Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kaksna diskr.stran, kjer najdem tipa za avanturo?

Kaksna diskr.stran, kjer najdem tipa za avanturo?

Sporoči mi prosim kontaktno telefonsko, da se slišiva in pogovoriva. Hvala, lp

Komu je namenjeno?

namenjeno je dami, ki išče tipa

Pisi mi na mail [email protected]

Pisi mi na mail [email protected]

Pisi mi ma mail [email protected]

Živjo. Tudi jst bi rad spoznal eno fajno žensko, za diskretno avanturo, seveda sem tudi za večkrat, če se bova ujela in uživala, da si popestriva urice, pobegneta od vsakdana. Sem resen, urejen in diskreten. In 35 let, 180cm in 75kg. Rad razvajam zensko, masiram, božam, se ji posvetim, da se ima dobro in uživa. Če mogoče katera za, naj piše tu ali pa na vrtinec84 na gmailu. Da vidiva, če imava podobne želje in se ujameva in se nato zmeniva za kavo.
Lep dan.

Živjo. Tudi jst bi rad spoznal eno fajno žensko, za diskretno avanturo, seveda sem tudi za večkrat, če se bova ujela in uživala, da si popestriva urice, pobegneta od vsakdana. Sem resen, urejen in diskreten. In 35 let, 180cm in 75kg. Rad razvajam zensko, masiram, božam, se ji posvetim, da se ima dobro in uživa. Če mogoče katera za, naj piše tu ali pa na vrtinec84 na gmailu. Da vidiva, če imava podobne želje in se ujameva in se nato zmeniva za kavo.
Lep dan.

Sem samski, preprost, privlačen moški pri 30ih, ki si želi bližine, pogovor, druženje, ob želji lahko tudi več, če se ujameva.
Piši pod zasebno, ne bo ti žal.
Ted

Pozdravljena “ženska ženska”. Napisala si stvarno. Jaz sem po nekajtedenskem “izobraževanju” po raznih portalih, prijavah, uporabniških imenih, geslih,…uh…prišel do zaključka, da tam ne bo sreče. Je nekaj mrtvih portalov, kjer pa so zelo živi, gre večinoma za, pardon izrazu, homoseksualce in plačljive prodajalke ljubezni. Sem, vezan, otroci, služba, kariera,…vse to je. Iščem podobno žensko (torej vezano, diskretno, normalno), najprej seveda za kavico, potem pa kdo ve. Cilj? Pognati kri po žilah, se občasno dobiti z njo, uživati v njeni ženski družbi, intimnosti,… Taka spletna dogovarjanja so mi dokaj tuja, zato sem zelo zainteresiran za osebni stik, v nekem lokalu, v javnosti, da imava oba gotovost. DISKRETNOST je nujna in obvezna. Sem poročen in to bo tako ostalo. Aja, star okoli 50, visok, normalne postave, črnih las, včasih bil iznajdljivi ljubimec (ubila pa me rutina doma, dejansko imava urnik, oh…). Ne vem, kako lahko stik naveževa, če boš seveda za to, ti pošljem moj mail, telefon? Upam, da se javiš. LP

Če se dobita moški in ženska za avanturo seksa se vorenk zaljubita .
Nakoncu ko moški žensko hoče posilit tako grobo da je preveč nošeča sta malo pijana .
Vendar če se začenjata poljubljati sta že precej v rožicah in pozabita na družino .
Če moški žensko poljubi na usta ji reče da se bi zelo rad z njo užaniv .
Ko pride po žensko mož vidi kaj delata in kako zelo sta pijana .

A bi skupaj z mano obiskala salon za erotično masažo. Obisk bi seveda plačal jaz. Enkrat v življenju sem to probal in doživetje je nepozabno, tudi za zensko. Diskretno probajva, brez obveznosti ali obljub.

pozdrav
za tako iskušnjo bi se tudi jst priporočal …sm pa malo starejši vezan …če se najde ženska ki ima podobne želje se naj [email protected]..lp

Lahkosi naložiš aplikacijo Tinde ali pa ti bi bil lahko jaz dovolj za tisto kar iščeš.

Star sem 30 let iscem damo za avanturo brez obveznosti.visok sem crn i zgodan.070384284.porocen sem

Star sem 30 let iscem damo za avanturo brez obveznosti.visok sem crn i zgodan.070384284.porocen sem

A bi šla skupaj zmano na erotično masažo? Plačam seveda jaz. lp

A greš zmano na erotično masažo? Masira ženska, plačam pa seveda jaz.

Piši na zasebno…
Ali na mail: [email protected]

Če je še kakšna, ki ima željo spoznati vezanega 42 letnega simpatičnega moškega, naj se javi. Nisem za menjavo slik. Ne iščem manekenke. Iščem zdravo in čisto osebo, z razčiščeno glavo, ki bi šla na masažo v troje v Fantazijo,kjer naju zmasira ženska. Tam se bova spoznala in rekla kakšno za naprej, če nama bo seveda vse skupaj všeč. Če se vidiš v tej ideji, sporoči na [email protected]

Pozdrav vsem osamljenim ženam,

ker je žena povsem proti kakršnimkoli intimnim trenutkom, sem se odločil, da poiščem ljubimko, ki ji prav tako doma manjka intime.

Sem urejen, spoštljiv, umirjen moški v prvi polovici 40-tih.

Spoznati želim prijetno, diskretno, poročeno ali vezano žensko, ki ji mož odreka intimne trenutke, za skupne intimne trenutke na daljši rok, v kolikor bo simpatija obojestranska.

Če se najdeš v napisanem, se mi lahko oglasiš na mail:

[email protected]

Pozdravljena neznanka, ker očitno oba iščeva podobno se mi lahko oglasiš na [email protected] pa tam kakšno več rečeva.

Ce zelis lahko mene kontaktiras, sem “čist” še nikol varal, z isto že dlje časa.. [email protected]

Iščem moškega do 40 let in obdarjen nad 18+

[email protected]

New Report

Close