Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaksen moski je to? Prosim za nasvet

Kaksen moski je to? Prosim za nasvet


v odnos vlagaš toliko, kolikor od njega dobiš. V tem primeru je on bolj jebiV*** , ti se trudiš.
Brez veze. Pusti ga in poišči drugega , ki mu boš nekaj pomenila, ki se bo zate potrudil. On je garbage,.

Te besede “mora biti”.
Pa kaj a je na svetu sam ena vrsta ljudi, in potem obstajajo kar poenotena pravila kdo je pravi moski pa kdo ni?
Pravi moski nima definicije, ker so okusi razlicni.

Zenska, ki rabi filing in pozornost je custvena jama brez dna, vedno nesigurna vase ce je se vedno dovolj lepa da je dovolj dobra zame. Koker se zenske sicer mocno dobro zavedajo, da je samozavesten moski seksi, me preseneca kako same sebe vidjo s tako nizko samopodobo.

Verjetno jih vecina se kar misle, ker njihov ozji in najlepsi krog moskih isce sam lepe zenske, da je videz vse kar vse moske zanima in potem kaj… je vseeno ce si nesigurna, paranoicna, tecna baba… sam da si lepa pa je to moskemu dovolj?

Zame ni treba govoriti kak mora biti moski. Nekateri smo sposobni razmisljat izven druzbenih pravil. Jaz takih stvari zenski ne morem dajat ker je zame normalna in zrela zenska poslihtana v glavi in gre v razmerje y mano izkljucno iz razloga, da meni in sebi doda neko vrednost v zivljenju, ne da isce psihiatra pa skrbnika.

Sej je bit “cute” macho in je fajn pomagat nebogljeni deklici, ampak zenska te bo imela se rajs ce bo mela ob moskemu pogoje da ma vse sanse bit 110{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} samozavestna zenska ki ne rabi stalne pozornosti da se srecna zbudi.[/quote]

Tako, mimo grede, avtorica je star 21 let, kar pomeni, da je še otrok, o kakšni ženski ti govoriš pri njenih letih. Če se avtorica, že dol daje z enim mačkom, ki je toliko star, je opravičeno, da pričakuje že izdelanega in zanesljivega človeka v razmerju in takšnega. ki ji prvo, da ramo za naslont, pol jo pa krepko in odločno kresne za obojstranski užitek, ne pa naklada z. se pritožuje, o bivših, da so ga zajebale, hehe. Vsak se zajebe sam, ko se z nekom zjebe.

Kot je napisano: nisi prava zanj. On rabi žensko, ki mu bo zategovala zanko in mu take izpade vrnila večkratno. Tak jezik pač razume.

Hvala vsem za odgovore.
Nekdo je napisal, da ga naj jaz kam povabim. Tu lahko povem, da ga vabim, pa me zavrne, zna mi celo napisati, da se mu ne da. Vse se vrti okoli tega kaksne volje je on, moje potrebe ga ne zanimajo. Za vse pras*** se je lahko trudil, za mene se noce-ker ima kao dovolj in je depresiven. Ko je pa okej pocutja pa me izkoristi za druzenje (naslednji dan me pa zjutraj niti ne pogleda in samo caka, da bo spet sam, ker je najraje sam). Imam ga poln k*, nicesar ni sposoben. Najbolj me boli to, ker se spominjam dobrih dni in, ker ne morem zato razumeti slabih, ker mu nisem nic naredila, da bi bil lahko tak do mene.

A ni škoda tvojega življenja, da se z njim ukvarjaš? A ni bolje, da si najdeš nekoga s katerim se boš lepo imela? Njemu ni do tebe, nima občutkov zate …

New Report

Close