Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kakšen je za vas smisel življenja v letu 2020

kakšen je za vas smisel življenja v letu 2020

Jebale vas vase pravice!
Tudi jaz imam pravice!
Pravico do normalnega zivljenja!
In pravico do zdravljenja!

Ce se ne bi vsi vi tako nesramno obnasali in bi si nataknili te klinceve maske in se razkuzevali, se danes ne bi pogovarjali o tem, ce nas bodo zaprli za cel vikend!
Bedaki nenormalni!
[/quote]

Spostljivo komuniciraj, teslo.
Kdo se ne drzi rpavil, bi se lahko debatiralo. Vsakega mimoidocega vidim zamaskiranega, tudi oddaljene, ki so ‘sredi nicesar’. Nihce ne rine v gneco – je preprosto ni.

Vas, ki ste tako zaskrbljeni, pa ze 100tic vprasam, kaj ste sami naredili za svoje ogrozene sorodnike, ste preventivno delujoci tudi v njihovi blizini, ali pac le ‘lajate’ na vse ‘tujce’, sebe pa ne vidite.

Vprasanje je retoricno, ker tako ali tako vem odgovor: na ukrepe se pozvizgate v krogu svojcev-starostnikov in s tem prispevate, da okuzbe rastejo. Ce ste tako nacelni, upostevajte ukrepe tam, kjer je najbolj nujno.

Počutim se kot v zaporu. To ni nikakršno življenje, vsak dan trepetati kaj si bodo še izmislili, kakšne vse butaste ukrepe bodo sprejeli, ali bomo še imeli službe, bomo lahko nahranili otroke, kakšna bo naša prihodnost. To ni življenje, to je vegetiranje, umiranje na obroke. Če se bo tako nadaljevalo, me raje več ni kot da mi vse vzamejo in vsi pocrkamo od lakote.
[/quote]

Mogoče boš pa umrl od covida. Ni prav hitra in lahko smrt, a tebi bo že po volji.

S tem se čisto strinjam.

Če pa še direktno odgovorim glede smisla življenja v 2020 – 2 sta;
– preživeti do takrat, ko bo virusno oz. zdravstveno stanje normalno in potem še nekaj časa uživati v vsakem dnevu posebej,
in
– uživati v malenkostih vsakega posameznega dne doma in v družbi svojih najljubših. Nekaterih osebno – večine pa virtualno.

nova
Uredništvo priporoča

Ta virus me je predvsem spomnil, da čas leti in da ga je potrebno večkrat prijetnejše izkoristiti.

New Report

Close