…

Dedki , pejte  rajši spat, kot pa , da fantazirate kako še zmorete, ne se smešiti.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Dedek, 20.05.2024 ob 21:10

Dedki , pejte  rajši spat, kot pa , da fantazirate kako še zmorete, ne se smešiti.

 

Nisem dedek ,to so dejstva ,vsak ve zase koliko krat je boljši ali slabši od tega ..

Vsak dan pr 60 letih in še večkrat če so šanse‼️

Še lepše da je ena zjutro in druga popoldne😉

Statistike kažejo drugače, pa tudi zdravniki potrjujejo, da moškemu po 50 začne libido precej upadat. Erekcije so slabše, krajše. Rabijo vedno močnejše dražljaje in stimulacijo.

Eni imajo že od nekdaj močan libido in nekako gre še v starosti. Drugi tega nimajo izrazitega pa pač temu ne dajejo pomena in s partnerico samo še prijateljujeta

Odgovor na objavo uporabnika
Ta mlada, 20.05.2024 ob 19:29

Kaj ti čelo stari klopotci, če je pa toliko mladeničev. Sam stran od starine.

Stari klopotec te bo nabival pol ure, ne kot  mlečnozobez.

Odgovor na objavo uporabnika
Realnost, 21.05.2024 ob 10:18

Statistike kažejo drugače, pa tudi zdravniki potrjujejo, da moškemu po 50 začne libido precej upadat. Erekcije so slabše, krajše. Rabijo vedno močnejše dražljaje in stimulacijo.

Eni imajo že od nekdaj močan libido in nekako gre še v starosti. Drugi tega nimajo izrazitega pa pač temu ne dajejo pomena in s partnerico samo še prijateljujeta

Se strinjam ,hočem to tudi povedat, da ni nujno  25  letnik boljši od 50 letnika ,odvisno kako te narava obdari v tej smeri ,ali si ali pa nisi seksualno bitje ,isto velja za ženske . Je pa res ,da če hoče moški obdržat formo ,mora biti discipliniran pri razvadah ,in obvezno nekaj športa…

Hvala bogu, vsaj ena normalna tu gor. Ne vem, kaj je folku, da provocira s takimi brezveznimi. (no, jaz se pa pustim sprovocirati)  Le kaj imajo v glavi? Ma, ne bom rekel, da izgledam bolje kot pri 30ih, ampak sem pa kar presenečen, kako pravzaprav posteljne stvari itd. še ne grejo nič kaj navzdol – pa moj oče je že pri poroki imel plešo, jaz pa čisto kontra….  Skratka, uživam življenje.

Kako že 50 lerniki rečejo za 40+ letnice? Zakaj bi se ubadal s tem ko pa imam lahko pol mlajšo, vso čvrsto… No, tle isto.

Govorite o moskih, da imajo povešeno kožo, pa binglja, pa ne vem kaj vse dol visi. Kakšne ste pa ve? Ravno ženske smo bolj dovzetne za gube, celulit, povešeno mlahavo kožo. Težko razumem da bi si nek mlad lep moški poželel starejšo. Svoji k svojim, pa malo več realnosti pa bo svet enostavnejši. Ogledalo velja za oba spola, tudi ve prelepe gospe se poglejte, gube in celulit pa mlahava koža in to pri mladenkah nad 30 let.

New Report

Close