Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kakšen tip moškega vam je seksi

kakšen tip moškega vam je seksi

Zanimivo, tudi meni je všeč Simon Baker, pa tip sploh ni šolski primer lepotca.[/quote]

Meni je tudi kar všeč, če ga po moško ocenim in v mentalistu mi je bil odličen igralec.

Zanimivo, tudi meni je všeč Simon Baker, pa tip sploh ni šolski primer lepotca.[/quote]
Učki, učki. Njega naredijo samo učki.
Aja, pa avstralc je, tko kt un “moj”… :-))

Zanimivo, tudi meni je všeč Simon Baker, pa tip sploh ni šolski primer lepotca.[/quote]
Učki, učki. Njega naredijo samo učki.
Aja, pa avstralc je, tko kt un “moj”… :-))[/quote]

Rjavooki vam pa niso všeč, sam iz firbca vprašam? 🙂

rjavooki ljudje so tudi lepi, seveda

Zanimivo, tudi meni je všeč Simon Baker, pa tip sploh ni šolski primer lepotca.[/quote]
Učki, učki. Njega naredijo samo učki.
Aja, pa avstralc je, tko kt un “moj”… :-))[/quote]

Modrookih je ogromno, ampak on ima tak nagajiv pogled. Običajno so mi všeč rjavolasci in rjavooki, ampak včasih kak svetlolasec in modrooki prekaša tudi te. :))

Poleg vsega naštetega (strinjam se s Kaktusom) imam zelo razgiban okus.. zadnja leta mi je všečen Gabriel Macht.


Učki, učki. Njega naredijo samo učki.
Aja, pa avstralc je, tko kt un “moj”… :-))[/quote]

Rjavooki vam pa niso všeč, sam iz firbca vprašam? :)[/quote]
Jasno, da so,

Zgoraj ena kritizira kravatarje in v obleki. No, meni je pa všeč, če je privlačen moški oblečen v obleko in nosi kravato….ali še bolje – uniformo. :))

pametnega in inteligentnega hkrati, pa, da je visok, mirnejše narave, mnjam , haha 🙂

Tip inteligentnega in nenapihnjenega.

Inteligentni ljudje niso napihnjeni. To niso inteligentni, ampak kvečjemu formalno izobraženi ljudje.

Inteligentni ljudje niso napihnjeni. To niso inteligentni, ampak kvečjemu formalno izobraženi ljudje.[/quote]

Pojem napihnjenosti, ki je širok pojem, da bi imel boljši vpogled v to, kaj naj bi po vašem mnenju spadalo pod ta pojem (ni mišljeno kot provokacija, temveč samo tako, da bi imel boljšo predstavo o tem, da vidim, če sem morda tudi sam napihnjen). 🙂

Inteligentni ljudje niso napihnjeni. To niso inteligentni, ampak kvečjemu formalno izobraženi ljudje.[/quote]

Pa še kako najdeš inteligentne napihnjence.

Zate bi bil @Kmetavzar idealen.[/quote]

No, no babe, malo se umirite, kmetavzar je je moj tip in moj tip, tace stran!


[/b]
A če je ena roka na AM, druga pa na FM, pa ni kul?


[/b]
A če je ena roka na AM, druga pa na FM, pa ni kul?[/quote]

Samo tak pride v poštev, ki z eno roko najde Radio Gorenc, z drugo pa Radio 1. :))


[/b]
A če je ena roka na AM, druga pa na FM, pa ni kul?[/quote]

Samo tak pride v poštev, ki z eno roko najde Radio Gorenc, z drugo pa Radio 1. :))[/quote]
Na ta pravem parčku špila ARS:-))

Za učke odpočit Taylor Kinney :-))))

Še dobr da ženske več ali manj ne dobite idealnega moškega takega ,ki bi vam ustrezal na vseh področjih.
Če bi vse to ustrezalo, pol pa ziher kakšna druga stvar nebi štimala.

V ramenih širši kot v pasu,ne sme imet erbega,pleše niti slučajno,nepremajno orodje.lepo če ima par milimetrsko bradico in seveda mora obvladat vse sorte fizičega dela.s tem mislim na to,da sam poštima marsikaj.

Visok vsaj 185 cm, brez vampa, brez plese, ne prevec porascen. Barva las in oci ni pomembna, razen rdecelasca ne. Prijazen, samozavesten, fizicno in psihicno mocan, razgledan,…

Kam se javim, če ustrezam vašim kriterijem?

..prav gotovo Paul Newman. On mi je pa sexy v vseh svojih življenskih obdobjih od 20 pa vse tja do 70 let.

https://www.google.si/search?q=paul+newman&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjXyJnx4L3TAhUGMZoKHd1nBy8Q_AUICCgB&biw=1600&bih=742

Ampak na srečo mam doma takega, ki ga opisujete kot idealnega: visokega 187 pa zelo priročnega 🙂

Meni so všeč močni boriti in plavooki deci, tko da imajo malo militarističen izgled. To jim daje pravo podobo moškega.

Violinist David Garrett.

New Report

Close